Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

16. 06. 2021 09:06Domina hledá otroka

Hledám finančního otroka

Madam, která touží pouze po luxusu hledá finančního otroka. Miluješ boty? ponožky a chodit nakupovat s Madam a utrácet nechutné částky? chceš být absolutně oddán a ponížen? tak se ozvi.A piš madam o jeji konto nic vic
15. 06. 2021 01:06TV / shemale

Spanking a jiné.

Ahoj jsem transka a subina hledám zde dominanta který má veškeré vybaveni... Musí to být pouze chlap a z Plzně... Dík... Jo a je mi 20 let...
Od uživatele: Rihanna
13. 06. 2021 17:06on hledá ji

Vydej se mi na milost...

BDSM inzerát
Jsi submisivní žena do 30 let? Chceš mít v soukromí nad sebou muže, kterého budeš poslouchat a zcela se mu oddáš? Necháš se spoutat a ovládat A chceš mít v životě partnera do nepohody, co s tebou bude táhnout za jeden provaz? Bude se tebou cestovat, sportovat a bavit se? Pak napiš.
Od uživatele: Scott
10. 06. 2021 21:06Domina hledá otroka

Hledám otroka na virtuální i real lekce

Chceš se stát mým otrokem ?! Pak mi napiš dám ti na sebe kontakt a domluvíme se na všem. Jsem mobilní, dělám lekce virtuální i real. Věnuji se tomuhle už pár let tak pokud máš zájem dej mi vědět otroku.
Od uživatele: Mistress Martina
06. 06. 2021 08:06on hledá ji

Hledám otrokyni

BDSM inzerát
Hledám mladší ženu, která se na veřejnosti stane přítelkyní a v soukromí oddanou otrokyní. Jsi připravena mít po boku parťáka pro život a v soukromí nad sebou pána? Jsi připravena cítit chladnou ocel pout na rukou? Napiš. Já jsem muž 180cm, 80kg, VŠ, věnující se sportu a vědě.
Od uživatele: Scott
05. 06. 2021 17:06Domina hledá otroka

Otrok

Hledá se otrok! Hledáš něco čeho se ti nedostává? Tak napiš! Už jsem unavená z neustálého odepisování. Hledám tedy někoho do má OPRAVDU zájem být otrokem!!! Napiš svou poníženou žádost.
Od uživatele: DomPrincess
05. 06. 2021 05:06on hledá ji

Hledám otrokyni

BDSM inzerát
Hledám ženu do třiceti let, která se touží stát otrokyní. Měla bys být připravena být spoutaná,oddaná a poslušná. V civilu získáš věrného parťáka na běžný život, sport, cestování zábavu, v intimnosti pána, jehož ruka umí pohladit i potrestat. Napiš a pobavíme se.
Od uživatele: Scott
24. 05. 2021 15:05on hledá jeho

hledám zábavu

...jako každý hledám 18 na tvrdé mučení. Reálně hledám subíka na výprasky a mučení, po lecki stopy na těle (takže asi nic pro zadané), na reálnou pár-hodinovou akci (sny o 24/7 nejsem s to splnit). Rád si držím psi v pásu cudnosti.
Od uživatele: matthew42
24. 05. 2021 08:05on hledá ji

Výprask na holou

Hledám dívku, která touží dostat výprask na holou. Jedná se jen o výprask, případně další S/M praktiky. Jednorázové nebo nepravidelné potrestání.
Od uživatele: Switchman76
22. 05. 2021 01:05otrok hledá Dominu

Otrok - malemaid - tv děvka

BDSM inzerát
Otrok z Plzně hledá dominantní Paní, Pána, TV, TS na reálné SM lekce a crossdressing. Mučení může být v lehčí i tvrdší podobě. Oblíbené praktiky: kolíčky, svorky, svazování, bití, horký vosk, ledování, elektro, vakuum, roubíky, zavěšování, footfetish, facesitting, mumifikace, řízené dýchání apod. Zkušenosti z reálných SM lekcí mám a vlastním plno pomůcek. Můžu být i vaše mužská služka a tv děvka. Dámské čubčí oblečení a boty mám (vše většinou umělá kůže, spandex, latex, pvc: korzety, sukně různých délek, kombinézy, šaty, legíny, podprsenky, body, tanga, kalhotky, rukavice, punčochy, kukly, paruky, kozačky a lodičky s jehlami). Nově můžu nabídnout i službu v převleku za kurtizánu z 18. století v dlouhých historických viktoriánských šatech nebo v krásné lakované pvc uniformě pro služku. Domácí práce zvládám. Podstoupím potřebný výcvik a převýchovu. Sloužit mohu nahý, v postroji, dámském prádle, kůži nebo latexu. V kukle, masce nebo paruce je možné focení a natáčení. Plzeň, Praha.
Od uživatele: otrok_m
20. 05. 2021 19:05on hledá ji

Jsi připravena?

BDSM inzerát
si připravena cítit na rukou chladnou ocel pout? Jsi připravena mít zavázané oči? Jsi připravena oddat se bez výhrad vůli pána? Jsi připravena mít v životě partnera a v intimitě pána? Napiš Já jsem Plzeńák, 32 let, 180cm/75kg. Zajímá mě sport a věda.
Od uživatele: Scott
20. 05. 2021 16:05ona hledá jeho

MADAM HLEDÁ POSKOKA

Hledám , plnoštíhlého nekuřáka, bez vousů, který žije sám a byl by rád za společnost, já 64/174/blond/plnějších tvarů--TY-SUB- starší než já i o hodně z vesnice, nesportovec-houby, ryby, zahrada,poslušnost,čistota.....
Od uživatele: MADAM
18. 05. 2021 11:05on hledá ji

Nezkušený (34 let) hledá hračku

Jsem nezkušený ve vztazích i v sexu (34let, hubený, svobodný) a tak hledám poslušnou hračku na které bych se vše naučil, chci aby jsi mi dala své tělo na hraní. Chci se na tobě naučit: Mrdat ti kundičku, anál, hluboký orál i s polykáním, nucená nahota a sex na veřejnosti, svazování, pissing, pokud dokážeš sehnat ještě jednu ženu rád tě budu nutit (musíš ale chtít aby jsem tě nutil) k sexu s ní (bi výhodou), nejsem moc na výprasky ale přes zadek, prsa a kundičku tě rád plácnu, rád bych tě tahal za vlasy (dlouhé vlasy vítány), pokud zjistím že nejsem žárlivý pak bych uvažoval že bych tě dával i jiným mužům či ženám. Chěl bych s tebou dlouhodobý vztah Pán-otrokyně.
15. 05. 2021 19:05on hledá ji

Submisivní slečnu z plzeňska

Submisivní slečnu/ženu, na občasné diskrétní schůzky. Prostory a vše potřebné zajistím. Vše na domluvě. Více v emalu.
Od uživatele: Wings
11. 05. 2021 19:05on hledá ji

Troufneš si?

BDSM inzerát
Jsi žena do 30ti let? Troufneš si vydat se na společnou cestu, kdy si budeme partnery, ale v soukromí ti na rukou zaklapnou pouta a vydáš se mi zcela na milost? Troufneš si, nechat se ovládat? Pak napiš a povíme si víc o sobě.
Od uživatele: Scott

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let