Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Nový inzerát

Druh inzerátu
Okres *

TIP: Pro možnost úpravy inzerátu nebo jeho smazání musíte být přihlášeni. Nemáš ještě profil? Registrovat se můžeš tady

Pravidla webu a ochrana osobních ůdajů

29. 07. 2021 17:07otrok hledá Dominu

hledám Madam na lekci

hledám dominantní ženu na dnes zkrotíš vzpurného suba?nadstandartní odměna pro Vás madam
Od uživatele: robertek77
29. 07. 2021 15:07Domina hledá otroka

Foot Fetish, Praha

BDSM inzerát
Toužíš pokleknout před krásnými, štíhlými nožkami své Madam. Políbit na přivítanou hebká bříška prstíků, náležitě uctít chodidla hloubkovou masáží. Ráda tě uvítám ve Studiu, pro plnění všech mých rozmarů…
Okres Benešov
29. 07. 2021 15:07

Daruj mi své těžce vydřené peníze na účet!

BDSM inzerát
Máš na to koule? Chci tvé těžce vydřené peníze! Chci tě ždímat! Vzrušuje mě finanční otroctví! Buď moje otrocká dotace a potěš Madam!
Od uživatele: Madam MRCHA
Okres Benešov
29. 07. 2021 14:07finanční / online otroci

Lízání kundičky a zadečku a sexykoučka

Zařádila jsem si s fantazií a tohle z toho vzniklo!???? 10timinutová nahrávka, která podráždí tvé smysly. O co jde? Zahrála jsem si na dvě holčiny, které se ti předvádí před webkou. Jedna vede situaci a druhá se nechá pěkně ojíždět. Zezačátku to vypadá nevinně ale pak už je to pěkně žhavé. Všude steny a kundí šťáva a peprná slovíčka. Celou dobu na tebe mluvím a motivuju tě k akci. Tak co, chceš to zkusit????? skype Java girl
Od uživatele: Virtual girl
29. 07. 2021 13:07Domina hledá otroka

Madam GINA

BDSM inzerát
Odevzdej se své Madam, odhodlej se postavit na okraj propasti pod názvem "touha" ... oddej se k čemukoliv (znásilnění, ponížení, oddalování orgasmu,...). Chceš okusit něco nového, netradiční svět, který není jenom o bolesti, ale o pocitech a představách, psychologické hře založené na odevzdanosti a důvěře. Překroč hranici své fantazie, nalaď se na mou temnou notu a uspokoj svůj chtíč...každá lekce je individuální... Pravidla jsou stanovena před lekcí.
Od uživatele: Madam GINA
29. 07. 2021 13:07Domina hledá otroka

Budeš trpět u madam silvie

BDSM inzerát
Jsem Vznešená a Urozená Dáma, která tě pokoří a poníží. Jsem vysoko nad tebou a podle toho se budeš chovat. Budeš se řídit mými pravidly. Základní pravidla zní: Já ti tykám a ty mi vždy uctivě vykáš. Nejen při lekci, ale vždy! Je ti to jasné, otroku? Jakmile překročíš práh mé komnaty, padneš přede mnou na kolena a na kolenou zůstaneš! Při každé příležitosti mě budeš velebit, uctívat a klanět se mi! Budeš mluvit, jen když ti to dovolím. Bez dovolení mě smíš pouze prosit o trest a děkovat za trest! Cokoli ti poručím, ty okamžitě, ale okamžitě vykonáš a bez diskuse! Budu tě ovládat, budu po tobě šlapat, budu tě trestat a ponižovat a ty mě budeš za to milovat. Vyčůrám se do skleničky a ty si to budeš přede mnou na kolenou hezky labužnicky vychutnávat. Budeš se olizovat blahem a žadonit o přídavek. Budu tě ovládat všemi způsoby a ty mi budeš za to děkovat. Dostanu se do tvé hlavy a ovládnu tvou mysl. Budeš na mě myslet dnem i nocí. Budeš toužit po tom, abys směl být alespoň na chvíli rohožkou pod mými botami. Tak okamžitě, ale okamžitě si klekni na kolena a poníženě a uctivě popros na WhatsApp. Nevolej! NAPIŠ!
29. 07. 2021 13:07Domina hledá otroka

Víkendové lekce Brno/ Madam GINA

BDSM inzerát
*** Možnost rezervace na lekci o víkendu 31.7. - 1.8.2021 již nyní *** rezervace provádějte nejpozději do pátku
Od uživatele: Madam GINA
29. 07. 2021 13:07otrok hledá Dominu

Otrok hledá REAL 31.7.

Dobrý den, najde se tu dominantní madam na reálnou lekci tuto sobotu za FO? 26let/183cm/80kg
29. 07. 2021 13:07on hledá ji

Výprask

BDSM inzerát
Ahoj líbilo se ti, když jsi jako malá dostávala výprasky od táty a teď ti to chybí, jako dobrá motivace k práci? Nebo se ti ještě nepoštěstilo a chtěla by sis to vyzkoušet. Nemáš nikoho, kdo by ti tvou touhu splnil? Máš-li 18 až 25 a jsi štíhlá, tak napiš. Nabízím 1000 až ... dle dohody ..
29. 07. 2021 12:07Domina hledá otroka

Bdsm

BDSM inzerát
Objednání je možné s předstihem několika dní. Komunikace pouze emailem nebo SMS. www.fetishkinkyclinicprague.com https://onlyfans.com/luciearztin
29. 07. 2021 11:07on hledá ji

Praha, SČ a okolí - Toužíš po pevné chlapské ruce, která umí obejmout i pohladit? BDSM s možností Pet play, nebo DD/LG

BDSM inzerát
Rád poznám submisivní a štíhlejší slečnu, mladou ženu, pokud možno nymfomanku, která má ráda dlouhý, zpočátku něžný a poté tvrdý sex a kterou vzrušují některé z těchto rolí: BDSM, DD/LG, Pet play, sexuální otrokyně, nebo studentka. Vše se silným sexuálním podtextem. Možno pravidelné lekce a návštěvy v mých velice dobře vybavených prostorách v Praze, nebo pokud bys měla zájem, tak s možností 24/7. Já starší, vysoký dominantní muž vysportované postavy, zajištěný, bez závazků i dluhů, nekuřák, bez závislosti na návykových látkách a v současné době singl.
Od uživatele: Pan Milan
Okres Přerov
29. 07. 2021 11:07Domina hledá otroka

Přijeď fekální prase

BDSM inzerát
Nevíš kam přijet tak mě nejsi hoden. Emaily mažu.
29. 07. 2021 10:07Domina hledá otroka

Masáž prostaty, Praha

BDSM inzerát
Toužíš po myšlence vyzkoušet něco jiného než klasiku? Roztáhnu si tě zezadu svými hbitými prsty, použiji svůj připínací penis a nakonec se můžeme dostat až k celé ruce. Masáž prostaty a jiné SM praktiky pro začátečníky i pokročilé.
29. 07. 2021 10:07Domina hledá otroka

Trestná řízení, Praha

BDSM inzerát
Profesionální sadistka, vychovatelka neposlušných mužů. Jsem autoritativní žena, která tě potrestá za každý tvůj přestupek, protože mi záleží na tvé výchově! Hry na role, nucená feminizace, tělesné tresty …
29. 07. 2021 10:07Domina hledá otroka

Převýchova, Praha

BDSM inzerát
Vím, na co myslíš před spaním. Vrtá ti hlavou, jestli to máš udělat…zavolat Madam a poprosit ji, jestli si udělá čas a splní ti tvá přání. Přijme vlastnictví nad tvým tělem i hříšnou duší a dohlédne na tvou důkladnou převýchovu. Objednej se na vstupní pohovor a prohlídku již teď. Nyní možnost online.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Lady Herra
Lady Herra
Lady Herra
Madame Jane
Madame Jane
Madame Jane
Madam MRCHA
Madam MRCHA
Madam MRCHA
Markéta
Markéta
Markéta
Lady Caty
Lady Caty
Lady Caty
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let