Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

05. 12. 2022 18:12on hledá ji

Připoutaná

Zavážu ti oči, svléknu tě, pevně připoutám a budu si s tebou hrát. Napřed hladit, potom líbat prsa a nakonec lízat. Vylížu tě pořádně, důkladně. Líbí? Napiš.
05. 12. 2022 15:12on hledá ji

Vztah d/s

Ahoj jsem dominantní 32/185/95 z Plzně, bez závazků, který hledá submisivní dívku, na vztah. Jedna věc je najít spřízněnou duši, ale druhá je najít spřízněnou duši, která sdílí podobnou filozofii v posteli; jen tak to bude mezi námi fungovat. Samozřejmostí je můj respekt a spíš soft, ale pokud budeš zlobit, potrestám tě v rámci předem dohodnutých pravidel :) Napiš a uvidíme co dál.
05. 12. 2022 15:12on hledá ji

Výchova výpraskem

Jsem mladě vypadající a udržovaný muž, s pěkným zadkem, zaměřen na klasické výprasky na holý zadek. Mám rád výprasky v obou rolích o něco více jsem dominantní a rád trestám pokorně nastavený zadek. Výprasky mne nejvíce oslovují v klasické domácí či školní atmosféře, určitě ne ve stylu bdsm jako takového. Mám rád i role play, trestné a výchovné výprasky. Touto cestou hledám stejně zaměřený protějšek, nejlépe ženu, ať dom či sub, k častějším schůzkám za účelem výchovy, nejlépe dlouhodobě :) Další tresty co patří k výpraskům mohou být i nemusí ( klečení v koutě, na hrachu, poziční tresty, psané tresty a pod.) - vše je jen na domluvě. Hledám někoho kdo má prostory.
Od uživatele: iqspank
24. 11. 2022 13:11on hledá ji

Změň mi život

Hledám ženu co by mi dala své tělo na hraní, v sexu nejsem moc zkušený (panic) a tak to chci změnit. Mám sen najít ženu s kterou bych mohl dělat vše co budu chtít. Máš tento dar, udělat nějakého muže šťastného prostřednictvím svého těla? Prosím už nechci jen snít, chtěla by jsi sloužit někomu kdo může mít desítky žen nebo někomu komu můžeš opravdu pomoci změnit život? Jakub. P.S. Léčím se s rakovinou, snad to nevadí. První zpráva by ode mne byla asi plná věcí které by tě případně měli odradit ale pokud se tak nestane budu moc rád, počítám s neúspěchem již dopředu a proto se nemusíš bát že z toho budu smutný, nejsem opravdu muž co by měl sebevědomí a při pohledu na ženu si řekl "tuhle musím mít" spíše si řeknu "ta je ale krásná, na tu nemám".
20. 11. 2022 18:11on hledá ji

Submisivní slečna/žena zaplatím

Submisivni slečnu/ženu zaplatím, vše bezpečně a diskrétně. Prostory mám.
18. 11. 2022 16:11on hledá ji

Subinka

Ahoj hledám zde submisivní slečnu spíše na online vycvik budu se těšit na vaše zprávy
Od uživatele: Oggy
14. 11. 2022 11:11on hledá ji

Hledám partnerku

Ahoj je mi 23 jsem z Plzně a jsem switch s mírně dominantními sklony ale bohužel bez zkušeností. V této komunitě jsem novej a nevím ještě jak se chovat jak oslovovat atd. Je to jako když vlezete poprvé do Mordoru. Nejsem žádnej playboy ani Stallone ani Einstain či Elon Musk prostě obyčejnej nýmand s neobyčejnými zájmy. Proč nechodím na akce tak důvod je prostý: Nerad chodim někám sám a kde nikoho neznám. MOJE ZÁJMY: Fyzika, Astronomie, Historie, teochu věda, auta zkrátka všechno co je zajímavé. CO MĚ NA BDSM BAVÍ A LÍBÍ: Nejvíc se mi líbí svazování, bondage, věznění lehký spanking a nudismus. Jediný v čem si nejsem jist a to je koho hledat. Samozřejmě holku ale nevím ten věk. Vrstevnice mi řekne že nejsem dostatečně starej, s mladšíma jsem se nikdy nebavil a psát starší mi přikde divný. Jo a nevím jestli jestli mam hledat sub, swich a nebo dom( Dá se vůbec sbalit domina? Zatím hledám asi jen pokec. Jinak jsem introvert takže vážení extraverti nechte si prosím svoje kecy ke mě pro sebe ano děkuji podle studií se nemá smysl hádat. Závěr: Už mi došly nápady tak sem hodím jen vtípeček ze školy. Víte jakej je rozdíl mezi pornografií a archeologií? Ne? No bez obrázků to nejde????
Od uživatele: BlackPanther
04. 11. 2022 14:11on hledá ji

Subinka

Ahoj hledám submisivní slečnu prozatím spíše online ale reálně setkání a výchova je velmi pravděpodobná budu se na vás těšit
Od uživatele: Oggy
30. 10. 2022 08:10on hledá ji

D/S vztah

Dominantní 49/186/112 bez závazků hledá přirozeně submisivnější bezdětnou ženu 18 až 35 let pro trvalý reálný vztah.
Od uživatele: Martins48
25. 10. 2022 20:10on hledá ji

Submisivni kurvičku, zaplatím.

Hledám submisivní kurvičku, prostory mám, vše na domluvě. Jen real.
18. 10. 2022 17:10on hledá ji

Domácí výchova

BDSM inzerát
Pro zvídavou submisivní slečnu, ženu, která přemýšlí o přísné výchově výpraskem na zadek a ráda by probrala cokoliv na toto téma s mužem středního věku. V případě zájmu o setkání bys měla být z Plzně, Plzeňského kraje.
16. 10. 2022 09:10on hledá ji

Sub hledá dom

Je mi 33, jsem submisivní a hledám někoho na psaní představ přes mail, časem setkání, svazování, mučení, chci být něčí hračka, neboj se napsat.
12. 10. 2022 14:10on hledá ji

Výprask - psaní i real

Chceš dostat výprask na zadek? Nebo si o tom jen psát? Ať už tě motivuje vzrušení, potřeba trestu nebo zvědavost, určitě se neboj napsat.
11. 10. 2022 19:10on hledá ji

Plzeň

BDSM inzerát
Hledám submisivní ženu, do 30ti let z Plzně a blízkého okolí. Psaní, káva a pokud možno vážné seznámení.
Od uživatele: Scott
07. 10. 2022 14:10on hledá ji

hledám subinku

Hledám subinku na pro chvíle pohody, která se přizpůsobí mému časovému harmonogramu. bondáž, lehké S/M, na domluvě kam až je možné zajít, nemám rád krvavcé praktiky. Plnění úkolů, při neposlušnosti potrestání samozřejmostí. Věk do 45 let, větší prsa předností, ale ne podmínkou.
Od uživatele: mirek.suk

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let