Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

04. 06. 2021 17:06on hledá ji

D/s vztah

Hledám oddanou ,poslušnou subi ,vychovám tě k obrazu svému . Požádej o přijeti .
Od uživatele: PanSpanker

Pro milovníky krásných nožiček!

Požádej si o video příkaz v žabkách!!!! ;-) Vše snadno, diskrétně a online ;) celá ČR! Madam!

hledam sponzory a financni otroky kdo ma zajem napis

BDSM inzerát
za odmenu ti poslu moje fotky videa skype websex whats telsex email lekce a pod prodam fotky a videa i udelam videa na přání a pod ozvi se a domluvime se nabidka plati stale
13. 05. 2021 20:05TV / shemale

dodam sexy oblecky na trans a do sbirky

mam hodne damskeho obleceni erotickeho obleceni a bot napis a domluvime se co a jak
08. 04. 2021 00:04on hledá jeho

Ostrůvek bez uplatnění

Dobre ráno, hledám zde službu, pro Nového Pána, jakožto mladý sub. V krajním případě příjmu službu u dominantní Paní, která hledá druhého bi-otroka (omlouvám se, ale pravých Madam je tu pomálu).... Mohu sloužit jako služka (zašlu foto). Jsem otevřený všem praktikám, které Vas budou uspokojovat můj Pane!
Od uživatele: Slaveboy94
05. 04. 2021 00:04Domina hledá otroka

Hledám finančního otroka

Hledám někoho kdo mě bude rozmazlovat finančně a kdo mě bude poslouchat na SLOVO! Pokud napíšeš a nesplnis to co budu chtít budeš řádně potrestán !!!!!
Od uživatele: Ladydee987
27. 03. 2021 01:03on hledá jeho

Chybí mi výchova

Poslušně Vás Zdravím Pane. Byl bych rád, kdybyste nehleděl na vzhled, nejsem hubený...Ale za to jsem plně připraven se oddat sadistickemu přístupu a perverzním praktikám. Jsem mladý a s málo zkušenostmi, takže je pořád prostor pro to, abyste na mě mohl zanechat svou stopu, můj Pane. Vaše přirození bude mým snem, špína z Vašich bot bude má snídaně, Vaše blaho bude má radost... Mohu být Vaše služka (úklid, masáže, vaření), samozřejmě i tak oblečená... Rád bych poznal perverzního sadistu, ale jen zkušeného, vím že žádám moc, ale budu doufat...
Od uživatele: Slaveboy94

Povinné ručení :-)

BDSM inzerát
Hledám otoka, který mi proplatí povinné ručení u auta, které platím nyní v březnu ;) Myslím, že pro začátek je to adekvátní suma, ani velká ani malá ;) Na dalším se můžeme domluvit, pokud splníš! Žádným praktikám se nebráním, až skončí lockdown :-)

Proplacení kozaček!

BDSM inzerát
Přijmu otroka na proplacení krásných lesklých kozaček, vzhledem k uzavření okresů a pandemii je platba možná na Paypal nebo účet ;) Fotky a video v kozačkách samozřejmostí ;) Více info v emailu ;) Angela!
10. 02. 2021 11:02Domina hledá otroka

Odkup nošené boty!

BDSM inzerát
Hledá se otrok na měsíční příspěvky na nové boty ;) Otrocká daň ve výši 800,- nebo odkoupení mých bot. Lodičky 800, tenisky 600,- Nabízím jak lodičky, tak tenisky, kozačky ;) Možné poslat poštou. Madam Elena
03. 02. 2021 09:02Domina hledá otroka

Odkoupení bot!

Nabízím odkoupení tenisek, lodiček atd ;) Pečlivě zabalené poštou - zásilkovnou - v již. Čechách možné osobní předání ;) Více info a foto emailem.

Hledám svého finančního otroka

Hledám otroka, který bude plnit mé příkazy ????udělá vše co řeknu a bude poslouchat. Baví mě někomu rozkazovat a vysmívat se. A pak za to přispěješ finanční odměnou! Napiš mi na email madam bude cekat jen vážný finanční otroci co poslou madam na účet peníze ještě dnes

Dobíjecí kupón pro Madam!

BDSM inzerát
Otroku, kup Madam doíjecí kupón za 300,- na O2!!! Samozřejmě odměna tě nemine! :-) Madam Elena!

Plátce bot!

BDSM inzerát
Lady Apolena přijme otroka na proplácení bot! Miluji jak lodičky, tak kozačky :-) Pokud se osvědčíš jako spolehlivý otrok pro online proplácení, tak může být tvou budoucí odměnou péče o mé krásné nohy! Poklekni a napiš si o více informací na email: Apolen.ka@seznam.cz nebo zde na profil.
Od uživatele: Lady-Apolena

Vydržování sexy Dominy!

BDSM inzerát
Solventní otrok, který marně hledá tu pravou Dominu? :-) Chci jen jednoho otroka, ale samozřejmě mé výdaje jsou jaké jsou, tudíž je potřeba solventnost. Takže pokud i ty hledáš jen jednu Dominu, které bys odevzdával své přežitky, neváhej a ozvi se!

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let