Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Děčín
26. 10. 2021 02:10on hledá jeho

BDSM PARŤÁK

Zdravím, hledám někoho s kým bych si mohl pokecat , domluvit se a taky zkoušet bondage (full svazování, masky, kukly, Roubíky, vodítka atd) Výprasky, a experimentování s hračky atd, nejsem úplně mobilní ale nějak si cestu najdu Můžete napsat pod dotazník a nebo rovnou na email Těším se na odpovědi ;3
Od uživatele: JustTom
26. 10. 2021 00:10otrok hledá Dominu

Sub hledá někoho na úvod do světa BDSM

Ahoj, hledám tady někoho kdo by mě zasvětil do světa BDSM. Jsem zatím jen nezkušená submisivní vanilka, která by ráda vyzkoušela spousty praktik z pozice suba (viz můj dotazník). Jinak jsem studentem VŠ, sportovní postavy a rád se seznámím u kávy či jiné aktivity :)
Od uživatele: paddy

KUP MI BOTIČKY!

BDSM inzerát
Moc ráda nakupuji a ty mi to zaplatíš, otrocká čubko! Pokud jsi spolehlivý a víš kde je tvoje místo, napiš krásné mladé dominantní Madam. Pouze online.
25. 10. 2021 21:10Domina hledá otroka

TV kočička 18 let

BDSM inzerát
Jen tuto sobotu u nás hostuje TV Kája, lze footfetisch, fackovani, bootfetisch, trampling, plivani, riming ona na tebe Lze čistě s ní, popř Madam a TV, popř všichni tři. Vše na domluvě, bude se jednat pouze o jednu návštěvu, tudíž jen jeden z vás, v tomto případě požadujeme zálohu dopředu na účet, není v našich silách uhradit tuto návštěvu v případě že by zájemce nedorazil z našeho. Cenu nabídněte, platí do smazání inzerátu
Od uživatele: nassvet1
25. 10. 2021 19:10on hledá ji

Subka

Online úkoly a tresty. Oddanost plnění zadaných úkolů, denní režim. Ponížení a degradace. Nucená nahota a masturbace. Důsledné představení samozřejmostí.
Okres Trutnov
25. 10. 2021 18:10ostatní inzeráty

Žádost o zaučení na dominu

Dobrý den. Hledám velmi zkušenou učitelku, která by si mě vzala pod křídla a vychovala ze mě další z vašich řad. Co umím? Zatím nic. Mozek, fantazii a respekt mám. Zábrany a předsudky mi celkem chybí. Možná vzájemná spolupráce v budoucnu.
25. 10. 2021 17:10on hledá ji

Diskusia o BDSM

BDSM inzerát
Zdravím, hľadám príjemnú slečnu na spoločné diskutovanie o téme BDSM, najme v oblasti bondage. Tento smer intímneho života mi už dlhodobo behá po mysli a ešte som nemal tú skúsenosť sa s niekím aporozpravať o tejto téme. Časom aj spoznať jeden druhého osobne. Niečo o mne: som mladý 25 ročný chalan, približne 190 cm vysoký, štýhlej postaví, s príjemným vystupovaním, taktiež nemám pevne stanovené ktorý smer hľadám, rád by som vyskúšal Sub. aj Dom. pozíciu. Slečnu ktorú hľadám by mala byť vyššej štíhle postavy s dlhými vlasmi a najme milej povahy.
Od uživatele: Jack
25. 10. 2021 17:10on hledá ji

Hledám matku s dcerou

rád bych vlastnil matkou s dcerou jako svůj majetek a také tak i s nimi zacházet jak se mi jen zlíbí a to bez jakýchkoliv zábran a předsudků.
Od uživatele: sadistickyprase@seznam.cz
25. 10. 2021 16:10Domina hledá otroka

budou jen Tvoje

BDSM inzerát
Miluješ jejich krásu? Za mírný poplatek na můj účet Ti zašlu celou mou kolekci. Na boso,v silonkách,botičkách.Zasílám i použité silonky. Pouze vážným a fér zájemcům.
Okres Semily
25. 10. 2021 16:10on hledá ji

Hledám submisivní nezadanou holku která je ráda v poutech,kazajce...

Hledám svobodnou osamělou submisivní holku/ženu klidně i baculatější která je ráda v poutech a svěrací kazajce a samozřejmě i jiné praktiky.Měla by jsi se výrazně líčit celkově,nosit vysoké podpatky a celkově tyto věci,tak už se ozvy pouta na tebe čekají...Jsem kluk 42 let svobodný bezdětný upřímný.
Od uživatele: ganimedes1@seznam.cz
Okres Jičín
25. 10. 2021 16:10on hledá ji

Hledám svobodnou silně dominantní holku

Hledám nejlépe mladou ale není podmínkou silně dominantní zamindrákovanou holku/ženu která by si častěji na mě ráda kompenzovala svůj vztek, své neúspěchy...aby byla nejlépe z okresu Semily která mě ráda často pevně spoutá,dá mi výprask a celkově mě potrápí.Můžeš být klidně baculatá i zamindrákovaná poněvadž tvojí zlost a špatnou náladu si vždy budeš kompenzovat na mě až mě vždy spoutáš (poutací pomůcky mám)je mi 43 let...Bez vzájemných finančních nároků!!!
Od uživatele: hledamdomidominu@seznam.cz

Findom

Každodenní ponižování, úkolování a mučení i v realu. Hledám finančního otroka, který potřebuje pevnou ruku a odevzdá svoje tělo na hraní i mučení. Vzrušuje tě ponížení z toho, že své utrpení ještě zaplatíš? Hledáš mladého pána s mozkem? Očekávám tvou zprávu, nulo.
Okres Písek
25. 10. 2021 16:10on hledá jeho

Otrok hledá skutečnou otrockou službu

BDSM inzerát
Nehledám lekce, ale skutečné zotročení a nehrané otroctví s naprostým podřízením. Prosím o tvrdé bezohledné zacházení a výcvik, dlouhodobě, možná závazná otrocká smlouva.
Od uživatele: Jarooo
Okres Olomouc
25. 10. 2021 16:10on hledá ji

Výprask

Hledám subinku ženu co ráda výprasky na zadek za neposlušnost a pak různý hraní..Olomoucký Ostravský,nebo Zlinský kraj..
Okres Kolín
25. 10. 2021 15:10on hledá ji

Subinka

Hledám subinku co bude zamčena v pásu cudnosti a odevzdá poslušně klíče. V soukromí bude nahá a bude plnit má přání
Od uživatele: Jakub87

Nejnovější fotografie Profi Domin

Amanda
Amanda
Amanda
Lady Caty
Lady Caty
Lady Caty
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Viktorie
Madam Viktorie
Madam Viktorie
sylvie transdomina
sylvie transdomina
sylvie transdomina
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let