Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

zmrd na piku

zmrd často na piku by rád platil dominantnímu páru, online i real

Ano ty? Jsi můj otrocký zmrd? Pojď sem!

BDSM inzerát
Takže ty máš zájem získat si mou pozornost? Vážně dokážeš svou paní zaujmout? O pisálky nemám zájem. Proto bez poslání počáteční otrocké daně nebudu ani komunikovat. Nejsem žádná profi domina co si na to jen hraje. Ale v hloubi duše už pár let cítím ze potřebuji ke svým krásným nohám poslušného otroka který mi bude oporou. Počáteční komunikace online, později ti předám pás cudnosti a tím te budu mít už plně ve své moci. Už chceš konečně získat svou paní a věrně sloužit? Tak napiš, budu se těšit ????

Online otrok

BDSM inzerát
Najde se paní, která by mi rozkazovala a dávala úkoly online. Prosím bez finanční odměny, nehledám někoho kdo to dělá pro peníze. Více info ve zprávě.
Od uživatele: Predátor

Hledá se finanční otrok

BDSM inzerát
Ahoj, jsem 19 letá dominantní studentka, která hledá svého on-line finančního otroka, takže pokud máš zájem budu ráda když se mi ozveš na e-mail ????

Dlouhodobý otrocký výcvik, finanční otroctví a cudnost

BDSM inzerát
23-letá dominantní studentka VŠ s 5-ti lety zkušeností v oblasti BDSM přijme online otroky k dlouhodobému výcviku a finanční otroky. Nabízím také služby klíčnice pro milovníky cudnosti. Jsem přísná a nekompromisní, ale také rozumná a chápavá. Nepřijmu každého, otroky si vybírám! Nabízím i požaduji vysokou úroveň! Poníženě popros svou novou Madam o přijetí!

Ponížení a buzerace

BDSM inzerát
Dobrý den, rád bych zde našel Madam co by mi zanechávala ponižující zprávy, úkoly a třeba mě postupně cvičila ve svou děvku/sissy..s finanční kompenzací pro Madam samozřejmě počítám:)
Od uživatele: Psisko91

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let