Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Nový inzerát

Druh inzerátu
Okres *

TIP: Pro možnost úpravy inzerátu nebo jeho smazání musíte být přihlášeni. Nemáš ještě profil? Registrovat se můžeš tady

Pravidla webu a ochrana osobních ůdajů

08. 05. 2021 18:05Domina hledá otroka

Příjmu subinky a subíky na realnou lekci

BDSM inzerát
Někdo na reálnou lekci další týden? (Beru jak subinky tak subíky) Chceš pořádnou lekci buď ode mne nebo od krutého pána? Neváhej se ozvat a domluvíme se na termínu i praktikách..Madam čeká
Od uživatele: Misstres D
08. 05. 2021 17:05otrok hledá Dominu

Najdu ?

BDSM inzerát
Starší otrok hledá svou Paní . Reál . Jsem poslušný otrok připraven plnit tvé rozkazy a přání . Jihlava
08. 05. 2021 16:05Domina hledá otroka

Madam Silvie tě pověsí na kříž

BDSM inzerát
Budeš mučen na kříži. Otroku! Ty si především musíš pořádně uvědomit, kdo jsem Já a kdo jsi ty! Pokud v tom máš nejasnosti, Já tě uvedu do té správné dimenze! Tam venku si buď tím, kým chceš. Mě to nezajímá. V Mé Vznešené přítomnosti jsi jen rohožka pod mými nohami do které si utřu své boty. Jsi jen obyčejný hadr s kterým si vytřu podlahu na záchodě. Je ti to jasné otroku?! Co?! Jakmile se ocitneš v mé temné mučírně, tvá hrdost se scvrkne na nulu a já se postarám, aby to tak i zůstalo. Na kolena! Políbit nohy! Svléknout do naha, a dělej! Do kdy mám čekat?! Mazej ke kříži! Připoutám ti ruce a teď roztáhni nohy! Pořádně! Pevně ti je připoutám! A teď se začnu bavit! Těšíš se otroku?! Máš na co! Díváš se s hrůzou, co si beru do rukou?! Máš strach? To se mi líbí otroku. Ty musíš mít ze Mě strach! Jsi absolutně bezmocný a jediné, co můžeš je trpět pro mé potěšení! A ty budeš rád trpět pro svou Paní, že otroku? Co? Neslyším! Ano? Tak se mi to líbí otroku! Tak okamžitě na kolena a už PIŠ na WhatsApp svou poníženou žádost o přijetí! A to ti zdůrazňuji otroku. Tvá žádost musí být maximálně pokorná a uctivá! Je ti to jasné otroku?! Tak dělej!!!

Otrok

Krásný odpoledne muž z Pardubického kraje hledá madam které by se mohl oddat 32 lety Otrok.
Od uživatele: Jack
Okres Liberec
08. 05. 2021 16:05on hledá ji

24/7

Hledám subinku na 24/7, která cítí že je opravdovou otrokyní, takovou která touží být někým vlastněná, chce se Pánovi plně oddat, chce aby za ní rozhodoval, která chce mít pocit bezpečí a bude se snažit potěšit Pána aby jí mohl pochválit. Jsem přísný Pán se sadistickými sklony. BDSM se věnuji 10 let. Mám rád svazování, vosk, kolíčky, nucenou nahotu, nucený sex, ovládání čubičky jako určování co subinka bude nosit za oblečení, kdy se může udělat, zavírání do klece a hlavně výprasky a znásilňování. Vyžaduji hlavně oddanost, poslušnost a upřímnost. Nabízím žití u mě s přísným režimem s jasně danými pravidly a otrockou smlouvou.
Od uživatele: Tharr
08. 05. 2021 15:05on hledá ji

stojím vzpřímeně

Stojím vzpřímeně, přesto v mých očích najdeš i poezii a klid. Jdu krok za krokem, pozoruji. Mám rád BDSM hry (já dominantní). Chci poznat tvou osobnost a nabíjet se vzájemně energií. Jsi fajn inteligentní a pohledná holka? Toužíš po tajném dobrodružství? Napiš mi o sobě.
08. 05. 2021 14:05on hledá ji

Nezkušený

Hledám touto cestou slečnu, paní na výměnu zkušeností a plnění fantazií Najde se?
Od uživatele: Valdemar
08. 05. 2021 13:05on hledá ji

...

BDSM inzerát
Ahoj, hledám drobnější, štíhlou slečnu, která ráda nosí upnuté oblečení (elasťáky, dres, catsuit) na společné hrátky ve dvou. D/s, zapaseni, wrestling ... (fantazii se meze nekladou) zakončené nějakou zajímavou dohrou. Víc asi ve zpravach .. Najdeme se ?
Od uživatele: Gangrel
08. 05. 2021 13:05on hledá ji

Hledám dominantní slečnu nebo paní hlavně na footfetish

Mladý, zajištěný, submisivní a málo zkušený muž (190 cm, 90 kg) z Prahy hledá dominantní slečnu nebo dámu v jakémkoliv věku hlavně na footfetish, femdom, fackování, ponižování a možná i na něco navíc. Finanční odměna samozřejmostí.

ODEVZDEJ MI VŠECHNY TVÉ PRACHY!

Přesně tak, ty! Budu ti určit, co všechno mi máš kupovat, ale sám sobě jenom, když ti to dovolím a budeš poslušný otrok! Přece se chceš hezky postarat o svou dominu, ne? Jenom vážní zájemci
Od uživatele: baculkadomina
08. 05. 2021 12:05

nahy uklid

Pěkný den přeji milé dámy. Hledám ženu, ktere se líbí pohled na nahé mužské tělo. Ženu už od narození vnímám jako vyšší bytost, o kterou je potřeba se starat, rozmazlovat a dělat ji šťastnou. Proto jsem tu pro Vás, jako Váš sluha. Velmi mě vzrušuje nahota, poslušnost a některé prvky BDŞM. Nabízím se jako sluha pro vaši domacnost(uklid, nakup, pece o vase nozicky) Jsem 31etý kluk z Prahy, vysoká štíhlá postava a krátce střižené vlasy. Hledám ženy ve věku od 40 do 70 let, z Prahy a okolí.
08. 05. 2021 12:05ona hledá jeho

Hledám solvetního může

Od pondělí se otvírají obchody tak by se mi líbilo když by se tu našel nějaký muž co by mu nedělalo problémy mě sloužit, zaplatit mi nákupy a byt mi po ruce a dělat mi radost a starat se o mě jako o svou madam, a trvale mi být po ruce a dopřávat mi pohodlí (Pokud jsi na reálné lekce tak ty dělam tak bych tě tím mohla odměnit :)) ) Maš na to? Chceš mi sloužit? Ozvi se a domluvime se
Od uživatele: Misstres D
08. 05. 2021 11:05on hledá jeho

Dominant v uniformě

BDSM inzerát
Hledám otroka, který pro svého policejního pána udělá vše, co mu přikáže, ty v roli mukla, psa, sexuálního otroka. Možné vše na čem se vzájemně dohodneme.
Od uživatele: uniforma
Okres Most
08. 05. 2021 11:05on hledá ji

Je tu sympatická žena pro trvalejší vztah ?

BDSM inzerát
Hledám sympatickou ženu pro trvalejší vztah, jsem vysoký : 197 cm a zajištěný, pohodový muž.....
Od uživatele: martmost
Okres Svitavy
08. 05. 2021 10:05Domina hledá otroka

Madam Ivanka z Litomyšle

BDSM inzerát
Mladá, štíhlá a přirozená domina z Litomyšle. V oblasti bdsm se pohybuji více než 7let. Nabizim lehčí i tvrdší formu SM, ráda experimentuji. Specializuji se na masáže žaludu a oddalování orgasmu, je možnost mne i orálně uspokojit. Lekce v zamluvenych prostorech, lekce v autě. Cena 1000kc/h. Pracuji každý den dle telefonické domluvy. Spolupracuji i s komteskou Šárkou. Možnost escortu a celovečerní lekce, nově i Skype online lekce.
Od uživatele: Madam.Ivana

Nejnovější fotografie Profi Domin

Madam Anna
Madam Anna
Madam Anna
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Madam Alina
Madam Alina
Madam Alina
Janickama
Janickama
Madame Jane
Madame Jane
Madame Jane
Therezie
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let