Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Jihlava
20. 08. 2022 14:08ona hledá jeho

Povíš mi jak to máš rád

BDSM inzerát
Přijedˇse příjemně odreagovat a splnit si svá tajná přání. Se mnou zažiješ vše po čem jen toužíš. Nabízím klasické milování, střídání poloh. Orál bez , oboustaraný orál , mazlení , líbání , anál dámský, pánský, masáž prostaty. Ale také mohu být Tvou krutou dominou. Piss, ponižování, fetiš, footfetiš, footjob, výprasky, kolíčky, bondáge, vybrátor, anální praktiky, trampling, aj. Na čas nehledím ani na počet vyvrcholení. Stačí si vybrat a zavolat. Escort možný do Tvého soukromí, chaty, penzionu, hotelu, auta. Zaručuji diskrétnost a solidní jednání.
Okres Jihlava
14. 06. 2022 10:06ona hledá jeho

Zavolej a řekni jak to máš rád

BDSM inzerát
Ráda Tě pozvu k sobě do diskrétního pokojíčku, nebo za Tebou mohu přijed do Tvého soukromí, hotelu, chaty....ale i sex ve Tvém autě. Co nabízím? Klasiku,orál bez do konce,anál dámský,pánský, honění,autoerotika,69,aj. Sex pouze s ochranou. Pro submisivní jedince nabízím lekce v podobě Domina - otrok. prozatím v lehčí formě (jsem po operaci páteře) Děkuji za pochopení. Umím si hezky hrát,být něžná i perverzní.
Okres Jihlava
04. 06. 2022 11:06ona hledá jeho

Dd/lg

Nějaký daddy dom, který by mě nechal vyprovokovat jeho temnější stránku? c:
Okres Jihlava
02. 06. 2022 09:06ona hledá jeho

Stačí zavolat

BDSM inzerát
Ráda Tě pozvu k sobě do diskrétního pokojíčku, nebo za Tebou mohu přijed do Tvého soukromí, hotelu, chaty....ale i sex ve Tvém autě. Co nabízím? Klasiku,orál bez do konce,anál dámský,pánský, honění,autoerotika,69,aj. Sex pouze s ochranou. Pro submisivní jedince nabízím lekce v podobě Domina - otrok. Umím si hezky hrát,být něžná i perverzní.
Okres Jihlava
20. 08. 2021 22:08ona hledá jeho

Hledám někoho na petplay či dd/lg

Zdravím, Jsem poměrně mladá slečna. Chtěla bych si najít někoho na jednu z výše uvedených věcí. Proč zrovna dd/lg? Potřebuji spoustu péče a pozornosti, někdy i pevnou výchovnou ruku. A proč petplay? Ráda bych byla tvou kočičkou, pila z misky a dostala obojek. Pokud mne chceš poznat napiš mi na uvedený email mňou :)
Okres Jihlava
07. 07. 2021 20:07ona hledá jeho

Hledám Online finančni otrok

Ahoj jsem Nicola jaminova je my 26 a hledám online finančního otroka tak na.pis ne budu čekat dlouho

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let