Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

25. 08. 2022 08:08on hledá ji

FLR

Krásný den, rád bych našel ženu, která ve vztahu upřednostňuje především sebe a to v drtivé většině ohledů. Nebojí se partnera popohnat k tomu, aby byla spokojená a dosáhla svého cíle. Pokud cítíš, že je Ti vlastní se chovat nadřazeně, současně vytváříš pravidla, ráda muže omezuješ ve svůj prospěch, vyžaduješ úctu, oddanost, disciplínu, hledám právě Tebe. Osobně je uspokojení mé partnerky na prvním místě, všech jejich potřeb. Splnění jedné je jen jeden mezistupeň mezi další a tou další. Vědom si toho, že je to nekončící kolotoč budování jejího blaha a doufajíc, že budu řízen a kontrolován. Pochopitelně bych se dobrovolně vzdal kontroly nad svými orgasmy a odevzdal ji klíčky od pásu cudnosti. Stala by se tak jedinou vyvolenou, ke které budu uctivě vzhlížet a toužebně obdivovat, za to že mi dala šanci ji být co nejvíce prospěšný a stát se tak, co nejlepší verzí sebe sama. Mé omezení by vedlo ke zvýšené motivaci ji uspokojit všemi možnostmi a to i její nabytou sexuální svobodou, se kterou si vynaloží dle svého uvážení. Pokud chceš s mužem manipulovat, jsi mrcha a zároveň hledáš stabilní vztah, ozvi se. Pracující, svobodný, bez závazků, 33let.
23. 04. 2022 16:04on hledá ji

Klinik hrátky

Hledám dívku , ženu na hraní masáž celého těla vyšetření tělesných dutin klinik a pořádný sexi zážitek . Na věku nezáleží. Přihlašte se .okruh 100 km dojedu kamkoliv vše na dohodě Pokud není zázemí nevadí mám prostory .Vše diskrétní
Od uživatele: Mikelangelo
13. 03. 2022 22:03on hledá ji

Subinka na víkend v Bibione?

BDSM inzerát
na prodloužený víkend v Bibione (přelom květen/ červen 2022) hledám štíhlejší subinku. Domluvíme se..?
Od uživatele: dominant50
12. 12. 2021 10:12on hledá ji

Subinka pro Pána

BDSM inzerát
Nějaká štíhlejší subinka na pravidelné, nejlépe pravidelné víkendové akce u Pána, nebo klidně i u tebe, která je pokorná, poslušná, občas třeba i trochu vzpurná, nezadaná, nebo s partnerem co ke kanda, ne bi? Nehledám pokec na netu, ale reálný dlouhodobý vztah subinka - Pán. Klidně i společné dovolené.. Začátečnice není problém. Důležitá je důvěra.
Od uživatele: dominant50

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let