Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma
50
avatar-Therezie
Therezie
Praha hl. m.
Cena od 1500 Kč
Realné i virtuální lekce
Přijímá nové otroky
Vlastní pomůcky
Prsa
1
Váha
48 kg
Výška
168 cm
Noha
38
Věk
39 let
K dispozici Od 9 do 14

Několik slov o mně:

Nemravná paní

Jsem Vznešená Madam s barvitou fantazií. Jsem zralá Dáma, která si lekce užívá. Jsem Madam, kterou to opravdu baví. Jde především o to, užít si lekci, a přitom splnit tvá očekávání. Já vždy chci, aby lekce proběhla k oboustranné spokojenosti. Jsem jedna z mála dominantních dam, která ti dovolí dotýkat se mě. Tvými rty a jazykem při líbání mých nohou a mého zadečku. Nemám studio. Nepotřebuji, abys byl připoután na kříži. Sejdeme se u mě
na pokoji a já tě budu ovládat svou autoritou. Ty se mi maximálně podvolíš a budeš sloužit mým perverzním choutkám… a věř tomu, že jich je hodně.! Zavolej a popros o lekci!
Od 14h praha 2 ječná
Používám WhatsApp

Ověřená VIP profi domina
Oblíbené praktiky a záliby
Péče o Madam
Pissing
Lidský popelník
Uctívání nohou / těla
Výprasky všeho druhu
Roleplay
Ponižování
Lidský nábytek
Otrocká toaleta
Pásy cudnosti
Strap-on
Fackování
Kopání
Nucená masturbace
Mučení lechtáním
Trampling, nakopani do koulí
Klíčnice CB
Kaviár
POT
Finanční otroctví
Praktiky: bondage, poutání, znehybňování, zavěšování, mumifikace, výprasky (biče, dutky, dlaň, rákoska, plácačka, řemen, kopřivy….), klinik (připínací penis, anální vyšetření, anální kolíky, fisting, klystýry, elektro, dilatace, cévkování, milking, jehly...), ponižování (nadávky, plivání, piss, popelníček, psychické ponižování, výslechy, zesměšňování...), smyslové deprivace (roubíky, masky, omezování dechu a sluchu...), mučení genitálií (cbt - podvazování, drcení, plácání, kopání, mačkání, svorky, kolíčky, natahování...), mučení bradavek a jiných částí těla (lechtání, svorky, mačkání, sání...), hrátky s voskem, foot fetish, facesitting, uctívání, posluhování..., trampling, ballbusting, věznění (v rámci krátkodobé lekce, dlouhodobé...), roleplay (dogplay,doktorka x pacient...)

Fotogalerie

Therezie 1
Therezie 2
Therezie 3
Therezie 4
Therezie 5
Therezie 6
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let