Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Kolín
18. 08. 2022 18:08on hledá ji

Chci Tě!

...jsi povalena na zem. Ruce jsou Ti zkrouceny za záda. Bolí to, ale přesto je tento pocit převahy nad Tebou vzrušující. Zvuk izolepy odvíjející se značí, co se bude dít dál. Zápěstí Ti několikrát obtočím aby ses mi nemohla uvolnit a rychlým pohybem Ti zalepím i ústa. Svázat kotniky je dílem okamžiku. Nemůžeš se hnout. Tvůj osud je zpečetěn. Tvé tělo není žádnou překážkou a tak si Tě v rychlosti hážu na rameno a odcházím s Tebou k autu, které mam připravené opodál. Kufr Tě, jako temná náruč vítá a s tupým bouchnutím Ti mizí poslední světelné záblesky hvězd na temném nebi...
18. 08. 2022 13:08on hledá ji

Plnění úkolů online

Hledáš vzrušení z plnění online úkolů. Jsi submisivní a hledáš vzrušení. Napiš.
Od uživatele: n618
18. 08. 2022 10:08on hledá ji

Jsi žena, která by si u dominantního muže chtěla sem tam zahrát na děvku?

BDSM inzerát
Jsi žena na určité společenské úrovni a vedeš slušný osobní život. Možná jsi submisivní, možná nejsi, ale to je jedno. Míváš ale sny, ve kterých jsi někým úplně jiným. Sny, ve kterých patříš jednomu muži, jsi jen jeho věcí, jeho oddanou děvkou a kurvou, připravenou přijít a až budeš mít tu potřebu, nastavit mu a v poutech podržet. Vím, teď tě to pojmenování trochu uráží, ale možná zároveň i trochu vzrušuje. A věř, že pokud k tomu dojde, začneš vnímat obrovské vzrušení a nakonec na mé vyzvání začneš během dlouhého sexu sebe sama těmito slovy titulovat a opakovat: Pane, jsem jen vaše kurva... A pak za to vše, ti jako odměnu dovolím prožívat pomocí mých různých hraček mnohačetné orgasmy až do tvého naprostého vyčerpání, po kterém přijdou na řadu jako relaxace něžné doteky a lehké polibky na tvé znavené tělo... Pokud jsi po přečtení mého inzerátu poznala, že se týká tvých pocitů a potřeb, odpověz mi. Pokud ne, zapomeň na něj...
Od uživatele: Pan Milan
Okres Benešov
18. 08. 2022 09:08on hledá ji

Rád ještě dnes pokleknu k Vašim nohám

Submisivní muž sportovní postavy velice rád poklekne ještě dnes k nohám dominantní ženy
Okres Kladno
18. 08. 2022 00:08on hledá ji

Hledá se otrokyně z okolí kladna

BDSM inzerát
Ahoj jmenuji se Ondra a hledám svojí první otrokyni z okolí kladna. ve věku do 30 let štíhlé nebo normální postavy.
17. 08. 2022 21:08on hledá ji

Hledám submisivní ženu - Praha, okolí

Pán 185/90, IQ mám, hledám submisivní ženu přátelství, vztah, D/s, Spanking, Piss, Squirt, další dle dohody. IQ mám. Praha, okolí.
Okres Liberec
17. 08. 2022 20:08on hledá ji

sm

hledam subinku na sm ukoly po emailu z cele CR a z Prahy 17-46let napis Pan Jirka
17. 08. 2022 20:08on hledá ji

Hledám subinku na dlhodobú výchovu

Hľadám sub holku na dlhodobejšie stretávanie a budovanie DS vzťahu. Hľadám inteligentnú slečnu športovej postavy s ktorou si budem rozumieť a postupne odhaľovať tajomstvá BDSM. Ja VŠ, športovec 178/70.
Od uživatele: lennyq
17. 08. 2022 20:08on hledá ji

FLR

Krásný den, rád bych našel ženu, která ve vztahu upřednostňuje především sebe a to v drtivé většině ohledů. Nebojí se partnera popohnat k tomu, aby byla spokojená a dosáhla svého cíle. Pokud cítíš, že je Ti vlastní se chovat nadřazeně, současně vytváříš pravidla, ráda muže omezuješ ve svůj prospěch, vyžaduješ úctu, oddanost, disciplínu, hledám právě Tebe. Osobně je uspokojení mé partnerky na prvním místě, všech jejich potřeb. Splnění jedné je jen jeden mezistupeň mezi další a tou další. Vědom si toho, že je to nekončící kolotoč budování jejího blaha a doufajíc, že budu řízen a kontrolován. Pochopitelně bych se dobrovolně vzdal kontroly nad svými orgasmy a odevzdal ji klíčky od pásu cudnosti. Stala by se tak jedinou vyvolenou, ke které budu uctivě vzhlížet a toužebně obdivovat, za to že mi dala šanci ji být co nejvíce prospěšný a stát se tak, co nejlepší verzí sebe sama. Mé omezení by vedlo ke zvýšené motivaci ji uspokojit všemi možnostmi a to i její nabytou sexuální svobodou, se kterou si vynaloží dle svého uvážení. Pokud chceš s mužem manipulovat, jsi mrcha a zároveň hledáš stabilní vztah, ozvi se. Pracující, svobodný, bez závazků, 33let.
17. 08. 2022 17:08on hledá ji

CHCEŠ PÁNA? VYBER SI MNE A ODEPIŠ!!

BDSM inzerát
Prečetl jsem inzeráty v této inzerci. Skutečný pán neodpovídá na inzeráty otrokyň či subin. Prostě chci, aby si mě jedna budoucí otrokyně vybrala za svého pána. Chci nezkušenou mladou štíhlou ženu a vychovám tě v otrokyni pána. Vše zvládneš neboj, jen musíš mít odhodlání a být rozhodnuta stát se otrokyní. Ne všechny ženy můžou být otrokyní a ne všichni muži můžou být pánem!!! Souhlasím s názorem, že pravé otrokyně se s touto vlastností narodí. Uspokojuje je sloužit, být ponižené a potřebují ke svému vyvrcholení i bolest, ležet u nohou pána. Vychovám tě formou lekcí, po roce či delší době možné bydlení u pána. Výchova bude důsledná přísná a spravedlivá. Pokud máš zájem být otrokyní, pokorně napiš motivační dopis panovi a pošli fotku. Pokud odepíši, zaujala jsi mě. Pokud dostaneš šanci, bude klasicky přijímací lekce. Zvládneš, pán tě přijme. Jen nehledám žádný flirt, následovat bude otrocká smlouva a výchova. Jen budeš patřit pánovi po podpisu smlouvy, tak si vše uvědom. Ve výchově/výcviku postupně zvládneš vše co má otrokyně umět, prostě opravdu vše. Jsem pán, master, 47 let, sportovní postava, inteligentní VŠ. Vybereš si mne?
Okres Trutnov
17. 08. 2022 14:08on hledá ji

Hledám perverzní subinku pro dlouhodobý vztah . Jsem 42 letý dom sadista , perverzní . Silnější postavy . Tvůj věk max 45 let . Můžeš být i máma od dětí , to problem není

Hledám perverzní subinku pro dlouhodobý vztah . Jsem 42 letý dom sadista , perverzní . Silnější postavy . Tvůj věk max 45 let . Můžeš být i máma od dětí , to problem není. V sexu a bdsm se mi líbí vše kromě kaviaru .
Od uživatele: Sadistacohleda
17. 08. 2022 14:08on hledá ji

Love and devotion

Pohledný dominantní muž hledá pohlednou subinu nebo masochistku na sex všeho druhu, asi tak do 45 let. Jsem sportovní typ.
17. 08. 2022 14:08on hledá ji

otrok na čištění bot

 Jsem muž od Brna, ročník 87 a rád holkám (do 30 let) venku čistím boty jazykem ZA FINANČNÍ ODMĚNU. Hledám jen lehké ženy, aby mě nerozšláply, když na mě stoupnou.
Od uživatele: soucast_celku
17. 08. 2022 08:08on hledá ji

gyno

Hledám submisivní ženu, kterou láká představa vyšetření na gynekologickém křesle, při kterém je zneužitá zvrhlým doktorem. Na začátek klasické nebo i anální vyšetření, které pokračuje drážděním klitorisu a bodu G, až nakonec doktor pod nějakou záminkou souloží s pacientkou na křesle. Možné je připoutání ke křeslu, fisting, kolíčky na prsa nebo lehčí SM. Je mi 44 let, s vybavenou "ordinací" v Praze.
Okres Benešov
17. 08. 2022 07:08on hledá ji

Služka pro pár

BDSM inzerát
Zdravím, jsme pár (Ona-switch, On -Dom), je nám oběma 28 let a hledáme zde submisivní ženu, která by s námi strávila víkend, nejlépe jako french maid s prvky BDSM. Bližší informace poskytneme na mailu. Případně se mohou ozvat Sissy služky, ale jen se zkušenostmi a správnou vizáží.
Od uživatele: Janne

Nejnovější fotografie Profi Domin

FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Bonye
Bonye
Bonye
Therezie
Therezie
Therezie
Clarissa Desire
Clarissa Desire
Clarissa Desire
Goddess Jana
Goddess Jana
Goddess Jana
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let