Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Jihlava
02. 02. 2021 21:02on hledá ji

PŘÍSNÝ PÁN HLEDÁ

Hledám submissivní osobobu s touhou se oddat, na věku a vzhledu nezáleží, důležitá je pokora. Můžete být i pár, zkušenosti mám, proto mohu i nezkušenou zacvičit. Nehledám flirt, rád bych našel dlouhodobý, třeba jen přátelský vztah, poznávat se emailem a dál se uvidí.
Okres Jihlava
08. 01. 2021 19:01on hledá ji

Pro submisivní ženu ,slečnu

BDSM inzerát
Subinka na vztah,nebo jenom na víkendové hraní prostory mám zkušenosti také a fantazie mi nechybí ?Hledám submisivní ženu na přátelství,sex a nejraději na dlouhodobější vztah.Nebráním se různým výletům autem nebo posezení u sklenky,vše na domluvě,prostory mám, pomůcky ,šukací stroj atd. Při vztahu bydlení u mě .Vysočina, Jindřicho Hradecko a velmi široké okolí . Napiš!!!
Okres Jihlava
30. 12. 2020 11:12on hledá ji

Mužská služka pro starší Paní

BDSM inzerát
Mužská služka (60) hledá přísnou Paní, ideálně 60+, pro dlouhodobou službu. Jsem pracovitý nabízím úklid, práce okolo údržby bytu, domu či zahrady. Budu rád, bude-li má Paní panovačná, přísná, perverzní a uvítám i krutá a sadistická při trestání služky. Na oplátku jsem připraven plnit Vaše touhy a přání. Vzájemná důvěra.
Okres Jihlava
27. 12. 2020 13:12on hledá ji

On-line výcvik

Hledám submisivní ženu jakéhokoli věku, která by chtěla podstoupit on-line výcvik a stát se mou subinkou a otrokyní. Mám rád kontrolu, ovládání a jistý způsob ponižování. Jsem zvyklý mít téměř každodenní kontakt a kontrolovat tak, jestli plníš všechny mé příkazy a své povinnosti. Vše je ale na domluvě. Pokud si budeme rozumět, reálné setkání a akce nevylučuji, pokud o to budeme oba stát. Pokud máš zájem dozvědět se víc, tak napiš a já ti sdělím svoji detailnější představu s tím, jak to u mě obvykle probíhá.
Okres Jihlava
24. 12. 2020 01:12on hledá ji

Pro submisivní ženu ,slečnu

BDSM inzerát
Subinka na vztah,nebo jenom na víkendové hraní prostory mám ?Hledám submisivní ženu na přátelství,sex a nejraději na dlouhodobější vztah.Nebráním se různým výletům autem nebo posezení u sklenky,vše na domluvě,prostory mám, pomůcky ,šukací stroj atd. Při vztahu bydlení u mě . Napiš!!!
Okres Jihlava
29. 11. 2020 17:11on hledá ji

Hledám submisivní ženu!!!!!!!!

BDSM inzerát
Hledám submisivní a perverzní až velmi submisivní kamarádku-přítelkyni štíhlé až normální postavy prozatím k víkendovým schůzkám věk. Budeš mi sloužit jen k uspokojení mého chtíče a sexuálního apetitu s využitím BDSM praktik. Na veřejnosti budeme běžný pár v soukromí pak D/s vztah. Tvá nezkušenost není překážkou. Jsem rozumný , inteligentní muž 43 let s vlastním zázemím hledající možná právě tebe maličká :).Ty ze širokého okolí Jihlava až Třeboň .Dlouhodobý D/s VZTAH MOŽNÝ.
Okres Jihlava
22. 11. 2020 01:11on hledá ji

Hledám submisivní ženu!!!!!!!!

BDSM inzerát
Hledám submisivní až velmi submisivní kamarádku-přítelkyni štíhlé až střední, baculatější postavy prozatím k víkendovým schůzkám věk není tak důležitý. . Budeš mi sloužit jen k uspokojení mého chtíče a sexuálního apetitu s využitím perverzním BDSM praktik. Na veřejnosti budeme běžný pár v soukromí pak D/s vztah. Tvá nezkušenost není překážkou. Jsem rozumný , inteligentní muž 43 let s vlastním zázemím hledající možná právě tebe maličká :).Dlouhodobý D/s VZTAH MOŽNÝ, i s bydlením u mě.
Okres Jihlava
17. 11. 2020 22:11on hledá ji

Hledám submisivní ženu!!!!!!!!

Zdravím, chceš být moje coura na hraní?? Poslušná fena co bude dělat vše pro potěšení svého pána?? Ponižování, nucená nahota, vyprask, vše u mě doma v soukromí. Bydlení a vztah možný.Jihlavsko ,Pelhřimovsko,Třeboňsko a široké okolí.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
Paní Vychovatelka VIPD
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
MADAM NATALEE
Therezie
Therezie
Therezie
FarmFemDom
FarmFemDom
FarmFemDom
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Dvě Dominy
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let