Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Otrokyně/partnerka

Hledám ženu, která se stane mou partnerko pro život a otrokiní v soukromí, jsem perverzní a přísný Pán, s porozuměním a srdcem jako člověk. Nejsem bezmozek, proto je pro mne důležitá důvěra a vzájemné sympatie. Rád tě poznám nejdříve psaním, proto se neostýchej ptát na cokoliv....pokračovat na detail inzerátu
Od uživatele: Přísný Pán

Ne jen D/s vztah

Hledám ženu na hezký vztah, kde si dva rozumí, mají si co říct a kde BDSM je jen záležitostí ložnice. V ložnici vztah pán a subinka, hry a realizace fantasie pro spokojenost nás obou.

bdsm.otrokar@seznam.cz

Hledám oddanou subinku na reálný vztah, kde BDSM není jen hrou, ale životní styl. Nejde pouze o sex, nebo mučení, ale užívání si života se společnými zájmy.

Opravdový vztah

Hledám subinku na reálný vztah, oddanou, pokornou otrokyni, která zvládne i roli partnerky do společnosti. Pokud sem zaujal, budu potěšen, když napíšeš a poznáme se.
Od uživatele: Přísný Pán

Subinka/partnerka

Hledám subinku na partnerský i D/s vztah, pokora, oddanost i vzájemná důvěra či opora. Nejen přísné vedení, ale moci si o všem povídat a vyrazit společně do společnosti, pokud jsem zaujal, ozvi se a povíme si víc

Opravdový D/s vztah

Nehledám princeznu, ale otrokyni na reálný vztah, kde je BDSM životním stylem, ne jen hrou.

Hledám subinku

Hledám subinku z Vysočiny či Brna, která má ráda lehké bdsm. Já 23 let, 175cm , 80kg pohledný a usměvavý. Z prvu na psaní, pokud si sedneme do noty tak případné setkání a uvidí se co dál.

Diskrétní lekce

Diskrétně tě provedu a seznámím s výchovou. Vše na dohodě, sympatiích a zdraví. Napiš a dozvíš se víc. Prostory mám.
Od uživatele: ON

Hledám dominantni sexualni partnerku

Hledám dominantni sexualni partnerku, která si užívá když má nadvládu v posteli a bude si dělat, co se jí zalíbí, já 19 let, stihlejsi postava.. vic info ve zpravach.
Od uživatele: MarX0007

Hleda se Masochistka

BDSM inzerát
Hleda se hrava a zvrhla Masochistka na realne schuzky .. mam rad jehly ,jehlice, tvrdsi bondage, fisting, muceni prsou a kundicky atd.. vse o domluve ,ale take silne obeti a pevnou a pozornou naruc ...

Hledam sub/switch divku

Hledam sub/switch divku k pravidelnym schuzkam casem vic ..

Hledám subinku na ...

Muž hledá submisivne zaměřenou ženu která hledá dominantního pána

Hledám holku

Ahoj, hledám nějakou podobně starou holku která má stejnou zálibu jako já.. rád se seznámím
Od uživatele: Karel.20

Jsi submisivní a chceš prozkoumat svou temnou…

Cítíš v sobě temnou stránku a chceš ji prozkoumat? Ráda se cítíš podřízená a líbí se ti představa být poslušnou subinku nebo sexuální hračkou? Jsem pohledný a zkušený 30 letý chlap, který rád experimentuje. Pokud jsi štíhlá a máš 18-30 let napiš mi a domluvíme se na detailech....pokračovat na detail inzerátu

S M bez limitu

Opravdovou masochistku, která vidí v bolesti rozkoš, v oddané pokoře svůj úděl, zaujmout místo u nohou Pána a sloužit, odměnou ti bude moje náklonost a zázemí.

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Coco
Madam Coco
Madam Coco
SM Hedone [BDSM studio]
SM Hedone [BDSM studio]
SM Hedone [BDSM studio]
Lady Caty
Lady Caty
Lady Caty
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let