Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Nový inzerát

Druh inzerátu
Okres *

TIP: Pro možnost úpravy inzerátu nebo jeho smazání musíte být přihlášeni. Nemáš ještě profil? Registrovat se můžeš tady

Pravidla webu a ochrana osobních ůdajů

18. 05. 2022 18:05on hledá ji

Bdsm a ddlg

Ahoj rád poznám ženu, co se zajímá o bdsm, ddlg a abdl. Pokuď máš zájem napiš mi zprávu tady nebo na e-mail. Může to být subinka i domina.

On-line lekce

BDSM inzerát
Pro online lekci v psané formě piš na WhatsApp!!!
18. 05. 2022 17:05on hledá ji

Výcvik

Zdravím, hledám zde dominantní slečnu nebo paní, která by si mě vzala do parády jako otroka, jsem mladý (24), štíhlý, o BDSM se zajímám už celkem dlouho, chybí mi výcvik.. rád bych našel reálné služby, klidně i virtuální, praktik zvládám si myslím, že dost:) budu Vám vděčný když se mě ujmete a domluvíme se. Těším se na Vaši odpověď.
Od uživatele: subin98
18. 05. 2022 17:05Domina hledá otroka

Jsem bohyně, po které jako otrok toužíš. Máš koule na to mi napsat?

BDSM inzerát
Můj diář je již plný šťastných ubožáků, kteří si zasloužili mou pozornost, ale neboj vídat se i tak občas můžeme, jen si tu čest musíš pořádně zasloužit. Nyní stojím o oddaného finančního otroka, kterého si vycvičím tak, jak uznám za vhodné a to i v rámci online úkolů a dalšího kontaktu. Neboj se, že bys skončil na ulici.... Boj se toho, že mne budeš tak zbožňovat, že sám budeš nabízet víc, než si můžeš dovolit! Máš na to odvahu? Můžeš si dovolit tu nejsmyslnější a nejďábelštější Bohyni, kterou jsi kdy potkal a potkáš? Chceš škemrat o možnost podepsat otrockou smlouvu? Nejdříve budeš mít obavy, budeš nejistý.. a pak mne opravdu poznáš a budeš prosit o podpis. Jsem ta, kterou hledáš celý svůj život, brzy to pochopíš. Zaujala jsem tě? Teď je tvou povinností zaujmout mě! Telegram: KateGODss OFans: goddessk998 Twitter: Goddess_Kate669 PS: Jsem až moc reálná, hlasová zpráva nebude problém, když si ji zasloužíš.
Od uživatele: KateGODss
18. 05. 2022 17:05on hledá ji

fixinela nebo domestos

Co tě jako Subinu láká vic Domestos nebo Fixinela při chem gyno
18. 05. 2022 17:05ostatní inzeráty

SADISTICKOU rodinu

Najde se tady sadisticka rodina se submisivní studentkou
Okres Benešov
18. 05. 2022 16:05

Peníze nepotřebuješ, mě ano!

BDSM inzerát
Můj diář je již plný šťastných ubožáků, kteří si zasloužili mou pozornost, ale neboj vídat se i tak občas můžeme, jen si tu čest musíš zasloužit. Nyní stojím o oddaného finančního otroka, kterého si vycvičím tak, jak uznám za vhodné. Neboj se, že bys skončil na ulici.... Boj se toho, že mne budeš tak zbožňovat, že sám budeš nabízet víc, než si můžeš dovolit! Máš na to odvahu? Můžeš si dovolit tu nejsmyslnější a nejďábelštější Bohyni, kterou jsi kdy potkal a potkáš? Chceš škemrat o možnost podepsat otrockou smlouvu? Nejdříve budeš mít obavy, budeš nejistý.. a pak mne opravdu poznáš a budeš prosit o podpis. Jsem ta, kterou hledáš celý svůj život, brzy to pochopíš. Zaujala jsem tě? Teď je tvou povinností zaujmout mě! Telegram: KateGODss OFans: goddessk998 Twitter: Goddess_Kate669 PS: Jsem až moc reálná, hlasová zpráva nebude problém, když si ji zasloužíš.
Od uživatele: KateGODss

Naučím tě poslouchat ty hajzle!

Na romantiku a pohádky zapomeň! Jsem přísná, sprostá a moc dobře vím, že jsi otrocký hajzl co potřebuje výchovu! Dám ti ji hajzle přes email pak se dál uvidí zda mi stojíš za to abych tě nakopala do koulí v reálu. Takže tupče pro email lekci piš na email a zapomeň na dlouhé vypisování. Za email lekci zaplatíš protože jsi otrocký hajzl!
18. 05. 2022 15:05Domina hledá otroka

Madam prijme otroka

BDSM inzerát
BDSM inzerát Přijmu nové otroky na placené emailové lekce.( možná lekce i přes whatsapp)Kontrola pomocí foto či video dokumentace ( podmínkou). Dlouhodobá kontrola orgasmů, ponižující a nemilosrdné úkoly. . Budeš mít svou Paní, která tě bude na dálku ovládat, ale tvé okolí o tom nebude mít ponětí..Pošli mi svoji poníženou žádost, čubko (Otrocká daň podmínkou) Email fetishgoddess2 gmail com
Od uživatele: Fetishgoddess2
18. 05. 2022 13:05Domina hledá otroka

Lekce v Praze

BDSM inzerát
Pro reálnou lekci piš na WhatsApp!!! Objednání min 1 den dopředu (případně min 5 hodin dopředu téhož dne [dřív ne]). PRAKTIKY: footfetish, bootfetish, facesitting, slovní ponižování, trampling, CBT, mučení bradavek, spank, facky, spitting, vosk, svazování, oddalování orgasmu, nucená masturbace, dogplay, piss, podvazování koulí, škrábání, kouření strap-onu NEDĚLÁM: sex, orální sex (lízání), lízání análu, vomit, krvavé praktiky a praktiky trvale poškozující zdraví.
18. 05. 2022 13:05Domina hledá otroka

Výprasky

BDSM inzerát
Miluješ tanec důtek na svém těle a svištění biče ti zní jako rajská hudba? Já si ve výpraskách vyloženě libuji. Mohu tě výpraskem trestat, vychovávat i motivovat.
18. 05. 2022 12:05ostatní inzeráty

Spolupráce s dominou

Je tady domina která by chtěla pomoct při mučení subiny naučím nové praktiky tak tvrde že subina se poté nedokáže postavit na nohy
Okres Olomouc
18. 05. 2022 12:05Domina hledá otroka

Pranýř

Reakce na trefný "inzerát" Pak se nedivte, že si někdo pořád dává inzeráty, protože tak naivně doufá, že se třeba někdo najde, kdo čte inzeráty a chová se k vám jako k ženě z masa a kostí a ne jako k pornoherečce. Dejte si pánové studenou sprchu a naučte se používat mozek. Všichni jsme jenom lidi.
Od uživatele: MissP
18. 05. 2022 12:05otrok hledá Dominu

Hledám

Dá se naučit,být správným otrokem?je tu někdo kdo by mě to ukázal,případně by mě za otroka chtěl?
Okres Benešov
18. 05. 2022 11:05Domina hledá otroka

Hledám otroka

Hledám subíka na oline výcvik po emailu. Pojď si zpříjemnit dny. Budu se ti věnovat, dostávat úkoly, kontrolovat tě a mnoho dalšího. Moje lekce jsou symbolickou částkou placené. Nemusíš se bát, vše je na domluvě. Chceš být mým subíkem? Napiš mi email.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Clarissa Desire
Clarissa Desire
Clarissa Desire
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Lady Viktoria
Lady Viktoria
Lady Viktoria
Tereza Princess
Tereza Princess
Tereza Princess
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let