Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Příbram
15. 06. 2021 11:06on hledá ji

SUBMISIVNÍ KLUK

Dobrý den. Rád bych našel svou dominantní paní, které bych sloužil....(38 let). Nahý pod Vaším vedením uklidím byt, či dům, poskytnu Vám masáž Vašich nožek, nechám se ponížit....Příbramsko....
15. 06. 2021 11:06otrok hledá Dominu

Cuckold Brno

Uzamčený v pásu cudnosti si pustím nějaké prasárničky na telefonu a budu se snažit dosáhnout orgasmu zatímco ty se mi budeš vysmívat a slovně ponižovat? Nebo mě ošukáš do zadku jako děvku? Přinutíš mě všechno spolknout? Pokud jsi stejně naladěná dej vedet a rád se domluvím.
Od uživatele: Cuckold_Brno
15. 06. 2021 09:06Domina hledá otroka

FETISH KINKY CLINIC PRAGUE

BDSM inzerát
Objednání je možné s předstihem několika dní. Komunikace pouze e-mailem nebo SMS. www.fetishkinkyclinicprague.com https://onlyfans.com/luciearztin
15. 06. 2021 09:06on hledá ji

footfetish

Ahoj Ahoj, Moc rád bych si vyzkoušel footfetish, proto hledám touto cestou ženu s hezkýma nožkama k občasným schůzkám. Pavel
15. 06. 2021 09:06Domina hledá otroka

Lekce v Praze

BDSM inzerát
Pro reálnou lekci piš na WhatsApp! Otrocká daň: 1600/1h; 2000/2h; 2500/3h , 3000/4h atd. Objednání den dopředu (případně min 5h předem téhož dne [dřív ne]). PRAKTIKY: footfetish, bootfetish, facesitting, slovní ponižování, trampling, CBT, mučení bradavek, spank, facky, spitting, vosk, svazování, oddalování orgasmu, nucená masturbace, dogplay, piss, podvazování koulí, škrábání, kouření strap-onu NEDĚLÁM: sex, orální sex (lízání), lízání análu, vomit, kaviár, krvavé praktiky, praktiky trvale poškozující zdraví a facesitting bez kalhotek.
Od uživatele: Lady Dominica
15. 06. 2021 07:06on hledá ji

Dominant hledá subinku...

Vypisuji výběrové řízení na otrokyni, hračku a věc pro mladého, přísnějšího pána, je mi 42 let, 190 cm, 100 kg, dlouhé světlé vlasy, modré oči, velké M a dlouhá výdrž, budeš poslouchat na slovo, plnit vše, co ti přikáži, ukážeš se na web kameře, pošleš foto, budeš mi patřit tělem i duší vždy když budu chtít, Vyžaduji naprostou oddanost, velkou míru sub, je mi jedno kolik ti bude let, zda jsi zadaná nebo svobodná rozhodující je tvůj přístup a aktivní zájem o pozici otrokyně pro mě. Nemělo by Ti vadit použití, ale není povinné provazy, pouta, šátky, latex, PVC, lack, guma a kůže, všem vážným zájemkyním odepíši. Očekávám odpověď o více řádcích, přiložené foto.
Od uživatele: Dominant.subinka
15. 06. 2021 07:06Domina hledá otroka

BDSM Madam GINA

BDSM inzerát
Odevzdej se své Madam, odhodlej se postavit na okraj propasti pod názvem "touha" ... oddej se k čemukoliv (znásilnění, ponížení, oddalování orgasmu,...). Chceš okusit něco nového, netradiční svět, který není jenom o bolesti, ale o pocitech a představách, psychologické hře založené na odevzdanosti a důvěře. Překroč hranici své fantazie, nalaď se na mou temnou notu a uspokoj svůj chtíč...každá lekce je individuální... Pravidla jsou stanovena před lekcí.
Od uživatele: Madam GINA
15. 06. 2021 07:06Domina hledá otroka

Víkendové lekce Brno/ Madam GINA

BDSM inzerát
*** Možnost rezervace na lekci o víkendu 19.6. - 20.6.2021 již nyní *** rezervace provádějte nejpozději do pátku.
Od uživatele: Madam GINA
15. 06. 2021 06:06Domina hledá otroka

Praha 2 od 9 do 14

BDSM inzerát
Chybí mi otrok u nohou❗❗❗Mám chuť udělovat výprasky, trápit bradavky, strkat hračky do análu, nechat si uctívat a líbat nohy. Budeš uctívat me Krásné telo. Je jedno jestli jsi začátečník nebo zkušený ortrok, vždy musíš vědět co chceš. Tvoje touhy a představa jsou pro mě důležité, ale já rozhodnu jak lekce proběhne. Jakákoli lekce je individuální stejně jako osoba se kterou se setkám. Nemám žádný univerzální program pro všechny. Jsem spontánní v tvorbě svých myšlenek a činů. Baví mě to napětí, vzrušení, touha a tvá odevzdanost a ponížení nepiš zavolej Od 9 do 14h
15. 06. 2021 01:06TV / shemale

Spanking a jiné.

Ahoj jsem transka a subina hledám zde dominanta který má veškeré vybaveni... Musí to být pouze chlap a z Plzně... Dík... Jo a je mi 20 let...
Od uživatele: Rihanna
14. 06. 2021 22:06on hledá ji

Dominantní ženu zaplatím FO

Hledám dominantní ženu, zaplatím. Reál, žádný extrém, vše na domluvě, bezpečně. Prostory mám. Pokud nemáš zkušenost nevadí. Více v emailu. Plzeňsko.
Od uživatele: Wings
14. 06. 2021 22:06ona hledá jeho

Bi aktiv, gay

Hledám parťáka na zneužívání a prznění otroků. Ty Bi aktiv, gay. Spolehlivý, férový. Jen Frýdek a okolí. Podrobnosti přes mail.
Od uživatele: Mistress Luccy
14. 06. 2021 21:06on hledá ji

Pán hledá slečnu se submisívními sklony - i naprostou začátečnici

Přitahuje tě představa, že bys sloužila pánovi, byla poslušná, oddaná, přiměřeně inteligentní, spolehlivá, starala se o to, aby s tebou byl pán co nejvíce spokojený a pak mohla být pohlazená, pochválená nebo i odměněná? Nemáš s tím zatím žádné nebo jen malé zkušenosti, ale vzrušuje tě představa být podřízená, nechat se ovládat, nechat si poroučet, poslušně plnit příkazy? Potřebuješ najít někoho, kdo pochopí, že potřebuješ prožívat diskrétně právě něco takového a bude empatický? Zkušenosti v této oblasti i možnost zajištění zázemí mám. A neboj se, povedu tě. A také budeš mít možnost se třeba i svěřit, pokud tě něco bude trápit nebo poradit, pokud budeš potřebovat radu. Vše bez negativního vlivu na plnění studijních nebo pracovních povinností. Překážkou není nesmělost, introvertní povaha, stydlivost, malá intimní zkušenost. Pokud s tebou budu spokojený, je možné probrat i možnost benefitů, třeba možnost, aby ses mohla osamostatnit v bydlení. V případě tvého zájmu očekávám, že napíšeš něco o sobě a o tom, co tě přitahuje.
14. 06. 2021 19:06otrok hledá Dominu

Realista k mladým dominám.

BDSM inzerát
Nehledán nic víc a nic mín, než se v Česku nabízí, (stačí výsměch na veřejnosti) s FO, pro mladou dominu. Může snad tato sráčská země plná fantasmagorů, a zbabělců, chtít mít lepší, reálnější a splnitelnější a uskutečnitelnější inzerci?
Od uživatele: baryon
14. 06. 2021 19:06on hledá ji

Ošklivá mrcha

Rád bych našel ošklivou holku, která mě zamkne do pásu cudnosti a bude si na mě vybíjet mindráky, ponižovat, trestat a mučit mě a podobně. Budu váš nonstop zbytečně nadrženej blbeček k službám. Bez FO.
Od uživatele: Sailem

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let