Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Jihlava
26. 11. 2022 13:11ostatní inzeráty

Sosalky

Bylo prima sem chodit..ale už je to tady sama "sosalka"..prostě ní neumím budu domina..ideálně finanční...na to se nemusím hnout z gauče:-) Zklamání že ty co něco umějí, tohle nechávají plynout...spam a tragedie
Od uživatele: Prdizna
Okres Jihlava
25. 08. 2022 10:08

online výchova

BDSM inzerát
Hledám opravdového otroka na cílenou fo online výchovu! Fem , praktiky BDSM ! Plnění vzrušujících trestu, tvrdých úkolů, učení ,,teorie,,!
Okres Jihlava
08. 06. 2022 09:06ostatní inzeráty

Latexový sub

Sem rád celý od hlavy k patě v latexu, a chci zažít něco co mě vzruší když si na to vzpomenu muž jeden nebo více... ženy, dominy switch...je mi to jedno...měl by někdo z okolí chuť něco podniknout?
Okres Jihlava
18. 05. 2022 09:05

zavolej a domluvíme se

BDSM inzerát
Ráda Tě pozvu k sobě do diskrétního pokojíčku, nebo za Tebou mohu přijed do Tvého soukromí, hotelu, chaty....ale i sex ve Tvém autě. Co nabízím? Klasiku,orál bez do konce,anál dámský,pánský, honění,autoerotika,69,aj. Sex pouze s ochranou. Pro submisivní jedince nabízím lekce v podobě Domina - otrok. Umím si hezky hrát,být něžná i perverzní.
Okres Jihlava
09. 01. 2022 22:01ostatní inzeráty

Sub dívka hledá paní

Přeji krásný večer, Jsem submisivní mladá studentka, která by si ráda našla madam na dopisování. (Později i něco více, pokud si budeme rozumět.) Nejde mi jen o nevhodné věci, ale i o bližší poznání. Jsem little, kitten, mám ráda svazování, naprostou poslušnost (ikdyž ráda provokuji), přibližuji se lehce k otroctví, ale nechci být úplně kus hadru. Ráda se za odměnu přitulím a za trest dostanu výprask. Mám ráda bolest, vše se ovšem nesmí přehnat. Uvítala bych, kdyby jsi byla spíše mladšího věku. Neváhej mi napsat a seznámit se, ráda se stanu tvojí děvkou.
Okres Jihlava
01. 01. 2022 21:01ostatní inzeráty

Hledá se mommy

Um...zdravím. Jsem mladá studentka střední školy a také little. Většinu svého času trávím studiem. Miluju objetí a pohádky! Ráda bych si zde našla hodnou a pozornou mommy na dopisování, nic extra vážného. Už teď slibuji, že budu moc hodná. Přála bych si, kdyby jsi byla spíše mladšího věku. Děkuji, pokud jsem tě těmito pár slovy zaujala, neváhej se ozvat.
Okres Jihlava
25. 09. 2021 00:09

Ondro

hledá milenku, která by splnila její touhy
Od uživatele: Андрэ
Okres Jihlava
17. 08. 2021 23:08

Hledám subinku

Hledám mladou, pohlednou, silně submisivní dívku na spoustu hezkých věcí, na kterých se spolu dohodnem a budou se líbit oběma. Možné je svazování, výcvik, trestání, úkoly, lekce, vymýšlení scénářů, povídání.. může být i otročina 24/7 apod. Fantazii se meze nekladou, napiš co by se ti líbilo a uvidíme, jak si budeme rozumět, jak dopadnou sympatie a co společně vymyslíme! Základem je důvěra a inteligence! Jsem veselý, hravý s pevnou rukou a přístupný různým nápadům! :-)
Okres Jihlava
25. 07. 2021 02:07

Prodám Pás cudnosti Kiotos

BDSM inzerát
Zdravím všechny pány, suby a otroky. Já jakožto dominant prodávám pás cudnosti Kiotos. Je zcela nový a nepoužitý. Na ceně se domluvíme. Průměr kroužku: 45 mm Délka: cca 12 cm Materiál: pochromovaný kov Kdo dřív přijde ten dřív mele. A tímto taky dělám konkurz na email whatsapp lekce otroka suba tady můžou i subinky. Můžeš mít na sobě i tento pás nebo dámský. Měsíční otrocká daň podmínkou na ceně se taky domluvíme. Další podmínka je fotodokumentace úkolů.
Od uživatele: Telák 22
Okres Jihlava
24. 07. 2021 11:07

hledám

Dobrý den hledám dominantní sadistickou ženu co ráda kope do koulí
Od uživatele: vandembrok
Okres Jihlava
24. 06. 2021 17:06

Domina hledá finančního otroka na vychovu

BDSM inzerát
Jsi oddaný, poslušný, věrný a ucenlivy? Pojd se nechat vychovat v poslusnou a dokonalou cubicku pod vládou své sexy madam. Me letite zkušenosti te nenechají chladnym
Okres Jihlava
11. 06. 2021 11:06

hledám

Dobrý den hledám ženu co je dominantní,sadistická,potetovaná, policistka nebo co dělá bojové sporty
Od uživatele: vandembrok
Okres Jihlava
11. 03. 2021 19:03ostatní inzeráty

Internetový výcvik

Hledám submisivní ženu jakéhokoli věku, která by chtěla podstoupit on-line výcvik a stát se mou subinkou a otrokyní. Mám rád kontrolu, ovládání a jistý způsob ponižování. Vše je ale na domluvě. Pokud si budeme rozumět, reálné setkání a akce nevylučuji, pokud o to budeme oba stát. Pokud máš zájem dozvědět se víc, tak napiš a já ti sdělím svoji detailnější představu s tím, jak to u mě obvykle probíhá.
Okres Jihlava
06. 02. 2021 12:02ostatní inzeráty

Internetový výcvik a vedení

Internetový výcvik Hledám submisivní ženu jakéhokoli věku, která by chtěla podstoupit on-line výcvik a stát se mou subinkou a otrokyní. Mám rád kontrolu, ovládání a jistý způsob ponižování. Jsem zvyklý mít téměř každodenní kontakt a kontrolovat tak, jestli plníš všechny mé příkazy a své povinnosti. Vše je ale na domluvě. Pokud máš zájem dozvědět se víc, tak napiš a já ti sdělím svoji detailnější představu.
Okres Jihlava
27. 12. 2020 13:12ostatní inzeráty

Internetový výcvik

Hledám submisivní ženu jakéhokoli věku, která by chtěla podstoupit on-line výcvik a stát se mou subinkou a otrokyní. Mám rád kontrolu, ovládání a jistý způsob ponižování. Jsem zvyklý mít téměř každodenní kontakt a kontrolovat tak, jestli plníš všechny mé příkazy a své povinnosti. Vše je ale na domluvě. Pokud si budeme rozumět, reálné setkání a akce nevylučuji, pokud o to budeme oba stát. Pokud máš zájem dozvědět se víc, tak napiš a já ti sdělím svoji detailnější představu s tím, jak to u mě obvykle probíhá.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let