Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

12. 07. 2022 11:07on hledá ji

Dominantní ženu

Hledám dominantní ženu pro dlouhodobý vztah.Ty pomůžeš mě já zase tobě.Ozvi se určitě se domluvíme.Jsem muž 47 let.
23. 06. 2022 00:06on hledá ji

Hledám dominu

Hledám dominu pro sebe a poté pro oba i z přítelkyni ta je sub a já jse snažím být dominantní ale potřebuju vyskouset dominu abych věděl co mi bude sedět víc
29. 05. 2022 11:05on hledá ji

Vztah submisivni muz dominantni zena

Pekny den submisivni muz hleda dominantni zenu na vztah
04. 03. 2022 01:03on hledá ji

Majetkem dominantní ženy

BDSM inzerát
Hezký den přeji. Čistě náhodně jsem objevil zdejší stránky a tak jsem si řekl, že by to mohl být zajímavý způsob poznat protějšek, na který v běžném životě, tzv. "na ulici" prostě nenarazím. A tak jsem tedy založil profil a uvidíme jak se věci mají... tedy trochu k mé osobě. Jsem velmi submisivně a masochisticky založený kluk, který hledá dominantní paní neb jen dominantní osoby mi v životě imponují a vůči těmto jsem velmi rád v podřízené roli a jim poslušný. Ona submisivní povaha mne provází již od puberty a jinak už to zcela jistě nebude. S tím se člověk asi rodí. Jinak jsem úplně obyčejný kluk v potenciálním vztahu s dominantní paní vždy ten dole, velmi tvárného charakteru a s vysokou mírou poslušnosti. Nechám si líbit prakticky cokoli, neb opravdu miluji když je paní spokojená a pro toto se snažím dělat co je v mých silách obyčejného smrtelníka. Když by jste čirou náhodou narazila na můj profil a třeba bych Vás trochu tímto oslovil, budu moc rád, když mi napíšete. A teď nezbývá, než to nechat osudu...
27. 08. 2021 16:08on hledá ji

Pro submisivní ženu ,slečnu

BDSM inzerát
Subinka na vztah,nebo jenom na víkendové hraní prostory mám zkušenosti také a fantazie mi nechybí ?Hledám submisivní ženu na přátelství,sex a nejraději na dlouhodobější vztah.Nebráním se různým výletům autem či na motorce nebo posezení u sklenky,vše na domluvě,prostory mám, pomůcky ,šukací stroj atd. Při vztahu bydlení u mě samozřejmostí .Vysočina, Jindřicho Hradecko a velmi široké okolí . Napiš!!!
Od uživatele: dagot
18. 07. 2021 22:07on hledá ji

Majetkem dominantní ženy

Dobrý den paní. Dovolte mi abych se blíže představil. Jsem velice poslušný submisivní kluk 33 let, 177 cm, 80 kg, M 15/4 v současné době bez jakéhokoliv závazku. Hledám dominantní ženu, s kterou bych navázal vztah, ale bohužel se mi toto nedaří a tak zkouším tímto způsobem. Vyjma velmi hluboké submisivity jsem také silným masochistou a tak na mne lze vyzkoušet prakticky veškeré praktiky které by jste ráda včetně těch nejtvrdších. Možno upravit piercingy, tetováním, cejchem či kastrovat. Pro svou paní bych rád sloužil jak pro její plné uspokojení, tak, když by samozřejmě chtěla, i v běžném životě. Myslím že jsem docela šikovný s chutí vykonávat běžné všední práce. Kdyby jste projevila zájem, prosím napište mi, foto rád zašlu a domluvím se dále. s přáním hezkého dne, poslušný kluk.
24. 12. 2020 01:12on hledá ji

Poníženě hledám dominantní a hodně perverzí paní ,slečnu

BDSM inzerát
..Jsem submisivní a proto prosím dominantní a hodně perverzní ženu o povšimnutí a hlavně o šanci být vaším poníženým otrokem a plnit vaše přání.Snesu ponižování,zesměšňování, tresty. Hraní rolí feminizaci,znásilňování strapon,toaletní otrok,klinik.Vše bez fyzických trvalých následků. Je mi 42 let 177 / 84 jsem spolehlivý,nejlépe paní z Vysočiny, Jindřichova hradce a širokého okolí ale není podmínkou.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let