Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Blansko
20. 05. 2021 07:05Domina hledá otroka

Prodam pekne balicky na transs

hledam otroka co koupi sexy balicky pradelka kosilky korzetiky podvazky a dalsi a hledam i zajemce o me foto + video za 500 kc kdo ma zajem napis a domluvime se nabidka plati stale
Okres Blansko
14. 05. 2021 20:05finanční / online otroci

domina proda sve fotky a videa za 500 kc napis a domluvime se

domina proda sve fetis a sexy fotky za 500 napis na email a domluvime se a hned jak zaplatis poslu fotky a video na email a domluvime se nabidka plati stale delam i telefonsex nebo skyp show fetis.nika skype
Okres Blansko
12. 04. 2021 21:04finanční / online otroci

HLEDÁM TEBE

Ahojte, hledám TEBE. Muže ( nebo ženu ) co mi bude posílat penizky..řeknu to narovinu, jsem v haji. A potřebuji pomoct. ( vše bych napsala do soukromé zprávy ) každopádně. Zjistila jsem, ze kamaradi nejsou kamaradi, a ze chci člověka kterymu mužů kdykoliv napsat, jen tak a nebo pro pomoc. S kym budu v kontaktu, a mohu ti děkovat za to co pro me delas ( a ty se budeš cítit moc hezky ) to ti zaručuju. Odmenim se fotkami, krásnými hlasovkami atd. Zatím jen online. Ale když to bude mezi nama fajn, určitě se uvidíme. Napis mi! Buď můj hrdina/ hrdinka. Udelej holku jako já stastnou a zase plnou života.
Okres Blansko
08. 04. 2021 16:04finanční / online otroci

Pošli peníze!

BDSM inzerát
Mladá kozatá hezká slečna hledá finančního otroka! Vím jak tě ponizit, vím co na tebe platí. Zatím jen ONLINE. Ale budu mít na tebe čas, nenecham te u pouhých par slov. Budu se ti věnovat, budeš dělat vše co ti řeknu. Udelej me stastnou poslání penez, a ty budeš stastny ze mi je můžeš poslat! Jsme na jedné vlně, akorat ze ty jsi jen a jen otrok, proste nula. Buď stastny, ze si te vezmu pod křídla. Pojď me poprosit o číslo účtu, at jsme spokojený oba dva. Neboj se, buď tě vyždímu, a nebo ne hehe. Rada se ukazuji, takže se mohu odmenit par fotkami, at k tomu štěstí ze mi posles prachy, můžeš byt i nadrzeny. Cau napis mi
Okres Blansko
02. 04. 2021 00:04

Hledám OTROKA!

HLEDÁM FINANČNÍHO onlineOTROKA! Chci ti byt na blizku, chci ti rozkazovat, chci ti poroučet. Chci aby jsi dělal to co ti řeknu. Budeš mi finančně přispívat kdykoliv ti reknu ( NEBOJ se ty NULO, nebude to extrémní. ). Budeš me dělat šťastnou, a já tebe mým oddanym otrokem. Zatím jen on-line, ale když budeš spolehlivý, a oddaný mě není problem se sejit! I já se odmenim! Fotecky nozicek, čímkoliv. Ty budeš spokojený, já budu spokojena. Tak napis! Čekám tě!
Okres Blansko
11. 03. 2021 09:03on hledá ji

Hledám paní pro výcvik poslušné hračky

BDSM inzerát
Hledám paní, která by mě vychovávala k poslušnosti,pro kterou budu čubkou na vodítku, kurvičkou a hračkou pro její potěšení a která dá mému životu konečně pevný řád
Od uživatele: Doris
Od uživatele: petrsub1
Okres Blansko
02. 02. 2021 18:02on hledá ji

pán hledá poslušnou subinku

hledáš pána na zážitek nebo i na 24/7 ? napiš mi mužeme se poznat a domluvit se co dál
Okres Blansko
16. 11. 2020 11:11otrok hledá Dominu

Začátečník hledá online dominu

Hledám někoho, kdo mi bude posílat úkoly a říkat mi, co dělat. Nehledám nic placeného ani něco, co se nějak dotkne mého života-vše chci nechat v soukromí.
Od uživatele: Lucky
Okres Blansko
12. 11. 2020 18:11ona hledá jeho

Úkoly

Jsem malá bruneta, trochu při těle a hledám někoho (pána nebo paní), kdo by byl ochoten mi posílat úkoly a cvičit mě přes e-mail.
Okres Blansko
10. 11. 2020 20:11finanční / online otroci

Finanční otrok

BDSM inzerát
Napiš mi a pozadej o moji přízeň! Přijmu do online výcviku (email,) subika, otroka, sluhu, cubku, zmrda. Požaduji otrockou daň 400kč/týden nebo podle domluvy. Na můj účet. Chci subika co bude svého pání uctívat a bude mu sloužit kdykoliv si paní řekne!! Napiš mi na email ladytereza12@seznam.cz a pozadej o moji přízeň a nezapomeň přidat info o sobě!! Čekám napiš!!
Okres Blansko
21. 10. 2020 08:10finanční / online otroci

Madam Dominika přijme otroka na spolupráci

BDSM inzerát
Domina DOMINIKA do svých služeb tvrdého výcviku,úkolů a trestů,přijme Otroka,který bude plnit zvrácené úkoly a za to bude pravidelně posílat bez jakýkoliv ALE svou DOMINU,,nechci a nepřeji si dostávat zbytečné odpovědi od nějakých priblblych pisalku!!!!!!!foto reálné!!!

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let