Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

05. 12. 2022 21:12on hledá ji

SUBKA CO CHCE SADISTU?

BDSM inzerát
Tento inzerát je specifický, nehledám normální sex a hledám tu co ji normální sex moc neříká. Hledám ženu co potřebuje k uspokojení být kus masa, být týraná, ubližovaná, cítit bolest, realizovat pervezní příkazy pána, být ponižována. Zažiješ na lekcích facky, plivaní, tahání za vlasy a bradavky, silné kolíčky na intimní partie, budeme trénovat toleranci davicího reflexu penisem, rukou, robertkem. Dale podvazováni prsou, trenink piss, lizaní zadku a nohou, elektrošoky, venušiny kuličky do obou direk. Postupně roztáhnrme všechny dirky na maximum. Pokud jsi se našla v textu, představ se a napiš svému budoucímu panovi.
05. 12. 2022 19:12on hledá ji

PROSÍM O POŘÁDNÉ NAPLÁCÁNÍ NA HOLOU-ODMĚNA 700-1000.KČ

BDSM inzerát
Rád bych se seznámil s přísnou slečnou,ženou,z Prahy nebo okolí,která by neměla problém pravidelně potrestat pořádným výpraskem zlobivého muže.Ideálně hlavně rukou,ale pak i možno páskem ,rákoskou atd. Děkuji za případnou odpověd.
05. 12. 2022 18:12on hledá ji

Roleplay wrestling

Ahoj, rad bych nasel drobnou a stihlou, (submisivni nebo switch) kamosku pro dlouhodobejsi vztah s vyhodami, ktere se libi D/s roleplay mixed wrestling a mela by chut neco podobneho vyzkouset. Ja 185/95, Praha. Vic asi v poste ..
Od uživatele: Gangrel
05. 12. 2022 17:12on hledá ji

Kurva

Hledám mladou subinku, kterou budu úkolovat a ovládat její orgasmus, každý den dostaneš nové úkoly a rozkazy, třeba jak se máš oblékat a co má mít v zadecku. A pokud budes z Prahy tak to všechno a mnohem víc můžeš zažít se mnou naživo.
Od uživatele: Tvůj_teen_pan
05. 12. 2022 16:12on hledá ji

Subinka pro mladého mastera?

Zkušený master (26/185/78) s vybavením hledá stálou mladou subinku na pravidelné lekce, výchovu a zjišťování hranic. Je jedno, jestli nejsi zkušená, rád tě poznám a vše ti ukážu. Jsi i trochu perverzní a užíváš si BDSM praktiky? Ozvi se mi s krátkým popisem o tobě a nejlépe i fotkou. Nabízím bezpečnost, mozek, diskrétnost, čistotu a zkušenosti.
05. 12. 2022 11:12on hledá ji

Totálně deprivovaná čubka

Hledám čubku, která chce podstoupit absolutně nekompromisní výcvik. Nemusíš mít zkušenosti, jediné co požaduji je odhodlání. Výcvik bude probíhat jak on-line, tak u mě doma. V případě zájmu napiš krátké info o sobě, ode mě můžeš očekávat to samé.
Od uživatele: analPunisher
05. 12. 2022 11:12on hledá ji

TVÁ VÝCHOVA V POUTECH S MOŽNOSTÍ PRAKTIK DD/LG, NEBO PET PLAY

BDSM inzerát
Jsi submisivní slečna/žena, která touží být vychovávaná a vedena sympatickým dominantním mužem? Toužíš v poutech prožívat pocity bezmoci a naprosté oddanosti? Pokud ano, odpověz mi. Pán
Od uživatele: Pan Vychovatel
05. 12. 2022 11:12on hledá ji

Cuckold hledá kamarádku

Ahoj, jsem cuckold a hledám zde kamarádku se kterou bych si o tom mohl psát. Můžeš být klidně i zadaná a vyprávět mi jaký je tvůj sexuální život.
Od uživatele: C0c0bell0
04. 12. 2022 21:12on hledá ji

Otrokyně na 24/7

Hledám ženu, která by chtěla sloužit 24/7/365 na oboustranně monogamní a trvalý vztah. Já rád přináším uspokojení své partnerce a od tebe očekávám to samé a navíc tvoji100% upřímnost a poslušnost. Jak budeme oba uspokojení spolu dosahovat probereme hned na začátku, ať máme jistotu, že si budeme vyhohovat. Nicméně jsou dvě praktiky na kterých trvám a těmi jsou cunnilingus (denně s každoměsíční pauzou v případě potřeby) a piss (ty na mě a ten bude, o trošku, méně častěji). Pak ti ukáži tvůj budoucí pokoj, který zařídím přesně podle tvých představ. Až bude pokoj zařízen, tak se ke mě nastěhuješ. Jelikož mám časově náročnou práci, tak očekávám, že se budeš starat o naši společnou domácnost, ale vařím já. Pokud budeš věrně sloužit můžeš očekávat volný čas na své koníčky a slušné kapesné. V opačném případě očekávej výpras a pak budeš celý den poslušně klečet u mého stolu (pracuji většinou z domova, takže si tě ohlídám ;-)). Tvým zaměstnáním bude tvá služba, jedinou vyjímkou může být tvé studium, které budu rád podporovat. Na tvém věku nezáleží, pro mě jsou ženy krásné v každém věku. Preferuji barokní ženy, ale líbí se mi všechny ženy se symetrickou postavou, kdy jedinou podmínkou je tvůj krásně zarostlý klín. Jelikož přesně vím co chci, tak očekávám, že chvilku potrvá, než najdu co hledám, takže se neboj odpovědět ikdyž bude inzerát staršího data - já si na tebe rád počkám.
04. 12. 2022 20:12on hledá ji

HLUBOKÉ ŠUKÁNÍ DO PUSY

BDSM inzerát
Základ otrokyně a subky je šukání do pusy. Takže hledám štíhlou subku co bude chtít pravidelně trénovat bezohledné šukání do pusy s rukama zavázanýma za zády a být dobrá subka. Budu posouvat tvůj limit a budu tvrdý dobrý učtitel/pán. Já 46 let, sportovní postava!!!
04. 12. 2022 19:12on hledá ji

Tělesné tresty pro submisivní dívku

Štíhlé mladší ženě umožním splnění představ o prožití výkonu tělesného trestu, výslechu, ponížení, ale i rozkoše prožité v submisivní roli. Vykonávám výprasky a to i na netradiční místa, spoutání, zavěšování, týrání bradavek a intimních partií a celkově všechny praktiky, na kterých bude panovat shoda a dohoda. Nepoužívám brutální násilí a vulgarity, naopak jsem přesvědčivě rafinovaný tak, že nakonec sama uděláš, co po Tobě bude žádáno. Zázemí mám vlastní, možno i profi vybavená mučírna.
04. 12. 2022 19:12on hledá ji

Hledám submisivní ženu, VOLNOU, 40 - 55 let, Praha, okolí.

BDSM inzerát
Hledám submisivní ženu, i začatečnici, vše vysvětlím, naučím, zajimá Tě, vzrušuje - SM, Spanking, Squirt, další na domluvě, přátelství, vztah, IQ mám, 185/90. Praha, okolí.
Od uživatele: tornero
04. 12. 2022 17:12on hledá ji

Hledám submisivní ženu, VOLNOU, 40 - 55 let, Praha, okolí.

BDSM inzerát
Hledám submisivní ženu, SM, Spanking, Squirt, další na domluvě, přátelství, vztah, IQ mám, 185/90. Praha, okolí.
04. 12. 2022 15:12on hledá ji

SUBINKA

Nabízím FO subinkám :) ale něco za něco více v emailu Budu se těšit !
04. 12. 2022 11:12on hledá ji

BUDEŠ OTROKYNĚ POSLUŠNÁ A POVOLNÁ PŘES VYDÍRÁNÍ

BDSM inzerát
Chceš být otrokyně a bojíš se jestli to zvládneš? Vychovám tě tvrdě a přísně, budeš povolná a poslušná mimo jiné i kvůli vydírání. Zcela odevzdáš a nahraješ pánovi svá sexuální videa, fotky, přístup na facebook a instagram. Tím bude zaručena tvá bezproblémová výchova. Šťíhlá pražanda. Forma výchovy na začátku lekce.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let