Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

19. 03. 2023on hledá ji

HLEDÁ SE SUBINKA Z PLZEŇSKÉHO KRAJE

Zdravím, rád bych našel submisivně založenou slečnu či paní z Plzeňského kraje, kterou přivedla chuť a zvědavost do světa BDSM (bondage, spanking atd.). Pokud by jsi hledala někoho z okolí, s kým o tomto popovídat a v případě sympatií zažít nestyď se a napiš na mail. A pokud chceš abych se Ti ozval jinam napiš kontakt také tam.
Od uživatele: Plzensko

Hledám finančního otroka

Ahoj , Jsem mladá madam která hledá svou mužskou couru co se o ní bude krásně starat,kupovat ji dárky zahrnovat ji luxusem a chce utrácet jeho peníze ,chce mít doma uklizeno takže hledá i nějakého sluhu na uklízení a praktické věci třeba jako rohožku nebo polštář podnožku.... ,někoho koho by mohla ponižovat a vysmívat se mu... Madam se doma věčně…
16. 02. 2023on hledá ji

Ahoj hledám subinku

BDSM inzerát
Ahoj hledám subinku která miluje bolest a ponížení pro svoje vzrušeni.Milujes v sexuální předehře drsné vedení drsné mluveni drsné zacházení a drsný sex?! Pak nestyď se a napiš. Jsem přísný pan 48/190/90.
13. 02. 2023on hledá ji

Hledám subinku

Ahoj hledám submisivní ženu která miluje pro svoje vzrušeni drsné vedení ( výslechy kárání) drsné zacházení ( tahání za vlasy facky výprasky) nucena nahota na povel a drsný sex. Mrdani v bezmoci Svážná podvázána znehybněna zavázané očí.
18. 01. 2023on hledá ji

Spanking a disciplína

Nejsi se sebou spokojená, ráda by ses polepšila, přestala utrácet, začala hubnout či něco podobného? Chybí ti k tomu motivace a pevná ruka? Osobně na tebe dohlédnu a mám efektivní způsoby jak tě zařídit zlepšení a to pravidelnými výprasky, které se budou odvíjet od tvé snahy.
20. 12. 2022ona hledá jeho

Hledám finančního otroka

Ahoj otroku, hledám zde tebe ! Tebe,který jsi na tom finančně dobře a utracíš za kraviny ! Místo toho budeš utrácet za mne ! Budeš mne rozmazlovat a plnit mě rozkazy ! Buď mi budeš posílat půlku svého platu nebo se domluvíme na nějaké přijatelné sumě ! Chci být konečně hýčkána a zajištěná! A ty otroku,pokud budeš hodný a budeš poslušný ! Ti občas…
05. 10. 2022on hledá ji

Hledám subinku

Hledám oddanou subinku, nejen pro krásné radovánky plné sexu, praktik, ale i do života na vážný vztah. Někoho kdo ke mě bude vzhlížet a poslouchat. Musíme se vzájemně přitahovat a vzrušovat. Těším se na tvou odpověď.

Hledam si Dominu.

Chci byt Vas otrok, poslouchat, podridit se, byt loutkou a bezcennou veci ve Vasi moci. Chci zit jako otrocke byti, nebyt nicim, co muze rozhodovat, myslet. Bez prav budu zit, jak Vy budete chtit. Kde jste, Bohyne meho ziti?
26. 02. 2022on hledá jeho

BDSM

Chtěl bych sloužit jako děvka, pěkně bych tě vykouřil, a pak bys mě tvrdě ošukal. Mám rád, když mě to bolí. Pokud bys chtěl, tak bys mě mohl svázat, abych se nebránil a pěkně mě dát pár ran mezi půlky, abych věděl, že jsi jediný, kdo ze sexu bude mít potěšení. A pokud by vás bylo víc, tím lépe, všem bych bez řečí podržel a to jak dlouho byste si…
Od uživatele: SUBDĚVKAKUBAJS
31. 01. 2022on hledá ji

Výprask

Hledám ženu, kterou vzrušuje, když dostane pořádně na zadek a potřebuje to pravidelně, případně takovou, která se sebou není spokojena a potřebuje odnaučit špatné chování.
19. 12. 2021ona hledá jeho

Hledám nadřazeného muže

Ahoj, hledám tady muže, který se cítí být spíš dominantní a měl by zájem si psát s mladší holkou. Ještě studuji, ale jsem plnoletá. Můžeme si psát o všem, ale preferuji scénáře a podobné věci.

Absolutní oddání

Hledám finančního otroka.. Jen vážní zájemci, pseudo otroků, kteří se ozvou, něco přislíbí, a pak se odmlčí už mám dost. Hledám skutečně někoho, kdo se mi maximálně oddá a je si vědomí toho, co takové finanční otroctví obnáší. Neboj se, rozhodně najdeme způsob, který bude více než příjemný pro nás oba.
14. 09. 2021on hledá ji

Masochystka na výprask

Něco pro masochistky, které potřebují občas bolest a trest. Svléknu tě, přehnu a sešviham zadek, ať už za trest nebo preventivně. Žádné poplácání, ale pořádný ponižující výprask, za který pak ještě poděkuješ.
06. 09. 2021

Otrok hledá Madam Online

Čti pozorně … Hledám Madam na online lekce (email). Hledám Madam pro kterou je potěšení mít otroka a ne jenom prace za fin obnost.. peněz jsem už neposílal hodně a pokaždé to dopadlo stejně špatně . Proto jestli to děláš pouze kvůli penězům nepiš me prosím. Hledám pouze doopravdovou Madam pro mě je to styl života ne jen úlet .
18. 08. 2021on hledá ji

Někde tady musíš být

Hledám dominantní slečnu/paní na dlouhodobý d/s vztah... Snad tady někde jste... Ve zprávách bych to řešil dále... Děkuji
Od uživatele: Mcdenju

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let