Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

30. 09. 2022 16:09on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT SVALNATĚJŠÍMU

BDSM inzerát
DOČTI DO KONCE NEŽ NAPÍŠEŠ.- NENÍ TO TAK DLOUHÝ :) Hledám pouze chlapa/kluka JEN SE SPORT SVALNATĚJŠÍ POSTAVOU za FO pro tebe, i pravidelně. NEMUSÍŠ bejt vyrýsovanej model, BŘICHO NEVADÍ, prostě ramenatej chlap. Na věku nezáleží. *7* FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM.PLATÍM DOBŘE ! CO MÁM RÁD: Mám rád SVALY, na který rád koukám, dá mi je týpek lízat, hoňku, dráždění ptáka tvým zadkem, kuřbu, jinak VŠE DOHODOU! Pokud anál, tak jsem jen AKTIV (anál být nemusí). Stačí se mi třít zadkem o péro. Je mi 33, trochu břicho (POKUD VADÍ, NEPIŠ !!), 170/80, jinak normál kluk. Jsem z UL, nejsem pojízdnej, prostory můžu zajistit, pokud jsi pojízdnej. Zaručuju a požaduju diskrétnost a zdraví
22. 09. 2022 12:09on hledá jeho

Dominant?

Nějaký dom chlap pro mě v pondělí 26.9 v Ústí nad Labem? 38/185/75
Od uživatele: Aroundtheworld
03. 08. 2022 08:08on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT TÝPKOVI, JSEM JEN NA KLUKY.

BDSM inzerát
DOČTI DO KONCE NEŽ NAPÍŠEŠ. Hledám pouze chlapa/kluka JEN SE SPORT SVALNATĚJŠÍ POSTAVOU za FO pro tebe, i pravidelně. NEMUSÍŠ bejt vyrýsovanej model, břicho nevadí, prostě ramenatej chlap. Na věku nezáleží. Piš k věci, ne jen "ahoj". *7* FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POKUD NEMÁŠ, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! Ne foto ptáka, to mě fakt nezajímá. *24**24* Jinak nečekej odpověď. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM.PLATÍM DOBŘE ! CO MÁM RÁD: Mám rád SVALY, na který rád koukám, dá mi je týpek lízat, hoňku, dráždění ptáka tvým zadkem, kuřbu, jinak VŠE DOHODOU! Pokud anál, tak jsem jen AKTIV (anál být nemusí). Stačí se mi třít zadkem o péro. Je mi 33, trochu břicho (POKUD VADÍ, NEPIŠ !!), 170/80, jinak normál kluk. Jsem z UL, nejsem pojízdnej, bez prostor, u tebe nebo venku, u tebe v autě. PROSTORY MŮŽU ZAJISTIT, POKUD JSI POJÍZDNEJ. Zaručuju a požaduju diskrétnost a zdraví.
12. 07. 2022 09:07on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT CHLAPOVI-KLUKOVI

BDSM inzerát
Hledám pouze chlapa/kluka JEN SE SPORT SVALNATĚJŠÍ POSTAVOU za FO pro tebe, i pravidelně. NEMUSÍŠ bejt vyrýsovanej, břicho nevadí :) Na věku nezáleží. Na samotné "ahoj" a zprávám bez fotky neodpovídám!! FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POKUD NEMÁŠ, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! Ne foto ptáka, to mě fakt nezajímá. Jinak nečekej odpověď. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM.PLATÍM DOBŘE ! Kuřba, honění, pokud anál, tak jsem jen AKTIV (anál být nemusí), je mi 32, trochu břicho (pokud vadí, nepiš), 170/80, jinak normál kluk. Mám rád, když mě chlap líže, dráždí, ukazuje záda a zadek, sedne si na mě a tře se mi zadkem o ptáka a na konci buď vyhulí nebo vyhoní. Pokud si ho vezmeš do díry, tak je to plus. VŠE DOHODOU! Jsem z UL, nejsem pojízdnej, bez prostor, u tebe nebo venku, u tebe v autě. PROSTORY MŮŽU ZAJISTIT, POKUD JSI POJÍZEDNEJ. Zaručuju a požaduju diskrétnost a zdraví.
10. 07. 2022 08:07on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT CHLAPOVI/KLUKOVI

Hledám pouze chlapa/kluka JEN SE SPORT SVALNATĚJŠÍ POSTAVOU za FO pro tebe, i pravidelně. NEMUSÍŠ bejt vyrýsovanej, břicho nevadí :) Na věku nezáleží. Na samotné "ahoj" a zprávám bez fotky neodpovídám!! FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POKUD NEMÁŠ, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! Ne foto ptáka, to mě fakt nezajímá. Jinak nečekej odpověď. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM.PLATÍM DOBŘE ! Kuřba, honění, pokud anál, tak jsem jen AKTIV (anál být nemusí), je mi 32, trochu břicho (pokud vadí, nepiš), 170/80/18, jinak normál kluk. Mám rád, když mě chlap líže, dráždí, ukazuje záda a zadek, sedne si na mě a tře se mi zadkem o ptáka a na konci buď vyhulí nebo vyhoní. Pokud si ho vezmeš do díry, tak je to plus. VŠE DOHODOU! Jsem z UL, nejsem pojízdnej, bez prostor, u tebe nebo venku, u tebe v autě. Případně prostory zajistím,poku jsi pojízdnej. Zaručuju a požaduju diskrétnost a zdraví.
22. 05. 2022 08:05on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT TÝPKOVI

BDSM inzerát
Hledám POUZE sport, nejlépe SVALNATĚJŠÍHO chlapa/kluka za FO pro tebe, i pravidelně - JEN PRO SVALNATĚJŠÍ CHLAPY, jinak bez FO. Nemusíš bejt vyrýsovanej, břicho nevadí :) Na věku nezáleží. FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! Ne foto ptáka, to mě fakt nezajímá. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM ! JEN NA MÍSTĚ - PLATÍM DOBŘE !! Kuřba, honění, pokud anál, tak jsem jen AKTIV, je mi 32, trochu břicho. 170/80. Pokud vadí, nepiš. PIŠ NA EMAIL S FOTKOU. Jsem z UL, nejsem pojízdnej. Zaručuju diskrétnost a požaduju.
15. 05. 2022 09:05on hledá jeho

ZAPLATÍM SVALNATĚJŠÍMU TÝPKOVI, I PRAVIDELNĚ

Hledám POUZE sport, nejlépe SVALNATĚJŠÍHO chlapa/kluka za FO pro tebe, i pravidelně - JEN PRO SVALNATĚJŠÍ CHLAPY, jinak bez FO. Nemusíš bejt vyrýsovanej, břicho nevadí :) Pokud neumíš napsat aspoň jednu větu, ale napíšeš jen "ahoj", tak čekej stejnou zprávu. FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POKUD NEMÁŠ, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! Ne foto ptáka, to mě fakt nezajímá. PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM ! JEN NA MÍSTĚ - PLATÍM DOBŘE !! *114**114* a to platí jen pro svalnatější chlapy !!! Kuřba, honění, pokud anál, tak jsem jen AKTIV, je mi 32, trochu břicho. 170/80. Pokud vadí, nepiš. Jsem z UL, nejsem pojízdnej. Zaručuju diskrétnost a požaduju.
10. 03. 2022 11:03on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT SVALNATĚJŠÍMU, I PRAVIDELNĚ

Hledám POUZE sport, nejlépe SVALNATĚJŠÍHO chlapa/kluka za FO pro tebe. Nemusíš bejt vyrýsovanej, břicho nevadí :) NA VĚKU NEZÁLEŽÍ. FOTO CELÉ POSTAVY PODMÍNKOU, POKUD NEMÁŠ, POŠLI V PRVNÍ ZPRÁVĚ! PENÍZE PŘEDEM NEPOSÍLÁM ! JEN NA MÍSTĚ - PLATÍM DOBŘE !! *114**114* Kuřba, honění, pokud anál, tak jsem jen AKTIV, je mi 32, trochu silnější postavy. 170/85. Jsem z UL. Vše diskrétně!
06. 07. 2021 10:07on hledá jeho

ZAPLATÍM SPORT CHLAPOVI

NABÍZÍM FIN. ODMĚNU: Hledám pouze sport/svalnatějšího chlapa/kluka. Nemusíš bejt extra svalovec, prostě chlapská postava. Vše domluvou. Stačí mi vyhonit péro, pokud máš pěkný ruce. Jinak jsem aktiv. Pokud jsi opravdu svalnatej-bodybuilder, můžu vyhulit jen já tebe ! U tebe v autě, jen někdy mám prostory. Nejsem pojízdnej. Jsem z UL. Foto podmínkou.
29. 05. 2021 21:05on hledá jeho

otrok

Jsem sub 30/190/80 a hledám svého pána
Od uživatele: roxyboy
01. 05. 2021 19:05on hledá jeho

otrok

Jsem otrok 29/190/85 a hledám kluka, kterýmu můžu sloužit jako konina, budu ti uklízet, necháme se fackovat, platit otrockou daň, atd.
Od uživatele: roxyboy
09. 02. 2021 13:02on hledá jeho

Fin. odměna pro sport udělanějšího chlapa

NABÍZÍM FO: Jsem gay 29 aktiv a hledám POUZE svalnatějšího/sport chlapa (můžete bejt i dva), kterej si pohraje s mým nářadím. ZA FIN. ODMĚNU PRO TEBE - I PRAVIDELNĚ !! Odpovědi pouze s fotkou na email ondrale1@seznam.cz ! Nejsem rom, ale v pohodě kluk. Ty pojízdný, jsem z Ústí n. L. MOJE PŘEDSTAVA: Domluvíme se, přijedeš, zajedeme někam autem. Nemám prostory, ani nejsem pojízdný!! Odpovídám na maily s tvojí fotkou. Možno i pravidelně. >>>>>>>>>>>>>PIŠTE POUZE NA EMAIL S FOTKOU.
09. 02. 2021 13:02on hledá jeho

Fin odměna sport svalnatejšímu chlapovi

BDSM inzerát
NABÍZÍM FO: Jsem gay 29 aktiv a hledám POUZE svalnatějšího/sport chlapa (můžete bejt i dva), kterej si pohraje s mým nářadím. ZA FIN. ODMĚNU PRO TEBE - I PRAVIDELNĚ !! Odpovědi pouze s fotkou na email ondrale1@seznam.cz ! Nejsem rom, ale v pohodě kluk. Ty pojízdný, jsem z Ústí n. L. MOJE PŘEDSTAVA: Domluvíme se, přijedeš, zajedeme někam autem. Nemám prostory, ani nejsem pojízdný!! Odpovídám na maily s tvojí fotkou. Možno i pravidelně. >>>>>>>>>>>>>PIŠTE POUZE NA EMAIL S FOTKOU.
21. 01. 2021 09:01on hledá jeho

Hledám svalnatějšího za fin. odměnu pro tebe. Já gay aktiv

BDSM inzerát
Jsem gay 29 aktiv a hledám POUZE svalnatějšího chlapa (ne nutně kulturistu), kluka, kterej si pohraje s mým nářadím, anál bejt nemusí, pokud nechceš. ZA FIN. ODMĚNU PRO TEBE !!. Odpovědi pouze s fotkou na email ondrale1@seznam.cz ! Semka moc nechodím. Nejsem rom, ale v pohodě kluk. Ty pojízdný, jsem z Ústí n. L. MOJE PŘEDSTAVA: Domluvíme se, přijedeš, zajedeme někam autem. Nemám prostory, ani nejsem pojízdný!! Odpovídám na maily s tvojí fotkou. Možno i pravidelně. PIŠTE NA EMAIL S FOTKOU.
13. 01. 2021 13:01on hledá jeho

Hledám POUZE svalnatějšího, udělanějšího chlapa za fin. odměnu pro tebe

BDSM inzerát
Jsem gay 29 aktiv a hledám pouze svalnatějšího chlapa, kluka, kterej si pohraje s mým nářadím a já bych třeba vyhulil tebe. Zaplatím!! Odpovědi pouze s fotkou na email ondrale1@seznam.cz ! Nejsem rom, ale v pohodě kluk. Ty pojízdný, jsem z Ústí n. L. Odpovídám na maily s tvojí fotkou. Možno i pravidelně. ODPOVĚĎ POUZE S FOTKOU POSTAVY. Odměna pro tebe domluvou!

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let