Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

17. 06. 2021 21:06ona hledá jeho

Nová Subinka hledá pána

Ahoj. Jsem nová v tomto "life-stylu" ale chci se zaučit co nejvíce. Hledám někoho kdo mě zaučí, naučí, "zneužije", zaúkoluje (24/7 atp..) atd.. Chci se zaučit co nejvíce a nebojím se vyzkoušet tak něják vše.
Od uživatele: LuckaQQQ
17. 06. 2021 20:06on hledá ji

Pár hledá

Pár on Dom 51/186 ona sub 51/162 hledají masochistickou otrokyni pro setkávání ve třech, v případě vzájemných sympatií společné trávení volného času a výhledově i soužití.
Od uživatele: PárOV
17. 06. 2021 20:06Domina hledá otroka

Lekce pres Whatsapp nebo email

BDSM inzerát
Přísná a dominantní Madam nabízí placenou virtuální výchovu pro otroky a mužské čubky. Možné je též i uzamčení v pásu cudnosti. Pouze pro otroky, kteří jej vlastní. Budeš mít svou Madam, která tě bude na dálku ovládat a ty pro ní budeš jen pouhou hračkou a loutkou. Nebudeš mít nárok na uvolnění, pokud to nepovolím já! Celou dobu tě budu dráždit svými fotkami, zprávami, a svým hlasem! Budeš mi patřit a já o tobě budu rozhodovat. Kontaktuj mne na mailu
17. 06. 2021 17:06on hledá ji

Hledám submisivní ženu - Praha, Kladno, Kralupy a okolí.

BDSM inzerát
Hledám submisivní volnou ženu 40 +, štíhlejší na přátelství, vztah. Spanking, Squirt, nahota a další co nam bude vyhovovat.
Okres Liberec
17. 06. 2021 17:06on hledá ji

Ds vztah

Je mi 35, jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí.
Od uživatele: Tharr
17. 06. 2021 16:06Domina hledá otroka

NĚJAKÝ FINANČNÍ OTROK?

Jsi finanční otrok? a bereš to vážně a máš na to? tak se ozvi a domluvíme se a třeba tě přijmu
Od uživatele: Misstres D

Konkurz na otroka co to myslí vážně

Hledám poslušného finančního otroka. Na veškerých přáních a touhách jsem ochotná mluvit. Takže neváhej a napiš. :)
Od uživatele: DomPrincess
17. 06. 2021 13:06on hledá ji

setkání v lese

BDSM inzerát
Je horký letní den. Stojíš u stromu úplně nahá. Hladká pleť Tvých ňader se dotýká drsné kůry. Jsme tu sami. Jen my dva. A ještě tenký proutek v mé ruce. Uhodneš co s ním udělám?
Od uživatele: Scarpia
Okres Benešov
17. 06. 2021 11:06on hledá ji

nebránící se ničemu

BDSM inzerát
vím že to chceš a potřebuješ jen nevíš kde mě máš najít .. pak jsi na správné místě stačí je mi napsat uspokojím Tvé touhy .
Od uživatele: presario63
17. 06. 2021 09:06on hledá ji

SUB FENU

BDSM inzerát
Dominant 40+ přijme submisivní fenu. Budeš jen kus masa na vodítku pro potěchu Pána. Lízání nohou, řitního otvoru, koulí a ocasu. Trestání feny, užívání všech tří otvorů feny. Zavírání do kotce. Posluha jako na přiložené fotce. Lokalita: Praha, HK a okolí.
Od uživatele: bdsm-hk
17. 06. 2021 09:06Domina hledá otroka

FETISH KINKY CLINIC PRAGUE

BDSM inzerát
Objednání je možné s předstihem několika dní. Komunikace pouze emailem nebo SMS. www.fetishkinkyclinicprague.com https://onlyfans.com/luciearztin

Prostory na lekce! již Čechy!

BDSM inzerát
Stále hledám nějaký prostor pro lekce...stačí i jedna nevybavená místnost v bytě ;) půjdu tam max jednou/dvakrát týdně na 2h...Žádný hluk a nepořádek, jde o soukromé schůzky, žádné profi lekce, takže stačí i normální byt ;) České Budějovice a okolí!!!! Děkuji!
17. 06. 2021 08:06on hledá ji

POŘÁD TO STEJNÉ DOKOLA....

Už jsi to tu četla milionkrát: "Hledám submisívní dívku, kterou si vychovám...." Sama víš, že chceš být svázaná, chceš poslouchat, chceš někomu patřit, na to přece nemusíš číst inzeráty. Jenže najít někoho kdo to má v hlavě srovnané a ví co má dělat, to není jednoduchý. Vlastně je, stačí mi napsat ;-). Master
Od uživatele: Master of slaves
17. 06. 2021 08:06otrok hledá Dominu

Najde se prosim dominantni pani

Která ze me výchova poslusneho otroka? Prosím o vase podmínky a úkoly. Dekuji martin
Od uživatele: michi
Okres Rakovník
17. 06. 2021 07:06Domina hledá otroka

Hledám subinu........

Hledám přirozeně submisivní perverzně založenou ženu se zálibou v BDSM pro výhledový společný rodinný D/s život. Jsem dominant středních let a štíhlé postavy.Očekávám tvoji odpověď s tvým fotem a kontaktem na sebe na mail Okolí Pha, Kl, Ra, Be

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let