Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Feminizace a jiné

BDSM inzerát
Budu tě mučit! Pojizim tě devko ! Budeš čekat pekne svazana s roubikem v puse v damskem pradelku až te obdarim svou chloubou a pořádně si s tebou pohraju !! Dlouhodobá výchova fem. A Jiné! Platba předem!! Pojd se nechat unést a vstup do říše vzruseni !

Výchova nejen feminizace

BDSM inzerát
Ponizim tě devko! Budeš hezky klece v dámském pradelku a sexy oblečku, s Roubíkem v puse a hezký svázaná, čekat až tě obdarim svou chloubou! Ano pohraju si s tebou, nebudeš chtít abych přestala! Dlouhodobá výchova! Platba předem! Dostan se do mě uplne moci!

Vycjovq nejen feminizace

BDSM inzerát
Ponizim tě nulo ! Budeš klece v dámském pradelku a sexy oblečku a trpělivě čekat až tě obdarim svou chloubou! Pohraju si s tebou a budeš prosit o přídavek! Pouze dlouhodobá výchova feminizace a praktiky bdsm ! První týden online dale návaznost na real ! Platba předem!! Ziskej stálou madam/ partnerku s kterou zazijes nevídané!

Feminizace výchova

BDSM inzerát
Ponizim tě devko ! Budeš klece v dámském pradelku a sexy oblečku, celat až tě obdarim svou chloubou ! Ano nyní si s řekou poradne pohraji!!budu tě mučit a nebudeš chtít abych přestala! Vychvoam z tebe poalusjou cubku ! Máš odvahu ? Platba předem!

Výchova feminizace

BDSM inzerát
Ponizim tě! V kleku, dámském pradelku a sexy oblečku budeš čekat až tě obdarim svou chloubou! Pohraju so s tebou a budeš si prat abych nepřestala! Pokud uděláš sebemenší chybičku tvrdě tě potrestam! Pouze dlouhodobá výchova! Platba předem!! Udělám z tebe svou cubinku

Výchova nejen feminizacni!

BDSM inzerát
Ponizimte !! Budeš klecet v damskem pradelku a sexy oblecku a budeš čekat až tě obdarim svou chloubou ! Pohraju si s tebou tak že na to nezapomenes ! Vyckovam z tebe poslusnou cubinku ! Pouze dlouhodoba výchova!! Začátek online, dále navázání na real! Platba dane předem!! Pojď se pod nadvládou své bohyně stát kurvickou na vše!

Feminizace !

BDSM inzerát
Pokizim tě nulo ! Budeš klecet odena v dámském pradelku a sexy oblecku a se vzrušením čekat na mou chloubu! Pohraju si s tebou a nebudeš chtít přestat! Pokud uděláš jedinou chybičku tvrdě tě potrestám rozumis !! Dlouhodobá výchova feminizace a praktiky bdsm! Platba předem!! Pouze dlouhodobe!! Máš na to ubozaku stát se mou cubkou?! Napiš!

Femijizacr výchova

BDSM inzerát
Ponozim tě devko! V dámském pradelku a oblečení budeš zmalovany klece a čekat až tě svou chloubou obdaruji! Pohraničí s tebou hodiny a hodiny a budeš skemrat o pridavek! Jakmile uděláš jednu chybičku tvrdě tě potrestam! Feminizqce výchova plus praktiky bdsm!! První část online po te návaznost na real ! Platba předem!!! Máš na to stát se poslusnou…

Výchova fekinizace !

BDSM inzerát
Ponizim tě! V dámském prádle a oblečení, zmalovana jalo devka budeš hezky čekat až te pani odmění svou chloubou! Pohraju si s tebou a udělám ti velke pomysleni!! Pouze dlouhodobá cílená výchova!! První týden online před realem! Jen vážní zájemci! Pojď si hrát!

Feminizace a jiné

BDSM inzerát
Ponizim tě! Navléknu tě do damskeho pradelka a šatů a pohraju si s tebou! Vychovam z tebe poskusnou čubku!! Dlouhodobá výchova! Začínáme online a přejdeme rovnou na real ! Napiš jestli máš odvahu

Výchova cubky

Ponizim tě! Obléknu tě do dámských satech, zmaluju te a pekne si s tebou pohraju ! Vychovam si z tebe poslusnou devku ! První lekce online před realem ! Placená výchova! Napiš!

Výchova

Ponizim tě! Oblečení tw do dámských šatů, zmaluju te a pekne si s tebou pohraju! Budeš má cubka! Vychovam z tebe dokonalou a poslusnou cubinku ! Z prvu online lekce! Jen dlouhodobe! Napis

Fin stálý otrok

Chci dlouhodobi sm vztah, oddanost, poslusnkdt a uctu! Uděláš vše co ti řeknu! Vychování si tě k obrazu svému! Odměnou pro tebe bude nekonecnA euforie ! Budeš mi děkovat na kolenou že mi můžeš sloužit! Máš na to koule ? Napiš!

Fin vychova

Jsi opravdový otrok který je oddaný, poslušný a uctiva svou madam? Del dlouhodobé fo lekce, výchova! Budeš má hračka! Pokud se mnou do světa neřesti a zazij nekonečnou euforii !

Fo tvrdá výchova

Jsi oddaný, poslušný a imisní svou bohyni uctívat??? Hledás dlouhodobou cílenou výchovu, chces patřit své nové sexy prisne královně? Víš jak mě hýčkat! Odměníme tě vzrušujícími úkoly a tresty ! Ukaž svou poslusnost a odměním tě nulo ! Máš odvahu ?

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let