Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Kladno
29. 11. 2022 17:11on hledá ji

Otrokyni

Ahoj, rád bych zde našel a pokud to bude možné, tak i poznal, příjemnou ale submisivní ženu, která má velmi ráda D/s. Líbí se mi celkově submisivní a podřízené ženy , a podobně to vnímám i v životě, kde by měly být ženy doslova podřízeny mužům. Proto bych rád našel právě takovou ženu, která má podobnou osobnost a vnímá tyto věci stejně, ženu kterou bych měl na své potřeby a bdsm praktiky. Mám rád je-li žena více pro směr SM praktik a směr BDSM 24/7. Pokud víte co je to, budu rád ozvete-li se a uvidíme, kam a zda vůbec komunikace bude směřovat.
Od uživatele: Dom.Kladno
Okres Kladno
18. 08. 2022 00:08on hledá ji

Hledá se otrokyně z okolí kladna

BDSM inzerát
Ahoj jmenuji se Ondra a hledám svojí první otrokyni z okolí kladna. ve věku do 30 let štíhlé nebo normální postavy.
Okres Kladno
18. 06. 2022 16:06on hledá ji

PARTNERSKÝ VZTAH

Hledám velice submisivní zenu pro vztah. Přes den a před ostatními lidmi budeme partneři, ale večer a o samotě se mi úplně podřídíš. Hledám někoho kdo mě bude chtít udělat šťastním.
Od uživatele: fukus22222
Okres Kladno
04. 05. 2022 19:05on hledá ji

Vztah 24/7

Nehledám subinku ! Hledám otrokyni tělem i duší ! Více v soukromé zprávě.
Od uživatele: 24/7
Okres Kladno
27. 04. 2022 12:04on hledá ji

Pán hledá submisivní otrokyni, ale fajn sexy holku do společnosti

Trvalý D/s vztah, budu tě mučit, vzrušovat, miluji když partnerka křičí rozkoší i bolestí, je poslušná, tulí se, prosí o mou pozornost, mám se s ní o čem bavit, ráda se směje, divadlo, kino, vážná hudba, rock. Nejsem nijak zkušený, teď jsem se rozvedl a chci konečně to po čem toužím. Pokud Vás to zaujalo napište, Kladno a okolí.
Okres Kladno
05. 09. 2021 15:09on hledá ji

Dovolená

Ahoj bezva holka nejlépe switch nebo sub. do budoucna i na vztah...Koncem října jedu na týden k moři a určitě nepojedu sám tak se ozvi...preferuji sportovní postavu a věk cca do 40 mě 42
Od uživatele: Pavell
Okres Kladno
05. 07. 2021 14:07on hledá ji

Switch k výcviku

Jsem switch který v BDSM začíná. Mám nějaké zkušenosti s tím být dominantní ale skoro žádné s tím být submisivní. A myslím že Když budu sub tak ti splním opravdu snad vše co budeš chtít. Nejraději bych našel holku switch která se chce také učit.
Od uživatele: Rici
Okres Kladno
05. 06. 2021 22:06on hledá ji

Zpestření života BDSM úkoly.

Hledám právě tebe, protože potřebuješ okořenit nudný život vzrušujícími úkoly, které budeš plnit a psát mi o tom jak bylo snadné, nebo naopak těžké a komplikované je plnit. Přeješ si posouvat své hranice a sdílet se mnou své úspěchy i trapasy. Potřebuješ mi svěřit své intimní zkušenosti i ta nejperverznější přání a sny. Vše bez vzájemných finančních nároků, jen vzájemná důvěra. Nezáleží, na vzhledu, věku, ani zkušenostech. Odepíši všem, ale vyvolenou se stanete jen jedna. P.P.
Okres Kladno
25. 03. 2021 15:03on hledá ji

Svazování, mučení, rozkoš,

Staň se mou virtuální a možná reálnou otrokyní, poslušnost, bezmoc, tvůj křik, orgasmy, tresty, úkoly.
Okres Kladno
27. 02. 2021 15:02on hledá ji

dominant hledá stálou subku

BDSM inzerát
52letý perverzní,ujetý dominant z velkou fantazií hledá stálou subku bez omezení věku(i začátečnice),větším poprsím na její přetvoření k obrazu svému. Veškeré praktiky mimo clinic,kaviar,ponny a krvavé SM Popros o přijetí čubko!! Jan
Okres Kladno
16. 02. 2021 12:02on hledá ji

Hledám ženu...

BDSM inzerát
Hledám ženu,která by mi pravidelně odebírala semeno.Budu na všech čtyřech. Můžeš mě svázat,znehybnit a odebírat semeno víckrát po sobě. Odpovědi mailem s tvým tel kontaktem na domZero@centrum.cz
Okres Kladno
05. 01. 2021 00:01on hledá ji

LordRobert

Submisivní ženu, bdsm, mučení prsou, výprasky, miluji když křičíš bolestí i rozkoší.
Okres Kladno
10. 10. 2020 05:10on hledá ji

Dominant přijme

Hledám přirozeně submisivní perverzní čubičku pro dlouhodobý D/s vztah založený na důvěře a oddanosti svému Pánovi. Tvé tělo použiji jako sexuální hračku na perverzní ukájení mých sexuálních potřeb a tužeb.Budeš oddanou sexuální otrokyní pošlušně plnící veškeré perverzně sexuální příkazy a veškeré Bdsm praktiky. Fyzické ponížení a s fyzickou bolestí,psychické ponížení,tresty a odměny,prohlubování tvého prahu bolesti a zvyšování tvé fyzické a psychické odolnosti. Máš li opravdový zájem,tak se přihlaš na mail s fotem popisem tvé po osoby,tvé dočasné zkušenosti a s kontaktem na tebe . Tvé zázemí předností. Do budoucna možný trvalý D/s vztah s přistěhování k tobě.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let