Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

30. 09. 2022 11:09on hledá ji

D/S vztah

BDSM inzerát
Hledám přítelkyni na D/S vztah. Chci být tvoje análních děvka, kterou budeš pravidleně znásilňovat připínáky různých velikostí. Líbí se mi latex, kožené postroje, podvazky, obojky, svazování a různé role-play scénáře. Měla bys být dominantní nebo switch vyšší, šíhlá, udržovaná a s fantazií. Já 36 let, 185cm, atletické postavy, zajištěný s vlastním zázemím.
29. 09. 2022 12:09on hledá ji

BELLY PUNCH

Hledám mladou, hubenou holku. Postavím tě ke zdi a dám ti pěstí do břicha, zkouknu tvoji reakci a pak zase znova atd. Hlasité vzdychání výhodou. Můžu ti dát klidně desítku.
Od uživatele: filip755
28. 09. 2022 07:09on hledá ji

Hledám

Hledám si holku, která by v soukromý byla mým majetkem, mou hračkou se kterou bych si (v rámci dohodnutých mezí) hrál dlouhé noci. Na veřejnosti bych se o ni staral jako o princeznu s veškerou láskou a péčí. Já jednadvacetiletý kluk atletické postavy, student vysoké školy s bytem jen pro sebe. Neváhejte a ozvi se mi, budu čekat.
Od uživatele: Popeye
24. 09. 2022 11:09on hledá ji

Hledáš toho pravého pána?

Chceš zažít vzrušující dobrodružství, více poznat sama sebe nebo jen zažít něco nevšedního? Budu tvým průvodcem tímto tajuplným světem blaha ;-) Jsem switch, takže dobře vím o čem submisivní role je. Vyplníš mi dotazník, uděláme 1-2 lekce na dálku a potom rovnou naživo. Jsem pohledný, sportovní postava, 33 let.
Od uživatele: LoveAndBdsm
23. 09. 2022 17:09on hledá ji

Hledám mladou subinku - Brno

Dominantní zkušený 37 lety Pán hledá mladou subinku, studentku - pouze plnoletou na dlouhodobý, diskrétní vztah, pravidelné schůzky v Brně. Pokud by jsi chtěla mít svého Pána, poslouchat ho, nechat se svazovat, uspokojovat svého Pána jak sexuálně, tak i svoji poslušností, oddaností, napiš mi, rád se tě ujmu dlouhodobě. Mám plno pomůcek na různé druhy hrátek, trestů a úkolů, rád je na tvém těle postupně použiji.
Od uživatele: Panprisny
20. 09. 2022 18:09on hledá ji

Mladý otrok hledá Paní

Dobrý den, Jsem mladý muž štíhlé atletické stavby z Brna - 21 rok, miluju sportovní aktivity, váha 54 kg, růst 169 cm. Libí se mi filozofie, historie a umění, a také můžu být dobrý konverzátor. Já bych byl rad posloužit Vám, spokojenost Paní je pro mě nejdůležitější. Budu rád splnit všechna přání mé Paní, že ona byla spokojená. Vaše potěšení je mou prioritou. Proto se domnívám, že všechny praktiky by měly být na domluvě (ale musím ukázat, že strašně miluju pás cudnosti).Pokud budete chtít, rád Vám poskytnu více informací. V případě, pokud Vám nevadí, že mě přijmete, prosím Vás, kontaktujte mě, abychom se dohodli na formě mé služby Vám. Děkuji za Vaši pozornost.
20. 09. 2022 09:09on hledá ji

Výprask Brno

Zdravím, jsem subík 20 let a bydlím i studuji v Brně. Mám rád pocit ženské dominance a mého ponížení. Rád bych se seznámil s dominantní slečnou, která to má přesně naopak :) a láká jí představa někomu zmalovat zadek. Taky se mi líbí i představa, že se mi 2 holky vysmívají a ponižují mě. Nejdřív klidně nezávazně chat (whatsapp), pak třeba naživo ;)
20. 09. 2022 09:09on hledá ji

SPANK

BDSM inzerát
Rád bych našel dominantní ženu, které se líbí trestat muže výpraskem. Ale takovou ženu, která to nedělá pro peníze, ale je náročná a vybírá si s kým si bude hrát...
Od uživatele: SpankV
15. 09. 2022 19:09on hledá ji

Mladou submisivní dívku

Hledám mladou hubenou, štíhlou submisivní dívku, i nezkušenou, která by uvítala staršího 37 letého zkušeného Pána při těle (protiklady se přitahují) . Nabízím ti dlouhodobý vztah Pán-subinka, výchovu, zkoušení nových věci, disciplínu, sexuální perverzní hrátky. Chci se s tebou setkávat v soukromí, diskrétně, nikdo nemusí vědět, že někomu patříš a musíš poslouchat. Mám zájem se s tebou scházet v Brně, kde mám k dispozici zázemí. Čas pouze v pracovní dny, o víkendu bohužel ne. Pokud máš zájem se seznámit, reálně se nezávazně sejít, napiš mi.
Od uživatele: Panprisny
13. 09. 2022 09:09on hledá ji

Hledám subinku

Jsem zkušený dominant a hledám poslušnou a oddanou subinku z Brna a okolí ....může být i nezkušená rád ji do BDSM zasvětím...důležitá je odhodlanost být tu pro svého Pána ...nehledám nic krátkodobého...hledám subinku která to má v hlavě srovnané a ví co chce a kam patří....pokud se chces stát mojí subinkou krátce se mi představ a pošli mi svoji fotku..
Od uživatele: Jovanybrno
13. 09. 2022 07:09on hledá ji

Brno - čubku

Klekneš si, nechás si hluboko mrdat pusu pevně držená za vlasy a občas k tomu dostaneš facku....
11. 09. 2022 20:09on hledá ji

Hledám subinku

Jsem zkušený dominant a hledám poslušnou a oddanou subinku z Brna a okolí ....může být i nezkušená rád ji do BDSM zasvětím...důležitá je odhodlanost být tu pro svého Pána ...nehledám nic krátkodobého...hledám subinku která to má v hlavě srovnané a ví co chce a kam patří....pokud se chces stát mojí subinkou krátce se mi představ a pošli mi svoji fotku..
Od uživatele: Jovanybrno
11. 09. 2022 18:09on hledá ji

Nohama na zemi

Ahojte, rád bych touto formou zkusil najít hravou slečnu (věkově 18-35) na prozkoumávání DS/BDSM, ale bylo by supr, kdybychom si rozumněli i mimo tuhle oblast a mohli jsme být alespoň kamarádi (nemám zatím odvahu se o těchto věcech bavit ve svém okolí, takže jestli to máš stejně, tak můžu být případně i v tomto dobrá opora :D). Já jsem 27 letý inteligentní, zajištěný muž silnější svalnatější postavy z Brna. Mám rád normální věci, pohyb, jídlo, outdoor, jsem dost pozitivně smýšlející, moc věcí mě nerozhází a rád si dělám srandu ze sebe i všeho kolem. Nehledám nic konkrétního, budu rád za parťáka na experimentování a objevování nových věci. Poslední dobou mě baví být v submisivní roli, ale zkušenosti mám i s dom (nevadí mi to ani střídat podle domluvy a preferencí). Nemám ani výčet praktik, které potřebuji k životu, tak jak většina lidí zde :D V sub i dom roli si užívám nejvíc samotný přesun moci, praktiky a okolnosti jsou pro mě jen prostředek pro zesílení atmosféry a ozvláštnění situace (to je pro tebe možná dobrá zpráva, protože tě nebudu do ničeho nutit, a naopak budu upřímně toužit dělat to, co máš ráda, když uvidím, že si to užíváš). Ať už tě láká cokoliv, tak rád cokoliv vyzkouším, než to případně odsoudím. Pokud se alespoň částečně identifikuješ v mém textu a byla bys ochotná vyměnit si nějaká písmenka a zjistit jestli hledáme to stejné, tak se budu těšit na odpověď :) Preferoval bych spíše reálná setkání, ale nedělá mi problém držet to na online úrovni, než se lépe poznáme nebo v případě větší vzdálenosti. Vzhledem k tomu, že tu každý inzerát pojednává o financích, tak jen pro nastavení očekávání - nehledám službu bez emocí, proto nebudu platit za to, že se mi věnuješ. Pokud z toho nebudeš mít stejné uspokojení jako já, tak to pro mě nemá smysl, protože na tomhle mi hodně záleží. Nedělá mi ale určitě problém platit útraty, dárečky, rozmazlování, případně výlety atd, prostě jak v normálním životě v rámci vztahu, který si nastavíme :D. Nechci moc předbíhat, ale jestli si sedneme, tak bude jen málo věcí, které bych pro tebe neudělal :)
10. 09. 2022 18:09on hledá ji

Sub hledá

Ahoj, jsem submisivní kluk (Femboy) a je mi 23. Mám rád BDSM a vše s ním spojené, hlavně latex a sexi oblečení. Hledám podobně smýšlející slečnu z Brna.
Od uživatele: NamelesSub
10. 09. 2022 12:09on hledá ji

Hledám velmi štíhlou subinku

Dominantní 37 lety zkušený Pán hledá velmi štíhlou poslušnou submisivní dívku, malá prsa výhodou, která by chtěla být vlastněná dominantním Pánem, stala by se jeho poslušnou subinkou, hračkou na perverzní hrátky, kurvičkou k uspokojení potřeb Pána. Mám zájem o pravidelné schůzky a dlouhodobý vztah.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Therezie
Therezie
Therezie
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Lady Desire
Lady Desire
Lady Desire
Madam MICHELL
Madam MICHELL
Madam MICHELL
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let