Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

Inzerátydospelykluk1

počet inzerátů = 6

25. 06. 2022 10:06 / on hledá ji
Ozve se mladá příjemná studentka?

Často tady čtu o finančním otroctví. Rád bych si na sobě vyzkoušel, zda by mě to zajímalo a bavilo. Hledám tady proto mladší slečnu, která by měla zájem a přijímala ode mě fin. výpomoc. Představuji si ji ve věku od 18 do 23let, štíhlejší nebo sportovní postavy kolem 165cm, vzhledově přitažlivou, s milým obličejen, komunikativní. Mojí odměnou by byla její spokojenost, úsměv a možnost při předávání fin. částky políbít její nožky, aby se iluze otroctví stala skutečností. Jsem středního věku, povahově, vzhledově i pracovně prý ok, ale ve svém okolí takto vypomáhat nemohu, proto jsem zde :-) Našla by se tady taková, co se sem podívala spíš jen tak ze zvědavosti?

18. 04. 2022 16:04 / on hledá ji
Hledám mladou slečnu

Chci vyzkoušet pocit, že finančně sloužím hezké slečně asi tak do 22let. Můžu jí pravidelně odevzdávat část svého příjmu za to, že se několikrát měsíčně na chvilku stane mou princeznou tak, že mi nastaví k políbení své nožky a tím přijme svou roli. Jsem příjemného vzhledu i vystupování, středního věku a chci poznat něco nového. Měla bys zájem?

22. 01. 2022 14:01
Byla by tu hezká, usměvavá a milá studentka?

Nabízím svůj zájem a výpomoc mladší pohledné slečně (cca 19+), která by mi na pravidelných schůzkách umožnila relaxaci pomocí footfetishe (bez sexu a svlékání). Měla by mít hezky nalakované nehtíky na nohách a v obličeji být spíš jemnějšího dívčího vzhledu. Pro lepší pocit bych raději vypomáhal někomu, kdo to opravdu potřebuje. Jsem v pohodě muž, 179/79/45, s velmi diskrétním přístupem o který bych požádal i tebe. Ozvi se prosím, pokud tě můj inzerát zaujal..

19. 01. 2022 11:01
Nemusíš být "drsná domina", i tak mě zaujmeš, když..

Nabízím svůj zájem a výpomoc mladší pohledné slečně (cca 19+), která by mi na pravidelných schůzkách umožnila relaxaci pomocí footfetishe (bez sexu a svlékání). Měla by mít hezky nalakované nehtíky na nohách a být spíš jemnějšího dívčího vzhledu. Pro lepší pocit bych raději vypomáhal někomu, kdo to opravdu potřebuje. Jsem v pohodě muž, 179/79/45, s velmi diskrétním přístupem o který bych požádal i tebe. Ozvi se prosím, pokud tě můj inzerát zaujal..

18. 01. 2022 21:01
Vypomohu studentce za footfetish

Nabízím svůj zájem a výpomoc mladší pohledné slečně (cca 19+), která by mi na pravidelných schůzkách umožnila relaxaci pomocí footfetishe (bez sexu a svlékání). Měla by mít hezky nalakované nehtíky na nohách a být spíš jemnějšího dívčího vzhledu. Pro lepší pocit bych raději vypomáhal někomu, kdo to opravdu potřebuje. Jsem v pohodě muž, 179/79/45, s velmi diskrétním přístupem o který bych požádal i tebe. Ozvi se, pokud tě inzerát zaujal..

14. 01. 2022 22:01 / on hledá ji
Odměním se dívce za ASMR a FF

Odměním se dívce za ASMR a FF Hledám pohlednou slečnu (18+) spíše dívčího vzhledu. Zajímá mě ASMR a footfetish, vše bez nahoty. Jsem v pohodě muž, 179/79/45, s velmi diskrétním přístupem. Jestli tě moje nabídka zaujala, ozvi se, v mailu napíšu víc. Těším se na tvoji odpověď. Radek.
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let