Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Okres Kladno
05. 06. 2021 22:06on hledá ji

Zpestření života BDSM úkoly.

Hledám právě tebe, protože potřebuješ okořenit nudný život vzrušujícími úkoly, které budeš plnit a psát mi o tom jak bylo snadné, nebo naopak těžké a komplikované je plnit. Přeješ si posouvat své hranice a sdílet se mnou své úspěchy i trapasy. Potřebuješ mi svěřit své intimní zkušenosti i ta nejperverznější přání a sny. Vše bez vzájemných finančních nároků, jen vzájemná důvěra. Nezáleží, na vzhledu, věku, ani zkušenostech. Odepíši všem, ale vyvolenou se stanete jen jedna. P.P.
Okres Kladno
03. 06. 2021 10:06on hledá jeho

sounding

Dobrý den, Najde se tady zkušený muž, který by mě zaučil v soundingu a jiných clinik praktikách?
Od uživatele: rozhlizimse
Okres Kladno
27. 05. 2021 15:05on hledá jeho

nezkušený sub

Dobrý den, Je tady zkušený pán, který si chce zaučit nezkušeného subíka? Je mi 23 let, s mužem málo zkušený, Jsem připravený plnit všechny rozkazy.
Od uživatele: rozhlizimse
Okres Kladno
15. 05. 2021 15:05otrok hledá Dominu

Otrocký sen

Rád bych k nějaké Dámě pravidelně docházel k výchově, a nejlépe bych u ní chtěl sloužil celý víkend nebo i týden. Naplňoval bych Vaše potřeby, Vy byste měla podle předem daných mantinelů absolutní volnost v mé výchově. Pouze real, online maximálně jako doplnění. Po nějaké době a ověření bych byl rád jako otrok půjčován jiným. Otrocka daň dohodou a osobně. Já 30 let, vysoký normální postava, mobilní. Víc po zprávách, mailu, následně v reálu.
Od uživatele: pete272
Okres Kladno
13. 05. 2021 16:05otrok hledá Dominu

Splnit si otrocký zážitek

Rád bych si splnil sen, představu: sloužit celý víkend nebo až celý týden jako otrok bez jakýchkoli práv, podle předem dohodnutých pravidel. Jde mi hlavně o to zažít tu atmosféru. Samozřejmě by tomuto zážitku předcházelo nějaké poznávání, kde bychom si vyjasnili co od toho čekáme, aby pak vše proběhlo k vzájemné spokojenosti. Otrocka daň dohodou. Já 30 let, vysoký normální postava, mobilní. Víc po zprávách, mailu, následně v reálu.
Od uživatele: pete272
Okres Kladno
28. 04. 2021 16:04finanční / online otroci

Otrok pro studentku

BDSM inzerát
Jsem 21 létá studentka, mám ráda žít na úrovní. Hledám chudáka, který by své paní kupoval dárky, boty, kabelku, benzin do auta, různé poukazy. Vyžadují jako krásná slečna po tobě otrockou týdenní daň. Jsi ňouma a ubožák a rád mě budeš dělat šťastnou a tvé utrpení bude vlastně radostí, že mě šťastnou děláš. Budeme si nejprve psát, chci vědět jak jsi submisivní, chci se s tebou seznámit, abych věděla jaký otrok mě dělá šťastnou. Já ti pošlu fotky. Budu ti dávat úkoly, které poníženě splníš
Od uživatele: Adelagetner
Okres Kladno
26. 03. 2021 09:03finanční / online otroci

Domina hledá finančního otroka

BDSM inzerát
Hledám skutečného otroka na online hrátky! Předem upozorňuji že služba je placená, takže pokud na to nemáš, nepiš. Nedělám jednorázové lekce, pouze dlouhodobé. Po vzájemných sympatií a porozumění reálné lekce! Lady Gabi tě nenecha chladným. Více info v mailu!
Okres Kladno
25. 03. 2021 15:03on hledá ji

Svazování, mučení, rozkoš,

Staň se mou virtuální a možná reálnou otrokyní, poslušnost, bezmoc, tvůj křik, orgasmy, tresty, úkoly.
Okres Kladno
17. 03. 2021 09:03finanční / online otroci

Domina hledá finančního otroka

BDSM inzerát
Zdravím! Hledám opravdového finančního online otroka! Lekce jsou online, jednorázové lekce nedelam, hledám někoho na delší sm vztah! Trestiky a úkoly tě nenechají chladným, více info do mailu!
Okres Kladno
13. 03. 2021 11:03on hledá jeho

sub/otrok zkušenost

Dobrý den, rád bych zde našel někoho kdo by mě zasvětil do světa bdsm, rád bych si vyzkoušel roli suba/otroka, nemám žadnou zkušenost ani z análním sexem, ale jak se říká zkusit se má vše. Jsem mobilní takže není problém někam dojet. Co mě láká a chtěl vyzkoušet : pouta, femdom, femizace, různé role, docela mě vrušuje i scénář, že by mě někdo svázal a znásilnil se vším všudy. Je mi 26, vysoký jsem 195 cm, váha 88 kg.
Okres Kladno
11. 03. 2021 12:03finanční / online otroci

Domina hledá finančního otroka

BDSM inzerát
Zdravím! Hledam FINANCNIHO online otroka! Lekce online ! Hýčkáni madam i dárečky. Super lekce, které tě nenechají chladným! Více info do mailu!
Okres Kladno
27. 02. 2021 15:02on hledá ji

dominant hledá stálou subku

BDSM inzerát
52letý perverzní,ujetý dominant z velkou fantazií hledá stálou subku bez omezení věku(i začátečnice),větším poprsím na její přetvoření k obrazu svému. Veškeré praktiky mimo clinic,kaviar,ponny a krvavé SM Popros o přijetí čubko!! Jan
Okres Kladno
16. 02. 2021 12:02on hledá ji

Hledám ženu...

BDSM inzerát
Hledám ženu,která by mi pravidelně odebírala semeno.Budu na všech čtyřech. Můžeš mě svázat,znehybnit a odebírat semeno víckrát po sobě. Odpovědi mailem s tvým tel kontaktem na domZero@centrum.cz
Okres Kladno
14. 01. 2021 12:01otrok hledá Dominu

Online výcvik

Zdravím, jsem osmnáctiletý kluk, který v této době hledá dominu na online výcvik. Dělám to, protože mě to baví a jsem rád něčí hračkou, proto bez finančního otroctví. Těším se na Vás, má paní.
Okres Kladno
05. 01. 2021 00:01on hledá ji

LordRobert

Submisivní ženu, bdsm, mučení prsou, výprasky, miluji když křičíš bolestí i rozkoší.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let