Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Spolehlivý otrok pro mně?

Na pravidelnější lekce u mně hledám poslušného a spolehlivého otroka bez nadváhy na bdsm a sex. Já dominant 53/15/110/17*4 chlupáč.
Od uživatele: dominantnimens

Rozšlápnutí.

Dobrý Den. Hledám mladší slečnu která by mi posílala hlasové zprávy o tom, jak by mě například rozšlápla kdybych byl zmenšený a podobně. Na částce se můžeme domluvit.

Zašlápnutí.

Dobrý Den. Hledám mladší slečnu která by mi posílala hlasové zprávy o tom, jak by mě například rozšlápla kdybych byl zmenšený a podobně. Na částce se můžeme domluvit.

Hledám DS vztah

Hledám dominantní paní, která mě bude úplně ovládat. Paní které se naprosto odevzdám. Budu poslušný a oddaný otrok, který to nebude dělat pro své potěšeni, ale budu trpět pro svou paní. Nehledám on-line lekce ani lekce v bdsm salonu. Chci reálně sloužit a být zotročen.

weblekci

BDSM inzerát
weblekci nebo videohovor fotky videa skyp dominka701 bez mezery
Od uživatele: Dominantní lida

Online čubka

BDSM inzerát
Dobrý den, nabízím se jako čubka pro potěšení Madam. Budu poctivě plnit a natáčet se u Vašich úkolů. Vše pro Vaše pobavení má Paní.
Od uživatele: submi

Čubka pro Vás

BDSM inzerát
Dobrý den, nabízím se jako čubka pro Vaše potěšení. Poníženě prosím o možnost Vám sloužit. Je mi 30 let a jsem z ústeckého kraje. Oblečete si mě jako správnou čubku, uklidím Vám doma a poté si se mnou můžete hrát dle libosti. Splním každé Vaše perverzní přání.
Od uživatele: submi

Subinka, little girl?

Hledáš někoho, kdo bude tvůj Pán nebo Daddy? Máš ráda, když nad tebou má někdo kontrolu? Napiš mi, ať se můžeme seznámit. Reál v Ústí nad Labem nebo možná i online výchova odkudkoliv. Nejsem nováček, tvá nezkušenost ale nevadí. Napiš a pokorně se představ, dál se budu vyptávat sám.
Od uživatele: Endr

D/s vztah

Jsem sub 40 let normální postavy. Hledám starší dominantní paní, normální postavy, která si se mnou může dělat co chce. Chci být vaše sexuální hračka, uklízečka, domácí otrok. Budu poslušný a oddaný. Najde se dáma které nejde jen o peníze, ale chce hlavně někoho využívat ve svůj prospěch.

Ochočíte si mě?

Najde se tu dominantní Paní, která by si mě ráda ochočila o zotročila podle svých představ? Já 40, připraven věrně sloužit.

Sub hledá madam

Sub hledámadam na lekce
Od uživatele: boco20

SVĚRACÍ KAZAJKA

Dobrý den, koupím pravou svěrací kazajku. Žádnej alík apod. Nejlépe nemocniční kousek. Klidně použitý ale plně funkční bez poškození. Děkuji za nabídky.

Ponížení

Potřeboval bych pořádně ponížit, rozebrat, zesměšnit....miluji aroganci od žen, plazit se a platit kvůli plivnutí do tváře...
Od uživatele: Psisko91

Otrok každý týden

Jsem velice submisivní a hledám dominantní paní ke které bych každý týden dlouhodobě, pravidelně chodil. Poslušně každý týden odevzdám otrockou daň. Hledám paní která mě bude plně využívat, šikanovat a trestat. Nehledám on-line hry. Jsem připraven vám sloužit, otrok na všechno. Dojížděl bych každý týden k vám kamkoliv.

Otrok s otrockou daní pro vás madam

Poníženě prosím o přijetí, budu vám každý týden platit otrockou daň. Chtěl bych být váš majetek. Myslím to vážně a reálně, nehledám on-line lekce, nebo jen docházení za dominou. Hledám doopravdový vztah otrok vs má paní. Můj sen je klečet před krásnou paní a odevzdávat jí každý týden otrockou daň. Poslušně prosím o přijetí

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let