Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

15. 05. 2021 00:05on hledá ji

Hledám holku z okresu Prachatice, Strakonice nebo České Budějovice :)

Ahoj, hledám holku, buď o něco mladší nebo i starší, než jsem já (je mi 22 let). Jsem submisivní student a hledám proto holku dominantního zaměření na jednorázovou/občasnou schůzku, když se nám oběma bude líbit první schůzka :) Mám nějaký pouta, provaz a nějaký další věci. A o co vlastně jde? Ač mám něco na bdsm, tak se mi nedaří najít holku, která by to se mnou sdílela a tak zkusím hledat štěstí tady :)
Od uživatele: Steenn
18. 04. 2021 08:04on hledá ji

PŘÍSNÝ PÁN HLEDÁ MADÉU SUBINKU

PŘÍSNÝ PÁN HLEDÁ MLADOU SUBINKU,KTERÁ BY CHTĚLA V PRACHATICÍCH DOSTAT POŘÁDNÝ VÝPRASK NA NAHÁ TĚLO !
28. 02. 2021 05:02on hledá ji

výprasky na holou za zlobení

PŘÍSNÝ PÁN 55 LET S RÁKOSKOU V RUCE Hledám submisivní dívku či paní na pravidelné sexuální hrátky s erotickým výpraskem na holou prdelku za zlobení,odmlouvání.....jsem ženatý dominant a nechci nic měnit....jen si spolu hrát na žačku a učitele, učitelku a přísného ředitele....fantazie a sex.
24. 02. 2021 04:02on hledá ji

Erotické výprasky

Přísný Pán 55 let s rákoskou v ruce Hledám submisivní dívku či paní na pravidelné sexuální hrátky s erotickým výpraskem na holou prdelku za zlobení,odmlouvání.....jsem ženatý dominant a nechci nic měnit....jen si spolu hrát na žačku a učitele, učitelku a přísného ředitele....fantazie a sex.
20. 02. 2021 09:02on hledá ji

přísný Pán 55 let s rákoskou v ruce

Hledám submisivní dívku či paní na pravidelné sexuální hrátky s erotickým výpraskem na holou prdelku za zlobení,odmlouvání.....jsem ženatý dominant a nechci nic měnit....jen si spolu hrát na žačku a učitele, učitelku a přísného ředitele....fantazie a sex.
20. 02. 2021 04:02on hledá ji

dominant hledá zlobivou holčiku

Ahoj....dostáváš ráda výplatu na holý zadeček za neposlušnost?.....zlobíš a nemáš nikoho, kdo by tě diskrétně vyplatil.....nejlépe zlobivá studentka co chce být trestána za špatný prospěch, odmlouvání apod.....ale i zlobivá panička co by si na to ráda zahrála:-)

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let