Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma
Objevil se nový podvod, který zneužívá náš web. ProfiBDSM žádné prémiové placené služby nenabízí - neposílejte nikomu peníze
13
avatar-Queen Lucrecia
Neověřený kontakt
Queen Lucrecia
Praha hl. m.
Cena od 3500 Kč
Reálné lekce
Přijímá nové otroky
Vlastní pomůcky
Jsem mobilní
Váha
102 kg
Výška
183 cm
Noha
42
Věk
36 let
K dispozici
banner

Několik slov o mně:

Chtěl bys potkat ženu, která miluje ovládnutí muže pomocí chvatů? Dominantní královnu, jež si z tebe udělá pouhou hračku a potrestá tě pomocí svého těla? Potom máš štěstí, že jsi narazil na mě ;)

Pokud se ti líbí ženské křivky, síla a dominantí ženy, tak věz, že budeš mít menší Vánoce, až mě poznáš! Umím být velmi milá, ale zároveň během chvilky přepnout do módu "sadistická mrcha". Budu tě dusit svým krásným zadkem nebo tě svážu a donutím tě uctívat mé nohy, dokud nebudu spokojená. Možná mě překvapíš svým vlastním scénářem.
A hlavně nesmíme zapomenout na můj milovaný wrestling! Ať už jsi nováček nebo máš už se zápasem zkušenost, oba se na žíněnkách určitě pobavíme (já nejspíš na tvůj účet). Budeš naprosto bezmocný pod mou vahou a nezbyde ti nic jiného, než se vzdát, jakmile tě stisknu svými silnými stehny.

PROSÍM BER V POTAZ, ŽE NENABÍZÍM ŽÁDNOU FORMU SEXU A ANI MASÁŽE SE ZAKONČENÍM!! Neptej se tedy na to a respektuj prosím moje hranice. Jedině tak budu moct respektovat já tebe..

Fotogalerie

Queen Lucrecia 1
Queen Lucrecia 2
Queen Lucrecia 3
Queen Lucrecia 4
Queen Lucrecia 5
Queen Lucrecia 6
Queen Lucrecia 7
Queen Lucrecia 8
Queen Lucrecia 9
Queen Lucrecia 10
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let