Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma
Objevil se nový podvod, který zneužívá náš web. ProfiBDSM žádné prémiové placené služby nenabízí - neposílejte nikomu peníze

InzerátyTvujvlk

počet inzerátů = 3

04. 02. 2024 15:02 / ostatní inzeráty
Pár + ona

Jsme pár, žena bi, switch, 45/175/75, blond, muž D, hetero, který hledá ženu na úrovni, přiměřeného věku, střední postavy, energickou a ochotnou sloužit a plnit naše společné představy a přání při občasných schůzkách. Vše po domluvě, v rámci hry. Nic krvavého, konsent, důvěra. Zodpovědnost, diskrétnost, zdraví. Nezajímá nás jedna akce. Bez narušení soukromí. Nehledáme dopisování.

24. 12. 2023 17:12 / ostatní inzeráty
žena switch

Jsme pár, žena bi, switch, 45/175/75, blond, muž hetero, který hledá ženu na úrovni, přiměřeného věku, střední postavy, energickou a ochotnou sloužit a plnit naše společné představy a přání při občasných schůzkách. Nahota, masturbace, SM, ponižování, znehybnění. Vše v rámci hry. Nic krvavého, konsent, stopka, důvěra. Zodpovědnost, diskrétnost, zdraví. Bez narušení soukromí. Nehledáme dopisování, proto ověření tel.

09. 08. 2023 12:08 / on hledá ji
Máš fantazii

Submisivní ženu s představivostí, která má odvahu jí zrealizovat. Na veřejnosti naprostá rovnoprávnost. Nucená nahota, masturbace, hra s kolíčky, svorky, latex, kůže, rafinované spodní prádlo. Uvítám stud a představivost. Nehledám vztah, ale ani nic jednorázového.
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let