Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

11. 04. 2021 08:04prodám / koupím

Prodej spodního prádla a videí na přání

Prodej: Ozvi se pokud máš zájem i moje spodní prádlo, videa, fotky nebo pouze chat. Budu se těšit.
Od uživatele: LadyZ

Výcvik neposlušných čoklů a subíků

Chceš být ovládán? Poslouchat mě na slovo? Vycvičím si tě k naprosté poslušnosti. Jsem madam na úrovni! Nabízím online lekce. Jestli očekáváš pár vět, kde ti akorát tak napíšu samé vulgarity, jsi na omylu. Vychutnám si tvé ponížení. Budu pro tebe bohyně, na kterou nebudeš moc přestat myslet. Nabízím psané lekce, videohovory či dopisování. Pokud budeš poslušný a získáš si mojí důvěru, je možná i real lekce. Jestli máš zájem, ozvi se!
Od uživatele: Madam Christine

Hledám tebe pro PENÍZE

Hledám tebe pro PENÍZE. Hledám online muže, který mi bude platit oblečení a složenky. Nebudu ti nadávat, nebudu ti říkat, že jsi nula. Naopak. Budu ti děkovat za to, co pro mě děláš. Odměním se ti fotkami a psaním si s tebou a možná časem odhalím i svoji tvář. Čekám na tebe. P.S. Nepiš pokud si to za pár hodin rozmyslíš :)
Od uživatele: LadyZ
11. 04. 2021 08:04Domina hledá otroka

Madam Silvie přijme nové otroky

BDSM inzerát
Otroku! Tvá Urozená Madam se chce pobavit. Chci se bavit pohledem, jak si ho přede mnou marně honíš a ono to nejde a nejde. Na místo toho, aby ti před Urozenou Dámou hezky stál v pozoru, budu se bavit pohledem na scvrklého červíčka a na tvé marné pokusy jej oživit. Budeš se přede mnou neskutečně stydět. Budeš se cítit absolutně ponížený. Budeš klopit zrak k zemi, jen abys ses nemusel se studem podívat do mých očí. Právě toto mě na tom baví. Pohled na tvé zoufalství, jak se se marně snažíš vyhovět mému rozkazu. Jestli si myslíš, že tvá chlouba ohromí každou ženu, tak já tě přesvědčím, že přede mnou se hezky skloní až k zemi, jak se sluší před Nadřazenou Urozenou Dámou a bude jen bezmocně viset vydán na mou milost a nemilost. Jestli mě hezky pobavíš a já budu spokojena, za odměnu ti ho milostivě vyhoním svou božskou ručkou. Tak už na nic nečekej a NAPIŠ mi na WhatsApp svou poníženou prosbu o lekci. NEVOLAT! Jen PSÁT!
11. 04. 2021 07:04on hledá ji

Subinku

Ahoj, hledám subinku prozatím na on-line výcvik, při vzájemných sympatiích možnost reálné schůzky. Nemáš zkušenosti? Nevadí, ozvi se a můžeme tě nejdříve poučit co smíš a nesmíš.
11. 04. 2021 07:04Domina hledá otroka

LUCIE ÄRZTIN

BDSM inzerát
Objednání je možné s několikadenním předstihem. Komunikace pouze e-mailem nebo SMS
11. 04. 2021 06:04otrok hledá Dominu

Úklid - Posluhování

Poslušný SUB hledá uplatnění jako pracovní sluha, mužská služka na domácí práce - úklid, mytí oken, nákupy, řidič, zahradník, malíř, drobné řemeslnické práce . Jsem se zkušeností se službou, mobilní, 47 let, vyšší sportovní postavy 189/90, volný bez obojku a vodítka neobézní, nástup ihned nebo dle dohody.
Od uživatele: UKLIDIM
Okres Olomouc
11. 04. 2021 06:04finanční / online otroci

Tak co bude napises!!

Napiš nulo!! Hledám subinku nebo subika na online lekce napiš a představ se jak se slusi a patří. Budu čekat na tvoji zprávu!!
Od uživatele: Mara5567
Okres Zlín
11. 04. 2021 04:04on hledá ji

Ds vztah

HLEDÁ SE Hotwife, dominantní žena - Zlín - Brno nezadaný 34 letý štíhlý a docela pohledný subík/ cuckold. rád dostávám na prdel. Moc rád lížu nožičky a kundičky a také mám rád Swingers a nudapláže. Chtěl bych pro svou paní být uzamčen v pasu cudnosti. Budu te uctívat jako svou bohyni, chci být jen kus hadru který plní tvá přání. Chceš to se mnou zkusit? Hledám ženu co se mě ujme a společně budeme posouvat hranice. Poníženě prosím aby jste mi napsala zprávu. Netoužím být moneyslave ani po sadistických praktikách.
Od uživatele: Mladymoravak@email.cz
11. 04. 2021 04:04on hledá jeho

Můj otrok tě vykouří

Ahoj kluci, chci ověřit poslušnost svého otroka a proto jsem se rozhodla pro experiment, jak moc je poslušný. Nabízím tu svojí nulu jako hulice ptáků. Tak mi napište, určitě se domluvíme.
11. 04. 2021 04:04ona hledá jeho

Potěšíte mě svým jazykem?

BDSM inzerát
Hledám muže, zkušeného milovníka lízání kundičky! Moc se mi to líbí. Jsem sexy dívka s hladkou kočičkou a krásným zadkem. Setkání jsou pravidelně žádoucí. Chcete-li se seznámit, kontaktujte mě - cooldate.site/id82517
Od uživatele: bellaladybella
Okres Zlín
11. 04. 2021 03:04on hledá ji

Nezkušený hledá subinku

Jsem přirozeně dominantní a vzrušuje mě mít nad někým navrch. Sice jsem panic a v BDSM nemám žádné zkušenosti ( což asi tipuju že většinu odradí) ale jestli by se našla nějaká, která by to semnou riskla tak se neváhej ozvat.
Od uživatele: Barmix
10. 04. 2021 23:04Domina hledá otroka

MADAM NA ÚROVNI HLEDÁ SVOJI ODDANOU ČUBIČKU!

BDSM inzerát
Zkušená a přísná Madam na úrovni hledá oddanou čubičku, které chybí sloužit (prozatím virtuálně, žádné osobní lekce)! Madam očekává naprostou poslušnost! Nucená feminizace, oddalování orgasmu apod. Pošli svoji žádost, Madam si vybere pouze jednu čubičku!

Hledám Moneyslave

Jestli si moneyslave, a poctivý a férový tak se ozvi!!!
Od uživatele: Madam Devil

Potřebuješ mě!

BDSM inzerát
Jsem Dominantní Dáma na úrovni. Dlouhodobě se věnuji on-line výchově otroků různého zaměření. Snažím se, aby mezi Madam a otrokem vznikl kladný vztah, protože pak je možné rozvíjet to, co nás baví, to co nás na on-line výcviku přitahuje. Pokud si ženatý, nebo ve vztahu, nebo kvůli omezení nemůžeš navštívit svou Madam, jsem tu právě pro tebe. Máš své představy a ve tvém okolí není nikdo, kdo by ti pomohl je rozvíjet, jsem to já která tě povede a dá tvému bytí řád a smysl. Když mě slušně a uctivě poprosíš, můžeme začít. Lekce se plati i u mě nejsem žádná charita! Platby na učet nebo PayPal. Můžeme komunikovat 24/7 dlouhodoběji nebo jen lekce na den...vše je o domluvě.Napiš svojí žadost !!!

Nejnovější fotografie Profi Domin

Lady Herra
Lady Herra
Lady Herra
Tereza Princess
Tereza Princess
Tereza Princess
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lady Caty
Lady Caty
Lady Caty
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let