Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

25 na holou

Potrebujes poradny vyprask? Treba i pravidelne? Neni problem. Narezu muzum , zenam rakoskou, bicikem, placackou,vareckou. V Jablonci n.N. u dominantni Madam ,zraleho veku, zkusene, korpulentni postavy. NEJSEM BI,jde pouze o vyprask. Zadny sex,oral, strapon apod. Otrocka dan 800kc. Napis si o prijeti na lekci vyprasku. Vek, vzhled me nezajima.
Od uživatele: DomVanessa
06. 06. 2021 10:06on hledá ji

Chci vlastnit opravdovou otrokyni

chci vlastnit opravdovou otrokyni se kterou bych opravdu mohl zacházet jak s odpadem a to bez jakýchkoliv zábran a předsudků.
Od uživatele: sadistickyprase@seznam.cz
30. 05. 2021 07:05on hledá ji

Hledám opravdu mladou čubku

Hledám opravdu mladou čubku co bych mohl vlastnit jako svůj majetek ataky tak sním i zacházet jak skusem masa bez jakýchkoliv zábran a předsudků.
Od uživatele: sadistickyprase@seznam.cz
09. 05. 2021 18:05on hledá ji

Hledám matku s dcerou

chci vlastnit matku s dcerou jako kus masa a taky tak s nimi i zacházet a to bez jakýchkoliv zábran a předsudků.
Od uživatele: sadistickyprase@seznam.cz

Domina Elizabeth hledá otroka

BDSM inzerát
Čokl Mladá domina s pevnou rukou hledá svého nového čokla!!! Budu tvá Paní a ty budeš muset plnit vše co ti rozkážu!!! Každý povel! Každý můj úkol. Nabízím online spolupráci. Možnost reálu až po poznání!!! Socky mi nepište!!! Psovi do ruky peníze nepatří a tak bude své Paničce platit daň za to jak se o nej stará!!! Jak mu říká kdy a co může jist!! Kdy a kde spát!! Napiš mi a domluvíme se

Hledám finančního otroka

Hledám finančního otroka který madam pomůže pište jen vážný otroci

Hledam financniho otroka

Hledám touhle cestou finančního otroka ktery posle madam sve penize pište jen vážný otroci co poslou hned madam penize na jeji konto napíšu tem co si chteji jen psat ty at nepisi nebudu stracet cas hledam dlouhodobý vztah s otrokem madam veronika piste otroci o madam konto

Hledám finančního otroka

BDSM inzerát
Nožky - mé krásné hladké chodidla čekají na nějakého prasáckého finančního otroka, pojď se více seznámit přes e-mail a dohodnout se, jak to bude, kulíšku. :P (pouze online) Lerinda@email.cz
Od uživatele: Lerinda
28. 11. 2020 13:11on hledá ji

Hledám přirozeně submisivní dívku D/s vztah 24/7

Hledám přirozeně - submisivní masoch introvertní dívku domácí puťku, Romka nevadí, ani děčaku, ideálně co nikoho nemá, na vzhledu nezáleží, tichá přirozeně poslušná a věrná, dlouhé vlasy a prsa 5 výhodou Budeš žít jenom pro mě, vyhovuje ti vedení? že Jsem na vozíku a potřebuji tvojí péči 24/7, ale jsem přirozené dominantní zajištění, sadista. Očekávám že jsi schopná a ochotná se o mě postarat .Tvé nastěhovaní nutné, Žádné děti ani dluhy. Věk max 30. Pošli sms jsi tam? Nechceš být už sama už na svátky.
24. 11. 2020 18:11ostatní inzeráty

Chci vlastnit pár

Chci vlastnit pár či celou rodinu jako své otroky se kterýma budu moct opravdovou zacházet ják se mi jen zlíbí a to bez jakýchkoliv zábran a předsudků.

Tak se predved, jak jsi pozorny

Financni otroci , poslete na ucet 189592125/0300 penize pro dominantni Madam zraleho veku, ktera je kratce po vazne dopravni nehode a nemuze nyni plne fungovat. Za odmenu Ti poslu fotky z nehody a ma zraneni. Min.castka 2tis.kc. Diky.
10. 11. 2020 20:11on hledá ji

Chci vlastnit velmi perverzní prasátko

Chci vlastnit otrokyni která si libuje v těch nejhorších prasečinách a ráda v nich i experimentuje.

Potřebuješ vyprask na holou, onanovat

Korpuletni Madam zralého věku, dominantní Tě ráda potrestá ve svém soukromí. Tvůj věk, vzhled mě nezajímá. Jsem z Jablonce. Otrocka daň 600kc/0,5h . Může dostat na holou i žena, nejsem BI.
28. 10. 2020 11:10on hledá ji

Hledám velmi mladou čubkou

Chci vlastnit velmi mladou čubkou jako svou otrokyni se kterou bych mohl opravdu zacházet jak s kusem masa bez jakýchkoliv zábran a předsudků.
26. 10. 2020 23:10ona hledá jeho

Pridusim Tě zadeckem a stehny

Chces přidusit zadeckem ,stehny a 120kg váhy ? Dominantní žena z Jablonce Ti to splní. Budu mít kalhotky a Ty budeš držet. Otr.daň 0,5h/600kc. Žádný sex nebo lizani. Ani neskemrejte!!!!!!

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let