Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Hodonín
07. 07. 2022 07:07on hledá ji

Subinka

Pociťuješ v sebe submisívne sklony, ale zatiaľ sa nachádzaš vo fáze predstáv bez praktickej skúsenosti alebo máš len minimálne skúsenosti a premýšľaš, či sa neposunúť ďalej a nechať sa zasvätiť do BDSM – empaticky, diskrétne, krok za krokom? Si slečna, ktorá hľadá niekoho, komu by sa mohla zveriť, kto ju v tom bude chápať, bude diskrétna, s kým si o tom bude môcť písať, aby sa sama v sebe lepšie vyznala a kto jej pomôže, pokiaľ bude mať záujem, spoznať svet BDSM? Hľadáš trpezlivé vedenie, zaučenie, tolerantnosť, slušné konanie? Nechceš niekoho, kto je primitívny, vulgárny, ale naopak niekoho, kto dbá na to, aby sa ti nič zlé nestalo, je ti oporou a sprievodcom, máš možnosť sa porozprávať aj o všeobecných témach, o tom, čo ťa zaujíma, zveriť sa so svojimi predstavami aj s tým, čo ťa trápi? Potrebuješ diskrétnosť a citlivý prístup, poskytnúť pocit bezpečia, kombinovať praktiky BDSM s pohladením, objatím a spoznať nové psychické a fyzické zážitky, ktoré sa postupne pri opakovaných stretnutiach dajú prehlbovať, a tak intenzívnejšie prežívať nové pocity, vyskúšať rôzne praktiky, pomôcky? Tvoje nulové skúsenosti vôbec nevadí, rovnako tak, pokiaľ si nesmelá, hanblivá, introvertná alebo si v intímnej oblasti neskúsená alebo málo skúseti. Skúsenosti v tejto oblasti mám a rovnako tak možnosť zabezpečenia zázemia. Ak nájdeš odvahu, tak sa nezáväzne ozvi a napíš niečo o sebe. Pokiaľ je to aspoň čiastočne o tebe, tak skús napísať, a tak mať šancu postupne zmeniť predstavy na reálny zážitok.
Okres Hodonín
17. 04. 2022 03:04on hledá ji

Som Tvoj!

Ahoj ak si dominantná tak sa ozvi, som otvorený tvojim nápadom ????
Okres Hodonín
18. 03. 2022 14:03on hledá ji

cbt

Najdu paní na tvrde CBT ?
Od uživatele: cvrk
Okres Hodonín
21. 11. 2021 17:11on hledá ji

služebná páru

BDSM inzerát
Dominantní pár ona a on do 30ti let, přijme do vztahu služebnou. Ženu ! Bydlištěm v dosahu obce Moravský Písek. Vedena budeš k disciplíně a pečlivosti, mimo jiné.. tvůj čas bude vždy odměněn. Naše i tvoje potřeby si povíme osobně ! Nemarni čas, jednej !
Od uživatele: Monikaon
Okres Hodonín
09. 11. 2021 10:11on hledá ji

Bondage

Hledám ženu, dívku na svazovaci hrátky. Jestli nosis ráda silonky, lodičky, minisukni a výstřih až po pupik, tak se ozvi.
Okres Hodonín
21. 08. 2021 07:08on hledá ji

Bondage

Hledám ženu na svazovaci hrátky. Chceš poznat pocit bezmocnosti v poutech tak se ozvi.
Okres Hodonín
30. 03. 2021 20:03on hledá ji

Hledám Submisivní Čubičku

Ahoj, jsem prirozeně dominantní a hledám submisivní slecnu-ženu, i nezkušenou na zaučení od zkušeného pána. Více ve zpravach. POUZE REÁLNĚ. Zn. VŠE BEZ JAKYHKOLIV FINANCNÍCH NÁROKÚ.!
Od uživatele: Marquiz
Okres Hodonín
01. 01. 2021 12:01on hledá ji

pan hledá subinku

Hledám subinu na trvalý vztah dík
Okres Hodonín
11. 12. 2020 20:12on hledá ji

Perverzák hledá Perverzačku

I když jsem normální,čistotný,udržovaný 40 letý muž,tak v posteli jsem perverzně,zvrhlý chlípník,který hledá stejně naladěný opačný protějšek ze stejnými choutkami. Krom klasiky a orálu:Análek,Rimming.Fist.Piss.Bdsm.Sprostá mluva a mnoho dalšího na čem se shodneme.Hledám tu která to má ráda,ale i tu která to chce vyzkoušet,nebo tu které to chybí a nedostává se jí to.Vždy u mě bude a je na prvním míste čistota,zdravý a podle tvého stavu i diskrétnost.Věk ani Postava není úplná priorita,ale něco přeskočit musí.Tak pošlem fota,napíšem si hranice,pravidla a pokud shoda,tak je to dobrý a múžem jít na reálek.Jsem mobilní a mám vlastní zázemí,veškeré schúzky múžou být u mě.Nejllépe Hodonín,Kyjov,Veselí,Břeclav,ale není podmínka.Zbytek si napíšem meilem.
Okres Hodonín
08. 12. 2020 23:12on hledá ji

Společný pervers

Napíši to stručně to pochopíš: Jsem perverzní dominant a hledám sexuální otrokyni na mé zvrhlé choutky. Máš své sny?.Nedostává se ti tvých potřeb?.Nebaví tě jen klasika?.Zkušená,Nezkušená,hlavně neuspokojená?.At to máš jakkoli napiš: Vše si ujasníme.
Okres Hodonín
03. 12. 2020 19:12on hledá ji

Slečna,Žena se submisivními sklony a touhy pro perverzního Dominanta

Vím na co myslíš přes den a před spaním.Nemůžeš se soustředit že?.Chvění v podbřišku a celá se třeseš a vlhneš co?.Ty pocity neskryješ a nezmizí NIKDY. Tomu nejde ale uniknout. První úkol:Už piš a nebran se tomu. Ovládáni,Ponižování,Úkolování,Posluhování,Trestání. Tvá pozice:Otrokyně,Služka,Hadr,Fena a Čupka na vše. Zjistíme tvé hranice,limity a budem jich posouvat dále,pokud dočetlas až sem,tak to byla zatím jen předehra k reálu,kde bude mnohem více. Tak dělej už pln první úkol.
Okres Hodonín
12. 11. 2020 22:11on hledá ji

Fenečka na uspokojení

Jsi subka?. Dříme vtobě silná submisivita?. Víš že klasika tě neuspokojuje?. Tak hned piš. Hledám zkaženou,ale i zatím slušnou ženu,kde věk pro mě není důležitý. Budeš ovládaná,řízená,budeš poslouchat,plnit,budeš se chvět,třást,ale jde přece o mě ne?. Půjde o sexuální služby všeho druhu,bolest,psychické ponižováni,silný pervers. 1.Prověření meilem plus foto. 2.Prověření tel. plus normální verbální komunikace. 3.Schůzka na neutrální púdě. Tří body Ok pak real u mě v klidném čistém prostředí. Přijedeš,nebo si tě přivezu ke mě: Poslušně se vyslečeš,předkloníš,ja prolídnu,prohmatám diry,klekneš a dál?. Napiš a dozvíš se mnohem víc. Hodonín a široké okolí,můžeš i z větší dálky. Můžem hodinu,dvě i celou noc. I když silné prasení:Zdravý,Čistota je priorita a podle tvého stavu i diskrétnost. Zatím vše:Už piš.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let