Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

10. 06. 2021 16:06

výprask

BDSM inzerát
Pelhřimov.Ještě dnes si přijeďpožádat o Tvůj výprask. Přijdeš a nastavíš mi Ten Tvůj nadržený zadek. který si nezaslouží nic jiného než tvrdě zmalovat až do ruda. Nemám žádné slitování a uplatňuji tvrdé výprasky vším co bude po ruce, řemen, důtky, bičík, rákoska aj. Budeš prosit o slitování. Miluji když se mi chlap plazí u nohou. Sex nečekej. Uděláš se sám nebo Tě vydojím rukou. Miluji. Piss, ponižování, muže v silonkách, pánský anál, aj. Domluvit se lze tak nějak na všem. Pracuji i o víkendech. Tak už volej a požádej o přijetí. Zaručuji diskrétnost. Čas Tvé návštěvy si domluvíme. Klidně i dvě hodiny. Budeš jen volat, žádné sms!!! Při hezkém počasí lekce v přírodě. O ceně nesmlouvám.
09. 06. 2021 08:06Domina hledá otroka

výprask

BDSM inzerát
Ještě dnes si přijeďpožádat o Tvůj výprask. Přijdeš a nastavíš mi Ten Tvůj nadržený zadek. který si nezaslouží nic jiného než tvrdě zmalovat až do ruda. Nemám žádné slitování a uplatňuji tvrdé výprasky vším co bude po ruce, řemen, důtky, bičík, rákoska aj. Budeš prosit o slitování. Miluji když se mi chlap plazí u nohou. Sex nečekej. Uděláš se sám nebo Tě vydojím rukou. Miluji. Piss, ponižování, muže v silonkách, pánský anál, aj. Domluvit se lze tak nějak na všem. Pracuji i o víkendech. Tak už volej a požádej o přijetí. Zaručuji diskrétnost. Čas Tvé návštěvy si domluvíme. Budeš jen volat, žádné sms!!! Při hezkém počasí lekce v lese. O ceně nesmlouvám.
05. 04. 2021 15:04otrok hledá Dominu

Otrok , čokl ,sub hledá

BDSM inzerát
Dobrý den, hledám dominantní a perverzní ženu, která by měla chuť a čas na solventního perverzního subíka. Poníženě prosím ozvěte se.Jihlavsko,Jindřichohradecko,Pelhřimovsko. Jestli vůbec taková je tak poníženě děkuji a prosím o odpověď.Děkuji
22. 01. 2021 21:01otrok hledá Dominu

Otrok , čokl ,sub hledá

BDSM inzerát
Pěkný den přeji ,já poslušný perverzní subík k páru, ženě,skupině mohu lízat při souloži před i po ním a pěkně očistit naplněnou,I nucenou masturbaci před vámi nebo i při lízání .Kdo by to chtěl ,měl zájem prosím poníženě o odpověď???Jsem pro vše po dohodě.Poníženě děkuji za jakou koli odpověď od dominantní paní.Jindřichův Hradec , Vysočina a široké okolí ,jsem pojízdný.
Od uživatele: Ben
22. 01. 2021 21:01on hledá ji

Pro submisivní ženu ,slečnu

BDSM inzerát
Subinka na vztah,nebo jenom na víkendové hraní prostory mám zkušenosti také a fantazie mi nechybí a na věku mi nezáleží jen na chtění submisivní ženy ?Hledám submisivní ženu na přátelství,sex a nejraději na dlouhodobější vztah.Nebráním se různým výletům autem nebo posezení u sklenky,vše na domluvě,prostory mám, pomůcky ,šukací stroj atd. Při vztahu bydlení u mě .Vysočina, Jindřicho Hradecko a velmi široké okolí . Klidně i přijedu a domluvíme vše .Napiš!!!
08. 01. 2021 19:01otrok hledá Dominu

Otrok , čokl ,sub hledá

BDSM inzerát
Pěkný den přeji ,já poslušný perverzní subík k páru, ženě,skupině mohu lízat při souloži před i po ním a pěkně očistit naplněnou,I nucenou masturbaci před vámi nebo i při lízání .Kdo by to chtěl ,měl zájem prosím o odpověď???Jsem pro vše po dohodě.Poníženě děkuji za jakou koli odpověď od dominantní paní
Od uživatele: Ben
03. 01. 2021 10:01otrok hledá Dominu

Otrok , čokl ,sub hledá

BDSM inzerát
Jsem zmrd , čubka , a vše co si paní bude přát . Jsem poslušný a oddaný , a rad bych svou paní . Já perverzní čokl co jen poslouchá, a plní přání pro potěchu své paní.Hodím se i ke skupině jako čistič lízač při souloži párů.Nejlépe Pelhřimovsko, Jihlavsko ,Jindřicho Hradecko a široké okolí. Prosím o povšimnutí.
Od uživatele: Ben
29. 12. 2020 17:12otrok hledá Dominu

Únos

Dobré odpoledne madam. Hledám někoho kdo se specializuje na únos. Chtěl bych si vyzkoušet jaké to je. Je tady někdo takový? Prosím prosím. Budu rád za odpověď. Jaká koliv domina. Víc informací Vám dám až mi napíšete.
Od uživatele: Telák 22
06. 12. 2020 02:12otrok hledá Dominu

Poslušný subik hledá paní

Jsem submisivní a proto prosím dominantní a hodně perverzní ženu o povšimnutí a hlavně o šanci být vaším poníženým otrokem a plnit vaše přání.Snesu ponižování,zesměšňování, tresty. Hraní rolí feminizaci,strapon,toaletní otrok,klinik.Vše bez fyzických trvalých následků. Je mi 44 let 177 / 84 jsem spolehlivý
22. 11. 2020 01:11on hledá ji

Pro Madam,Paní

BDSM inzerát
..Jsem submisivní a proto prosím dominantní a hodně perverzní ženu o povšimnutí a hlavně o šanci být vaším poníženým otrokem a plnit vaše přání.Snesu ponižování,zesměšňování, tresty. Hraní rolí feminizaci,strapon,toaletní otrok,klinik.Vše bez fyzických trvalých následků. Je mi 44 let 177 / 84 jsem spolehlivý
13. 11. 2020 01:11on hledá ji

Hledám submisivní ženu!!!!!!!!

BDSM inzerát
Hledám touto cestou ženu,slečnu která je tělem i duší subinka. Ženu, která nestřídá partnery, a váží si svého zdraví. Ženu která touží někomu patřit a je ochotná pro svého pána cokoliv udělat. Odměnou Ti bude má láska, přísnost, otevřená náruč, pohlazení, utěšení.Při vztahu nejlépe bydlení v mém domku se společnou domácností. Vysočina ,Jihdřichův Hradec a široké okolí.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let