Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

Jak správně vyplnit celý profil uživatele

Jak správně a rychle vyplnit celý profil v pár krocích

1) Přihlaste se na svůj profil

Po přihlášení se objeví Vaše uživatelské jméno v pravém horním rohu webu c červeném rámečku, po najetí se zobrazí nabídka menu. Klikněte na "Funkce a nastavení profilu"

2) Úprava a dodatečná nastavení profilu

Nyní se nacházíte na stránce úprav profilu, kde lze doladit dodatečná nastavení, nebo si změnit to, co jste si již vyplnili v registraci (pohlaví, role, orientace atp). Pokud máte vlastní obrázek, je možné nahrát vlastní profilový obrázek. Pokud žádný nezvolíte, bude použit výchozí obrázek webu. Na této stránce lze také nastavit poloha na mapě, doporučujeme zvolit polohu poblíž místa kde se vyskytujete, nikoliv přesnou polohu. Mapa je veřejná a stejně jako se můžete podívat na polohu ostatních, i jiní uživatelé uvidí na mapě vaši polohu.

3) BDSM dotazník

Vyplněný dotazník je jedním ze základních pilířů webu, a proto jeho vyplnění doporučujeme. Dotazník může mít 3 podoby podle toho jakou BDSM roli zvolíte (DOM, SUB, SWITCH), pokud zvolíte SUB nebo DOM volíte odpovědi v dotazníku podle vaší role. Pokud jste zvolil SWITCH, tak jsou v dotazníku obě varianty a je možné vyplnit odpověď ze SUB pozice i z DOM pozice.

V každém dotazu vybíráte jaké máte s konkrétní záležitostí zkušenosti a jak moc vás zajímá. Dotazník je pro přehlednost rozdělený na několik kategorií, a vzhledem ke své délce je možné zodpovídání dotazů kdykoliv uložit a vrátit se k němu později.

Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let