Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

07. 06. 2021 08:06otrok hledá Dominu

Madam pro začátečnici

Dobrý den Mladá nezkušená holka by si ráda našla svou Madam. Své nezkušenosti chci vynahradit snahou a zájemem o svět BDSM. Ze začátku bych preferovala online (příběhy, scénáře, online výcvik) a při vzájemných sympatiích reál. Chci to ale jen pro zábavu obou a nikoliv za peníze. Děkuji a budu se těšit na nabídky.
27. 05. 2021 14:05otrok hledá Dominu

Otrok hledá Madam

Dobrý den Madam Třeba hledám právě vás hledám Madam která jako Madam i žije v reálným životě a chce svého oddaného otroka . Pro kterou je potěšení že může někoho ovládat a on ji patří a ne jen povinnost něco dělat výměnou za peníze .
11. 05. 2021 12:05otrok hledá Dominu

Otrok, sluha

Dobrý den, prosím potřebuji pevnou ruku, která mne zbaví lenosti, naučí absolutní úctě a lásce k Paní a Její aroganci a nadřazenosti a rozmarům. Zvládám veškeré domácí práce, masáže, posluhování. Uvítám přísnost, otrocké zacházení, dril, tresty formou bití, facek, klečení. Prosím o podmínky výchovy a děkuji za přečtení.
Od uživatele: ppslm
09. 05. 2021 23:05on hledá ji

Toaletní otrokyni

Hledám k sobě na soužití extrémní masochistku závislou na ponižování, toaletní otrokyni. Nemusíš být chytrá ani příliš hezká. Jedinou podmínkou je, abys byla schopná fungovat a sloužit v mé domácnosti.
Od uživatele: Henceforth
07. 05. 2021 09:05on hledá ji

Extrémní masochistku na stálý otrocký vztah

Perverzní kanda-sadista přijme na stálo otrokyni. Mám tři podmínky, z nichž nepřipouštím výjimku. Odepiš mi pouze pokud 1) jsi sebedestruktivní masochistka, která by ráda podstoupila přeměnu v absolutní morální trosku, děvku, sexualizovanou věc - ženskou moneyslave, vydělávající povinně prodejem svého těla. Nechci zoufalé maminy, které to dělají jen z nouze, musíš mít jisté mentální nastavení - vnitřní puzení k sebedegradaci a sebedestrukci. 2) Pouze pokud jsi ochotná se ke mě v dohledné době přistěhovat. Je to podmínka, svou otrokyni chci mít pod kontrolou. 3) Pokud jsi ochotná verifikovat svou pravost a následně se se reálně sejít. Chronické pisatele a váhavce ignoruji bez ohledu na argumenty. Z mé strany můžeš očekávat racionální a seriózní jednání a pokud se osvědčíš, tak i férový otrocký vztah. Vzhledem k mým požadavkům můžeš být odkudkoliv.
Od uživatele: Whorph
20. 04. 2021 14:04ostatní inzeráty

Extrémní fisting

BDSM inzerát
Žena z Prahy a okolí která si troufne na pořádný fisting mého analu? Zvládnu ruku po loket i dál, obě pěsti najednou jako na obrázku, drobnější chodidlo i s patou celé dovnitř. Odměna pro vás a reálná domluva bez vypisování.
13. 03. 2021 16:03on hledá jeho

sluha pro Něj

Rád posloužím Pánovi nebo Pánům
09. 03. 2021 16:03on hledá ji

Hledám otrokyni do stálé služby

Dominant hledá subimu do stálé služby.Začátečnice vítány!! Podmínky: perverzní,ujetá ,věk 18-68let.poprsí 2-10 Hlaste se jen takové co vědí že jsou submisivní a chtějí ji rozvíjet a mít stálého pána,o sradistky a jiné kreatury nemám zájem!!
08. 03. 2021 15:03Domina hledá otroka

Lady Lucia

BDSM inzerát
Hledám tímto sluhu do domácnosti. Úklid nákupy massage a vše co bude potřeba. L.L
08. 03. 2021 12:03otrok hledá Dominu

Otrok hledá Majitelku

Dobrý den. Jsem slušný a mobilní otrok na úrovni, se zázemím, hledám dominantní ženu, Paní nebo Madam za účelem společných hrátek a pravidelné služby. Mám zkušenosti, hledám reálné otroctví a službu, která bude vést k absolutní spokojenosti Paní. Hledám klasický bdsm vztah nebo osobní otroctví (pokud se nedomluvíme jinak). K tomu samozřejmě nakupování oblečení, bot, pomůcek a jakékoli pracovní otroctví (třeba úklid apod.), moneyslaving. Jsem připraven sloužit, pokud budete mít zájem, jsem k dispozici.Předem děkuji za odpověď. Celá ČR
04. 03. 2021 16:03otrok hledá Dominu

Ona hledá Ji

Nechci již lásku dle růžové knihovny.Nechci romantiku.Pevne a nevratne spoutání, uzamčení.Kazdodenni řád na konci dne odměněny ponížením.Kazdodenni nadvláda nad mým životem.Hedam Ji, která by mne přijala pod svá "křídla".24/7
26. 02. 2021 11:02otrok hledá Dominu

Otrok hledá Majitelku

Dobrý den. Jsem slušný a mobilní otrok na úrovni, se zázemím, hledám dominantní ženu, Paní nebo Madam za účelem společných hrátek a pravidelné služby. Mám zkušenosti, hledám reálné otroctví a službu, která bude vést k absolutní spokojenosti Paní. Hledám klasický bdsm vztah nebo osobní otroctví (pokud se nedomluvíme jinak). K tomu samozřejmě nakupování oblečení, bot, pomůcek a jakékoli pracovní otroctví (třeba úklid apod.), moneyslaving. Jsem připraven sloužit, pokud budete mít zájem, jsem k dispozici.Jsem slušný 36 letý otrok, mobilní se zázemím. Předem děkuji za odpověď. M. (Celá ČR)
25. 02. 2021 17:02otrok hledá Dominu

Hledám dominu

Zdravím. Jsem osmnáctiletý otrok, který zde hledá paní na online dopisování, případně pak i na osobní schůzky a něco více. Záleží na tom, jak se mnou budete spokojená, má paní.
25. 02. 2021 04:02Domina hledá otroka

Hledám otroka na vycvičení

BDSM inzerát
Ahoj, hledám otroka. Když budeš zlobit dostanes bičem, rada trestam zlobivé zmrdy, které bych si hezky vycvicila. Budeš mi sloužit a budeš jen můj. Nekdyl mi i uklidis byt, jako zženštilá služka. Neboj se napsat, na všem se domluvíme. Elis.

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let