Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

bdsm.otrokar@seznam.cz

Hledám oddanou subinku na reálný vztah, kde BDSM není jen hrou, ale životní styl. Nejde pouze o sex, nebo mučení, ale užívání si života se společnými zájmy.

Opravdový vztah

Hledám subinku na reálný vztah, oddanou, pokornou otrokyni, která zvládne i roli partnerky do společnosti. Pokud sem zaujal, budu potěšen, když napíšeš a poznáme se.
Od uživatele: Přísný Pán

Fetis chodidla

Nabízím svoje chodidla na Cuchani a lízání

Vztah s BDSM

Hledám D/s vztah se ženou, která umí být poslušnou a oddanou subinkou, stejně tak i princeznou ve společnosti. Bez FO, společné soužití.
Od uživatele: Přísný Pán

Finanční otrok

Hledám finančního online otroka ! Jen vážní zájemci !

Subinku pro výcvik

Dominantní muž 46 let hledá subinku na výcvik z Vysočiny. Nezáleží ani na věku, zkušenostech ani na postavě, důležita je chuť se sejít a poznávat sebe i svoje hranice, případně je posunovat. Rád používám pouta, rákosku, bič, vosk, svorky atd. Pokud by nějaká slečna či žena měla zájem rád ji poznám.
Od uživatele: Master Pavel

D/s soužití

Poptávám subinku, připravenou stát se otrokyní přísného pána. Staneš se mou oddanou subinou a já ti dám zázemí a smysl života.
Od uživatele: Přísný Pán

Real ne hra

Opravdový D/s vztah, časem 7/24 a vše, co k tomu patří, přísný Pán, pevné vedení, důrazný výcvik a dobré zázemí, důležitá je důvěra, vše ostatní se dá naučit.
Od uživatele: Přísný Pán

Dojení penisu

Hledám dominy nebo i dvě z Velkého Meziříčí, která mě bude vodit po bytě za penis na vodítku, za neposlušné mně lehce napsala na zadek, bude mně natovat koule a nakonec mě pořádně podoji do misky. Na postavě moc nezáleží, ale velká pravděpodobnost výhodou. Muze být klidně bazalka,ale musí umět dojít. Pošli své skutečně foto ze své mucirny a hlavně…

Subinka/partnerka

Hledám subinku na partnerský i D/s vztah, pokora, oddanost i vzájemná důvěra či opora. Nejen přísné vedení, ale moci si o všem povídat a vyrazit společně do společnosti, pokud jsem zaujal, ozvi se a povíme si víc

Dojení penisu

Hledám dominu z Velkého Meziříčí k lehkému bsdm dle oboustranné domluvy. Povodí si mne po bytě za penis na vodíku a pak mne za neposlusnost úvaze na pranyr, lehce naplaca na zadek a pak mne pořádně podoji do připravené misky. Na věku a postavě nezáleží ale velká prsa vítána. Pošli své skutečně foto ze své mucirny, email a napiš co se mnou budeš…

Hledám pana

Hledám někoho, kdo by se online staral o subinku. Přála bych si mít pana, kterého bych musela na slovo poslouchat.

Opravdový D/s vztah

Nehledám princeznu, ale otrokyni na reálný vztah, kde je BDSM životním stylem, ne jen hrou.

Tvrdé lekce

Hledám otroka na fo online tvrdé lekce! Pokud máš odvahu a jsi ochoten plnit všechna přání své přísně madam napiš !

Hledám subinku

Hledám subinku z Vysočiny či Brna, která má ráda lehké bdsm. Já 23 let, 175cm , 80kg pohledný a usměvavý. Z prvu na psaní, pokud si sedneme do noty tak případné setkání a uvidí se co dál.

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let