Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

InzerátyMadam Silvie

počet inzerátů = 19

03. 06. 2021 22:06
Buď hračkou madam Silvie

BDSM inzerát
Jsem mladá a krásná dominantní Dáma. Jsem tvá Vládkyně. Jsem tvá bohyně. Podle toho se budeš chovat! Je ti to jasné otroku?! Budeš mě uctívat, budeš se mi klanět, budeš mě velebit! Potrpím si na to! Mám jednoduché pravidlo. Já poroučím a ty posloucháš na slovo! Víš, co je to bolest, otroku? Je to zábava! Samozřejmě pro mě! Já se krásně bavím, když ti bolest působím. Je to nádherný pocit. Bude se ti to taky tak líbit, jako mě? Já jsem o tom přesvědčená. Když se přihlásíš na můj Onlyfans, uvidíš, jak krásně se umím bavit. Tak už na nic nečekej a popros mě o lekci na WhatsApp. Napiš, nevolej. Já se ti ozvu.

01. 06. 2021 11:06 / Domina hledá otroka
Do dnešního večera Onlyfans madam Silvie zdarma!

BDSM inzerát
Otroku! Toužíš být pod vlivem mé božské osobnosti neustále? Toužíš být v mé virtuální blízkosti 24 hodin denně? Toužíš po tom, aby tě pohled na svou bohyni ovládal každou chvilku, každým okamžikem? Toužíš se mi klanět, ale fotky z inzerce nejsou ty pravé? Chceš si se mnou „povídat“ formou soukromého chatu? Chceš speciální fotky své bohyně, takové, které běžně v inzerci neuvidíš? Chceš mé fotky na přání, které budou jenom a jenom pro tebe? Chceš vidět videa z různých lekcí? Nebo bys ses rád opakovaně podíval na video, na kterém vychovávám právě tebe? Chceš být mým VIP otrokem? Staň se členem mého klubu na Onlyfans. Odkaz najdeš v mém profilu. PS: Člen mého klubu Onlyfans nemusí při objednání na lekci skládat zálohu.

29. 05. 2021 12:05
Pro Silvii si ho budeš honit v bedně

BDSM inzerát
Otroku k noze!!! Stůj!!! Kdo ti dovolil vstát?! Co?! Na kolena a po čtyřech!!! Dělej!!! do kdy mám čekat?! Sednout! Nastav nohy! Pořádně ti je spoutám! Kterou rukou si ho honíš? Pravou? Tak ti jí připoutám k nohám a volnou budeš mít jen tu levou. A teď mazej do bedny! Dělej!!! Co?! Že se nemůžeš hýbat?! Až vezmu do ruky bič, budeš se divit, jak rychle se umíš hýbat! Tak dělej! Vlez tam! No vidíš, jak ti to jde otroku. Teď bednu zavřu a kouká ti z ní jen hlava a s tou si budu dělat, co budu chtít! A teď si ho budeš honit, dokud nebudeš hotový! Tak dělej! Cože? Že ti to nejde?, Že se nemůžeš pořádně hýbat? A proč si myslíš, že mě to zajímá? Co?! Dělej! Hoň si ho! Ty asi potřebuješ pořádných pár facek! S tím Já nemám žádný problém! Už ti stačilo? Tak ti dám trochu inspirace. Posadím se na bednu svým vznešeným zadkem přímo před tvou našpulenou pusu. Jo, zapomněla jsem ti říct, že jsem před chvílí byla na velké toaletě a moc dobře jsem se neutřela. Nebude ti to vadit otroku, že ne? A i kdyby, koho to zajímá?! Tak dělej. Líbej mi zadek a hoň si ho! Tak co otroku? Už slintáš? Chceš to naživo? Tak si hezky klekni na kolena a napiš mi poníženou žádost na WhatsApp. Já ti odpovím, až se mi bude milostivě chtít.

28. 05. 2021 20:05 / Domina hledá otroka
Silvie tě naučí prosit

BDSM inzerát
Otroku! Teď si okamžitě, ale okamžitě klekneš na kolena a napíšeš mi velice poníženou prosbu o lekci. Já se chci bavit a mojí nejlepší zábavou je tvoje utrpení. Chci se pokochat pohledem na tvé bezmocné tělo s nádhernými jelitami na zadku. Chci poslouchat svou oblíbenou hudbu a tou je tvoje sténání bolestí a tvoje nekonečné prosby o milost. Čím víc budeš prosit o milost, tím víc dostaneš! Já tě naučím prosit o přídavek otroku! Budeš se chovat tak, jak chci Já! Je ti to jasné otroku?! Tak na kolena a okamžitě piš! A dělej!

27. 05. 2021 18:05
Staň se VIP otrokem Madam Silvie

BDSM inzerát
Staň se mým VIP otrokem! Staň se mým fanouškem! Otroku! Toužíš být pod vlivem mé božské osobnosti neustále? Toužíš být v mé virtuální blízkosti 24 hodin denně? Toužíš po tom, aby tě pohled na svou bohyni ovládal každou chvilku, každým okamžikem? Toužíš se mi klanět, ale fotky z inzerce nejsou ty pravé? Chceš si se mnou „povídat“ formou soukromého chatu? Chceš speciální fotky své bohyně, takové, které běžně v inzerci neuvidíš? Chceš mé fotky na přání, které budou jenom a jenom pro tebe? Chceš vidět videa z různých lekcí? Nebo bys ses rád opakovaně podíval na video, na kterém vychovávám právě tebe? Chceš být mým VIP otrokem? Staň se členem mého klubu na Onlyfans. Odkaz najdeš v mém profilu. PS: Člen mého klubu Onlyfans nemusí při objednání na lekci skládat zálohu.

26. 05. 2021 13:05
Zajisti si přízeň madam Silvie!!

BDSM inzerát
Otroku k noze! Tvá královna ti poroučí! Naše mučírna projde rekonstrukcí a nějakou dobu budu pouze on-line. Ale ty, otroku se nemusíš obávat. O mou nadvládu nad tebou nepřijdeš. Právě naopak! Budeš mi k dispozici neustále! Teď máš možnost prokázat mi svou věrnost. Poslušně se přihlásíš na můj OnlyFans a staneš se mým VIP otrokem. Budeš mě uctívat, budeš mě zbožňovat, budeš se mi klanět a já tě budu ovládat. Uvidíš mé fotky, které bys v inzerci marně hledal. Uvidíš videa, které bys jinak neviděl. Budu s tebou komunikovat tak, jak to na WhatsAppu nedělám. Ukážu se ti tak, jak budeš chtít… ovšem vždy v dominantní roli a když mě hezky poníženě poprosíš. Chceš si psát? Můžeme. Nevidím v tom žádný problém. Když mě hezky poníženě poprosíš, tak můžeš. Otrok, který se mi přihlásí na OnlyFans nemusí skládat zálohu na reálnou lekci. Jakmile bude rekonstrukce hotová a já budu opět moci pracovat v reálu, upřednostním otroky, kteří se mi přihlásili na můj OnlyFans. ----- https://onlyfans.com/madamsilvie

25. 05. 2021 19:05 / Domina hledá otroka
Věrný otrok pro madam silvii?

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Jsem Vznešená Dáma, otrokářka, která vlastní stádo otroků. Ty, otroku, mě budeš oslovovat: „Vaše Výsosti, Urozená Madam Silvie. “Budeš se ke mně chovat s maximální úctou a respektem! Je ti to jasné otroku?! Vycvičím si tě a vychovám z tebe poslušného otroka. Budeš mě poslouchat na slovo! Budu sedět na trůnu a ty mi budeš líbat nohy. Budeš se mi klanět a budeš mě uctívat. Budeš mi skládat poklony a běda ti, jestli se mi to nebude líbit! Udělám si z tebe rohožku pod mé nohy! Vycvičím si tě jako mou loutku na provázku. Tvá vůle přestane existovat. Budeš myslet jen na to, jak bys mě potěšil. Budeš trpět pro mé pobavení a budeš mě prosit abych tě trestala za každou maličkost. Já ti ráda vyhovím. Svážu tě do kozelce a má elektrická kladka tě vytáhne do vzduchu. Budeš plně v mé moci a tvá bolest mě bude těšit. Budu tě mučit, jak se mi bude líbit. Tvá otrocká pusa bude mým pisoárem a ty mi za to budeš děkovat. Neopovažuj se mi volat a obtěžovat mě bez mého dovolení! Pokud chceš, abych tě vychovala a udělala z tebe slušně vychovaného otroka, napíšeš mi velice poníženou žádost na WhatsApp a poslušně si počkáš, až se mi milostivě uráčí odpovědět ti! Je ti to jasné otroku?!

24. 05. 2021 17:05 / Domina hledá otroka
Otroci pro madam Silvii?

BDSM inzerát
Otroku k noze! Mazej ke kříži! Hezky si tě připoutám ke kříži a začnu se bavit. Vezmu si do rukou misku s kolíčky a ty se budeš s hrůzou bezmocně dívat kam se je chystám připevnit. Jemně vezmu do ruky tvůj úd a trochu ti ho pohoním. Líbí se ti to? Moc dlouho se netěš otroku. Natáhnu ti uzdičku a připevním na ní první kolíček. Pevně jej zmáčknu, aby náhodou nespadl. Už se začínáš kroutit otroku? Ale to jsme ani nezačali! Ale nebudeme se zbytečně rozptylovat. Postupně ozdobím celý tvůj úd kolíčky. A teď kulky. Hezky na ně budu připínat kolíček za kolíčkem až tam nezbyde jediné volné místo. Každý kolíček pořádně přimáčknu, aby náhodou nespadl. Teď si chvilku počkáme, až si tvé tělo uvědomí, co má vlastně na sobě. Ujišťuji tě otroku, že se krásně pobavím nad tvou bolestí. Chce to jen trochu času. Mezi tím tě hezky profackuju, abys ses nenudil. Už tě ty kolíčky začínají bolet? Tak je to správně. Ještě chvilku počkáme. A teď ti je budu srážet bičem. To si vychutnáš otroku! Ne všechny. Některé ještě více přimáčknu a pak jimi bezcitně zakroutím a strhnu je. To se ti bude moc líbit, otroku. Že ne? Ne Madam, prosím ne? Ale ano otroku! Ale ano! Líbí se ti to, otroku? Já vím, že ano. Tak okamžitě na kolena a napiš mi svou poníženou žádost na WhatsApp. Hezky poslušně si vyčkej, až se mi uráčí ti odpovědět.

23. 05. 2021 17:05
Madam Silvie přijme otroky ve vybavené mučírně

BDSM inzerát
Otroku, k noze!!! Její Výsost, Urozená Madame Silvie tě přijme na audienci. Budeš se chovat maximálně poslušně a ještě více poníženě. Budu sedět na trůnu a ty se ke mě budeš přibližovat podle přesně stanoveného řádu. Podotýkám, že do mučírny vstupuje otrok jedině nahý! Hodně shrbený, v ponížené poloze se přiblížíš k mému trůnu. Třikrát se velice hluboce ukloníš a pak zůstaneš shrbený. Ať tě ani nenapadne se v mé přítomnosti narovnat! Uctivě mě pozdravíš a pak si klekneš na kolena. Skloníš se až k zemi a poslušně vyčkáš, až ti milostivě dovolím políbit mé nohy. Po polibku mých nohou zůstaneš klečet a ruce si dáš za záda. Když ti poručím, přiblížíš se na dosah mých rukou a já se pobavím tvým fackováním. Budeš poslušně držet s rukama za zády a ať tě ani nenapadne chytit se za tvář, protože to bolelo! Budeš děkovat za každou facku! Budeš mi líbat mé trestající ruce! Tak, audienci máme za sebou a teď se rozhodnu, čím mě pobavíš. Utrpením na kříži? Nebo chceš viset ve vzduchu na kladce? Chceš do klece, nebo do bedny? Něco vymyslíme otroku, o to neměj vůbec žádné obavy! Tak na kolena a napiš mi svou velice poníženou žádost na WhatsApp.

12. 05. 2021 16:05 / Domina hledá otroka
Madam silvie ve vybavené mučírně

BDSM inzerát
Otroku k noze! Mazej ke kříži! Hezky si tě připoutám ke kříži a začnu se bavit. Vezmu si do rukou misku s kolíčky a ty se budeš s hrůzou bezmocně dívat kam se je chystám připevnit. Jemně vezmu do ruky tvůj úd a trochu ti ho pohoním. Líbí se ti to? Moc dlouho se netěš otroku. Natáhnu ti uzdičku a připevním na ní první kolíček. Pevně jej zmáčknu, aby náhodou nespadl. Už se začínáš kroutit otroku? Ale to jsme ani nezačali! Ale nebudeme se zbytečně rozptylovat. Postupně ozdobím celý tvůj úd kolíčky. A teď kulky. Hezky na ně budu připínat kolíček za kolíčkem až tam nezbyde jediné volné místo. Každý kolíček pořádně přimáčknu, aby náhodou nespadl. Teď si chvilku počkáme, až si tvé tělo uvědomí, co má vlastně na sobě. Ujišťuji tě otroku, že se krásně pobavím nad tvou bolestí. Chce to jen trochu času. Mezi tím tě hezky profackuju, abys ses nenudil. Už tě ty kolíčky začínají bolet? Tak je to správně. Ještě chvilku počkáme. A teď ti je budu srážet bičem. To si vychutnáš otroku! Ne všechny. Některé ještě více přimáčknu a pak jimi bezcitně zakroutím a strhnu je. To se ti bude moc líbit, otroku. Že ne? Ne Madam, prosím ne? Ale ano otroku! Ale ano! Líbí se ti to, otroku? Já vím, že ano. Tak okamžitě na kolena a napiš mi svou poníženou žádost na WhatsApp. Hezky poslušně si vyčkej, až se mi uráčí ti odpovědět.

08. 05. 2021 16:05 / Domina hledá otroka
Madam Silvie tě pověsí na kříž

BDSM inzerát
Budeš mučen na kříži. Otroku! Ty si především musíš pořádně uvědomit, kdo jsem Já a kdo jsi ty! Pokud v tom máš nejasnosti, Já tě uvedu do té správné dimenze! Tam venku si buď tím, kým chceš. Mě to nezajímá. V Mé Vznešené přítomnosti jsi jen rohožka pod mými nohami do které si utřu své boty. Jsi jen obyčejný hadr s kterým si vytřu podlahu na záchodě. Je ti to jasné otroku?! Co?! Jakmile se ocitneš v mé temné mučírně, tvá hrdost se scvrkne na nulu a já se postarám, aby to tak i zůstalo. Na kolena! Políbit nohy! Svléknout do naha, a dělej! Do kdy mám čekat?! Mazej ke kříži! Připoutám ti ruce a teď roztáhni nohy! Pořádně! Pevně ti je připoutám! A teď se začnu bavit! Těšíš se otroku?! Máš na co! Díváš se s hrůzou, co si beru do rukou?! Máš strach? To se mi líbí otroku. Ty musíš mít ze Mě strach! Jsi absolutně bezmocný a jediné, co můžeš je trpět pro mé potěšení! A ty budeš rád trpět pro svou Paní, že otroku? Co? Neslyším! Ano? Tak se mi to líbí otroku! Tak okamžitě na kolena a už PIŠ na WhatsApp svou poníženou žádost o přijetí! A to ti zdůrazňuji otroku. Tvá žádost musí být maximálně pokorná a uctivá! Je ti to jasné otroku?! Tak dělej!!!

06. 05. 2021 00:05 / Domina hledá otroka
MADAM SILVIE - Nová mučírna

BDSM inzerát
Návrat do středověku! Vznešená Vládkyně nad stádem otrockých poddaných, přísná a nesmlouvavá Paní, Její Výsost, Urozená Madame Silvie se navrací do doby temna. Přivítám tě v temné mučírně, ve které se bude mísit tvůj strach s bolestí. Svlékneš se přede mnou do naha a Já si tě hezky prohlédnu. Poslušně si vlezeš do klece a Já ti spoutám tvé ruce a nohy za zády. Na oči dostaneš pásku a Já tu klec zamknu na zámek. Nechám tě chvíli přemýšlet a hloubat o tvém osudu, který tě čeká. Pak pro tebe začne pravé peklo! Postupně na tobě vyzkouším všechny mučící nástroje, tak, jak se mi bude chtít. Budeš dokonale spoután a znehybněn a s hrůzou se budeš dívat, který nástroj si beru do svých rukou. Připoutám tě ke kříži, nebo si tě zavěsím do vzduchu na kladce, nebo tě zavřu do bedny, z které ti bude koukat jenom tvá otrocká hlava, kterou budu nemilosrdně fackovat, jak se mi bude chtít. Mám k dispozici různé biče i rákosky. Uvidíš, že se ti to bude líbit otroku. Budeš mě poslouchat na slovo. Vychovám si z tebe poslušnou loutku, kterou budu ovládat, jak Já budu chtít! Je ti to jasné otroku?! Tak okamžitě, ale okamžitě na kolena a NAPIŠ mi svou VELICE PONÍŽENOU žádost o přijetí na WhatsApp! A dělej!!!

02. 04. 2021 12:04 / Domina hledá otroka
Madam Silvie hledá otroky

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Dáma, která tě pokoří a poníží. Jsem vysoko nad tebou a podle toho se budeš chovat. Budeš se řídit mými pravidly. Základní pravidla zní: Já ti tykám a ty mi vždy uctivě vykáš. Nejen při lekci, ale vždy! Je ti to jasné, otroku? Jakmile překročíš práh mé komnaty, padneš přede mnou na kolena a na kolenou zůstaneš! Při každé příležitosti mě budeš velebit, uctívat a klanět se mi! Budeš mluvit, jen když ti to dovolím. Bez dovolení mě smíš pouze prosit o trest a děkovat za trest! Cokoli ti poručím, ty okamžitě, ale okamžitě vykonáš a bez diskuse! Budu tě ovládat, budu po tobě šlapat, budu tě trestat a ponižovat a ty mě budeš za to milovat. Vyčůrám se do skleničky a ty si to budeš přede mnou na kolenou hezky labužnicky vychutnávat. Budeš se olizovat blahem a žadonit o přídavek. Budu tě ovládat všemi způsoby a ty mi budeš za to děkovat. Dostanu se do tvé hlavy a ovládnu tvou mysl. Budeš na mě myslet dnem i nocí. Budeš toužit po tom, abys směl být alespoň na chvíli rohožkou pod mými botami. Tak okamžitě, ale okamžitě si klekni na kolena a poníženě a uctivě popros na WhatsApp.

22. 03. 2021 14:03 / Domina hledá otroka
Madam Silvie hledá otroky

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Dáma, která tě pokoří a poníží. Jsem vysoko nad tebou a podle toho se budeš chovat. Budeš se řídit mými pravidly. Základní pravidla zní: Já ti tykám a ty mi vždy uctivě vykáš. Nejen při lekci, ale vždy! Je ti to jasné, otroku? Jakmile překročíš práh mé komnaty, padneš přede mnou na kolena a na kolenou zůstaneš! Při každé příležitosti mě budeš velebit, uctívat a klanět se mi! Budeš mluvit, jen když ti to dovolím. Bez dovolení mě smíš pouze prosit o trest a děkovat za trest! Cokoli ti poručím, ty okamžitě, ale okamžitě vykonáš a bez diskuse! Budu tě ovládat, budu po tobě šlapat, budu tě trestat a ponižovat a ty mě budeš za to milovat. Vyčůrám se do skleničky a ty si to budeš přede mnou na kolenou hezky labužnicky vychutnávat. Budeš se olizovat blahem a žadonit o přídavek. Budu tě ovládat všemi způsoby a ty mi budeš za to děkovat. Dostanu se do tvé hlavy a ovládnu tvou mysl. Budeš na mě myslet dnem i nocí. Budeš toužit po tom, abys směl být alespoň na chvíli rohožkou pod mými botami. Tak okamžitě, ale okamžitě si klekni na kolena a poníženě a uctivě popros na WhatsApp.

18. 03. 2021 08:03 / Domina hledá otroka
Lekce s madam Silvií

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Dáma. To si zapamatuj! Jsem empatická vzdělaná a přísná profesionální domina. Jsem tu proto, abych ti vládla a ty jsi tu jen pro to, abys mě uctíval, abys mi sloužil, abys mě bavil! Budeš dělat jen to, co já budu chtít! Je ti to jasné?! Udělám si z tebe rohožku pod své nohy! Budeš se mi klanět a já si tě zotročím! Budeš myslet jenom na mě! Vždy a za všech okolností mi budeš uctivě vykat! V mé přítomnosti budeš jedině na kolenou nebo svázaný do kozelce. Budu tě ponižovat a trestat a ty to budeš milovat! Dám ti napít mého lahodného zlatého nápoje. Tak vzácný nápoj přece nebudu jen tak vypouštět do toalety, to jistě uznáš. Vyčůrám se do kojenecké láhve a ty to budeš hezky cucat dudlíkem. Pěkně přede mnou, abych se krásně bavila a abys sis to hezky pomalu a co nejvíce vychutnal. Už si vzrušený? Tak okamžitě na kolena a piš mi na WhatsApp! A to ti poroučím už teď! Oslovení musí být slušné, uctivé a pokorné! Je ti to jasné otroku?!

16. 03. 2021 11:03 / Domina hledá otroka
Lekce s madam silvií

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Pro tebe otroku, vždy Urozená Madam Silvie. Jsem profesionální domina. Jsem zvyklá na úroveň a tu i vyžaduji. Budeš se ke mně chovat vždy slušně, uctivě a především pokorně. Vždy a za všech okolností mi budeš uctivě vykat. Je ti to jasné, otroku?! Pokud ano, můžeme pokračovat. Uvědom si otroku, že já jsem ta, která je vysoko nad tebou. Jsem ta, která ti vládne, která ti poroučí, která tě potrestá kdykoli se mi bude chtít. Jsem ta, která tě poníží a zašlape tvé mužské ego. Jsem ta, která ovládne tvé tělo i mysl, a to doslova! Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Madam Silvie. Zapamatuj si to otroku! Ty jsi pouhý otrok, bez jakýchkoli práv. Jsi jen rohožka pod mými nohami. Velkoryse ti dovolím jedno jediné právo, otroku. Když tě potrestám, smíš poprosit o přídavek. Když budeš úpět bolestí a budeš v utrpení ronit slzy, smíš mě poprosit abych ti ještě přidala. Máš radost otroku? Máš radost, že jsem ti velkoryse dovolila takovou výsadu? Já vím, že máš. Takové privilegium nemá jen tak někdo. Važ si toho otroku! Vycvičím si tě a vychovám podle svých představ. Budeš mým vzorným otrokem. Budeš náramkem na mém kotníku a budeš na to hrdý. Budeš mě milovat a budeš na mě neustále myslet. Budeš mě prosit abys mi směl poníženě a odevzdaně nabídnout své tělo i svou duši k mému pobavení. Budeš toužit po tom, abys mě směl potěšit pohledem na tvé utrpení. Líbí se ti to? Já vím, že ano. Tak na co ještě čekáš? Okamžitě na kolena a napiš mi na WhatsApp velice pokornou a poníženou žádost o přijetí!

15. 03. 2021 16:03 / Domina hledá otroka
Madam silvie

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Pro tebe otroku, vždy Urozená Madam Silvie. Jsem profesionální domina. Jsem zvyklá na úroveň a tu i vyžaduji. Budeš se ke mně chovat vždy slušně, uctivě a především pokorně. Vždy a za všech okolností mi budeš uctivě vykat. Je ti to jasné, otroku?! Pokud ano, můžeme pokračovat. Uvědom si otroku, že já jsem ta, která je vysoko nad tebou. Jsem ta, která ti vládne, která ti poroučí, která tě potrestá kdykoli se mi bude chtít. Jsem ta, která tě poníží a zašlape tvé mužské ego. Jsem ta, která ovládne tvé tělo i mysl, a to doslova! Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Madam Silvie. Zapamatuj si to otroku! Ty jsi pouhý otrok, bez jakýchkoli práv. Jsi jen rohožka pod mými nohami. Velkoryse ti dovolím jedno jediné právo, otroku. Když tě potrestám, smíš poprosit o přídavek. Když budeš úpět bolestí a budeš v utrpení ronit slzy, smíš mě poprosit abych ti ještě přidala. Máš radost otroku? Máš radost, že jsem ti velkoryse dovolila takovou výsadu? Já vím, že máš. Takové privilegium nemá jen tak někdo. Važ si toho otroku! Vycvičím si tě a vychovám podle svých představ. Budeš mým vzorným otrokem. Budeš náramkem na mém kotníku a budeš na to hrdý. Budeš mě milovat a budeš na mě neustále myslet. Budeš mě prosit abys mi směl poníženě a odevzdaně nabídnout své tělo i svou duši k mému pobavení. Budeš toužit po tom, abys mě směl potěšit pohledem na tvé utrpení. Líbí se ti to? Já vím, že ano. Tak na co ještě čekáš? Okamžitě na kolena a napiš mi na WhatsApp velice pokornou a poníženou žádost o přijetí!

14. 03. 2021 17:03 / Domina hledá otroka
MADAM SILVIE

BDSM inzerát
Jsem Madam Silvie. Vznešená a Urozená Dáma. To si zapamatuj! Jsem empatická vzdělaná a přísná profesionální domina. Jsem tu proto, abych ti vládla a ty jsi tu jen pro to, abys mě uctíval, abys mi sloužil, abys mě bavil! Budeš dělat jen to, co já budu chtít! Je ti to jasné?! Udělám si z tebe rohožku pod své nohy! Budeš se mi klanět a já si tě zotročím! Budeš myslet jenom na mě! Vždy a za všech okolností mi budeš uctivě vykat! V mé přítomnosti budeš jedině na kolenou nebo svázaný do kozelce. Budu tě ponižovat a trestat a ty to budeš milovat! Dám ti napít mého lahodného zlatého nápoje. Tak vzácný nápoj přece nebudu jen tak vypouštět do toalety, to jistě uznáš. Vyčůrám se do kojenecké láhve a ty to budeš hezky cucat dudlíkem. Pěkně přede mnou, abych se krásně bavila a abys sis to hezky pomalu a co nejvíce vychutnal. Už si vzrušený? Tak okamžitě na kolena a piš mi na WhatsApp! A to ti poroučím už teď! Oslovení musí být slušné, uctivé a pokorné! Je ti to jasné otroku?!

10. 11. 2020 08:11 / Domina hledá otroka
Madam Silvie přijme nové otroky

BDSM inzerát
Jsem profesionální domina, která věří v nadvládu žen. Vidím muže jako podřadné stvoření, které je třeba ovládat, trénovat a používat pro ženské potěšení. Využívám svou krásu a inteligenci ve svůj prospěch. Budu si hrát s tvými nejtemnějšími touhami a fantaziemi, abych s tebou manipulovala jakýmkoli způsobem, který si vyberu, takže tě nechám zranitelného a zcela pod mojí kontrolou. Od chvíle, kdy vstoupíš do Mé přítomnosti, budeš pod Mým kouzlem. Budeš ohromen Mou osobností, tvůj mozek se pomalu vyprázdní a svět, jak ho znáš, zmizí... Padneš k Mým nohám a ocitneš se úplně pod Mou mocí. Proniknu do tvé mysli. Už nebudeš mít kontrolu nad svými činy a tvou jedinou touhou bude Mě poslouchat a potěšit. Budu tě dráždit, provokovat, ubližovat ti... a budeš to milovat.
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let