Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Benešov
18. 08. 2022 14:08otrok hledá Dominu

Hledám si Dominu na online ovládaní na dálku.

Hledam si prisnou a krutou a skutecnou Dominu na dlouhodoby D/s vztah, prozatim online na dalku. Jsem otevren i realnimu setkani v budoucnu. Hledam jenom skutecnou Dominu, ktera vi co chce. Jsem 46 lety sub a otrok, sam zijici, svobodny. Mohu zit v pasu cudnosti , pod otrockou smlouvou.
Okres Teplice
18. 08. 2022 12:08otrok hledá Dominu

Uzamčení do pasu

BDSM inzerát
Pěkný den Paní můžete být dvě Paní které chtějí mít suba pravidelně na službu a budu pod vaší kontrolu v pásu cudnosti najdu vás Teplice a okolí , max severní cechy
18. 08. 2022 08:08otrok hledá Dominu

Otrok na dnešní večer

Otrok, sluha na dnešní večer.Posloužím dominantní ženě/ženám. Celá ČR
Od uživatele: Ksub1
18. 08. 2022 07:08otrok hledá Dominu

Klíčnice/Majitelka

Ahoj, hledám tu klíčnici která světu BDSM a hlavně FemDom rozumí a bere ho jako životní styl. "Finanční kurvičky" dál nečtěte, nic nevytřískáte. Hledám slečnu/ženu, kterou vzrušuje vlastnit muže a ví, že vše přichází časem. Například i právě to nejrůznější placení, ale nejdříve je potřeba otroka ovládnout. Rád bych byl cvičen, ovládán a nejrůzněji týrán pro Vaše pobavení a spokojenost a maximální poslušnost (klidně zezačátku jen online, pozdějšímu D/s vztahu nebo otrocké smlouvě se určitě nebráním). Pás cudnosti vlastním, klíč rád osobně předám. Je mi 39 let, štíhlé postavy, sympatický vzhled. Mladšího vzhledu, cca 30 let. Vím že mi nikdo neodpoví, protože nenabízím hned z fleku luxus za nic, ale třeba se najde vyjímka z pravidla. Prosím jen Brno. Děkuji za pozornost
Od uživatele: Totallslave
18. 08. 2022 07:08otrok hledá Dominu

Otrok/Sluha/Poskok

Přeji hezký den, rád bych poznal mladé slečny ideálně studentky, kterým bych se podílel na placení podnájmu (bez společného bydlení). Mojí odměnou by byla možnost sloužit jim jako jejich sluha a poskok. Od nakupování, nejrůznějších pochůzek, oprav, po úklid a obskakování. Tak aby měly slečny dostatek času na vše potřebné ke svému bezstarostnému životu. Nemusíte hnout ani prstem a já tu budu od toho co bude zrovna potřeba. Nahý, oblečený, s pásem cudnosti nebo nez něj. Jak budete žádat, podřídím se vaším požadavkům. Prosím jen vážné nabídky. Děkuji.
18. 08. 2022 07:08otrok hledá Dominu

Otrok pro studentku/y

Zdravím, rád bych poznal studentky žijící v Brně které by chtěly svého otroka. Na domácí práce, posluhu, vybíjení špatné nálady ale i pro pobavení. Rád se nechám zamknout do pásu cudnosti abyste mě měly zcela pod kontrolou. Já 39/174/68 sympatický mladšího vzhledu.
18. 08. 2022 03:08otrok hledá Dominu

Hledám Dominantní madam

Hledám Dominantní madam na zaučení a sexuální služby
18. 08. 2022 01:08otrok hledá Dominu

Hledám dominu

Hledám dominu které bych nabídnul své služby k sexuálním hrátkám
17. 08. 2022 23:08otrok hledá Dominu

Hledám dominu na online vztah.

ahoj, nějaká domina na online vztah? Je mi 15. Ozvěte se v případě zájmu.
17. 08. 2022 18:08otrok hledá Dominu

Toaletní otrok

BDSM inzerát
Toužím zase fungovat jako toaletní otrok, živý záchod, WC papír, krmení kaviárem a močí, rohožka, plivátko, hygienická potřeba. Poslušně přijímat vše co z bohyně vyjde. Facky, bití, kopání. Mohu i sloužit a makat, když bohyně bude potřebovat. Za lekci dám 2000, záchod Pepino
Od uživatele: Holčičí záchod
17. 08. 2022 17:08otrok hledá Dominu

Naplácání na zadek

Dobrý den hledám dominu vlastně to nemusí být ani domina hledám slečnu která mi naplácá na zadek od vařečky po kopřivy atd :) Děkuji všem za odpověď :)
17. 08. 2022 17:08otrok hledá Dominu

Hledám madam

Zdravím, Jsem v tomhle nový a rád bych zde našel madam která by mě do toho zasvětila, rád bych zkusil strapon
Od uživatele: Nick000
Okres Liberec
17. 08. 2022 14:08otrok hledá Dominu

SPOUTÁNÍ A VĚZNĚNÍ + možnost bydlení pro DOMINU

Hledám dominantní ženu, která by mě SPOUTALA A UVĚZNILA v komoře mého bytu v Liberci. Madam by pak měla k dispozici celý byt dle svých představ. Jedná se o atypický byt, komora je k takovým účelům uzpůsobena a otrok by neměl možnost Madam jakkoli rušit. Pokud Madam disponuje vlastními prostory, je možno být uvězněn v nich (sklep, půda atd.) Více informací emailem.
17. 08. 2022 12:08otrok hledá Dominu

Mučení penisu

Máte jako domina/nant nějaké nevyzkoušené praktiky? Nebo by jste rád/a udělal/a něco víc hard? Pak mě můžete napsat, můj nejvíce oblíbený sport je vrutem přímo skrz žalud. Někomu se to může zdát moc (už jsem to jednou měl a chci znovu), je možné něco víc soft, nicméně akce nechci platit, nabízím se jako pokusný králík na cokoliv (inspirací můžou být videa od dr. Lomp). Napiš pokud máš zájem!
Od uživatele: Sahlo

Nejnovější fotografie Profi Domin

FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Bonye
Bonye
Bonye
Therezie
Therezie
Therezie
Clarissa Desire
Clarissa Desire
Clarissa Desire
Goddess Jana
Goddess Jana
Goddess Jana
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let