Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

18. 06. 2021 09:06Domina hledá otroka

Trvalé otroctví

Hledáš Svou jednu jedinou Paní, které se zcela oddáš, vzdáš se všeho v její prospěch, budeš jen žít a pracovat pro ní? Jestli Ti takový život schází a chceš takto žít, smíš mi napsat. Můžeš být odkudkoliv, pokud se přestěhuješ. Ale upozorňuji, nehledám partnera, ale otroka. Tvou jedinou povinností je pečovat o Svou Paní. Piš jen tehdy, pokud jsi ochoten žít takový život.
Od uživatele: Mistress Luccy
14. 06. 2021 22:06ona hledá jeho

Bi aktiv, gay

Hledám parťáka na zneužívání a prznění otroků. Ty Bi aktiv, gay. Spolehlivý, férový. Jen Frýdek a okolí. Podrobnosti přes mail.
Od uživatele: Mistress Luccy

Domina Deneris

Přijmu oddaného věrného otroka,na on-line služby, výcvik tvrdý ,výcvik odměna nošení mých silonek kalhotek, hlavní podmínka věrnost a bez jakýkoliv ale pravidelné odeslání otrocké daně!!!27 let preferuji otroka solventniho!!!
18. 05. 2021 15:05

Otrok na půjčení

Vzhledem k tomu, že můj otrok ztratil právo rozhodovat o svém sexuálním životě, jsem ochotna ho půjčit ženě, muži, či páru, kteří mi napíšou. Požaduji stručné představení, civilní či jinou fotku a hlavně popsat záměr, který s mým otrokem máte. Poté se rozhodnu zda Vám ho vypůjčím. Vše pouze u mě doma, či na dohodnutém místě. Odpovím každému, pouze si Vás možná nevyberu.
Od uživatele: Ela
12. 05. 2021 22:05ostatní inzeráty

Otrokyně

BDSM inzerát
Jsi poslušná, perverzní čubka? Tak se ozvi! Musíš být Bi a nesmí Ti vadit přítomnost dalších otroků.
Od uživatele: Mistress Luccy
11. 05. 2021 04:05Domina hledá otroka

hledam otroky na skype fetis.nika na lekce po webcam po tel prodam i sve foto video

popr mam doma na prodej hodne oblecku a bot a dalsi a nebo prodam sve video a fotky za 500 nevahej ozvi se a udelam te i dlouhodobe

Domina hľadá moneyslave

Hľadá sa skutočný finančny otrok.Upozornujem nehľadám pseudootrokov ktorí si myslia že ich priviazem k posteli a osukam.Hladam otroka ktorému budem riadit celý život.Otroka ktorý vie kde je jeho miesto.Ocakavam odovzdanie všetkých hesiel a uctov.Ja budem rozhodovať čo si zaplatis a kúpiš.Ja budem rozhodovať čo budeš jesť a aj kedy pôjdeš spať.Ocakavam úplne odovzdanie sa.Nebranim sa osobnému stretnutiu ani spolužitiu.Samozrejme len v prípade že splnis moje očakávania.Neponukam lekcie cez web ani fotky či videá.Viem co chcem a čo hľadám.Ak aj ty píš..Kecalkovia pohov.Vyzadujem dôkazy o tom že vieš čo chces.

Domina Deneris

BDSM inzerát
Domina Deneris 28let, hledá vhodného finančního otroka na on-line výcvik, který bude poslouchat oddaně, plnit příkazy, úkoly,a bude připraven plnit i tresty.Nechci čelit otázkám chci dominantě a tvrdě vést otrocký výcvik!!!
18. 04. 2021 12:04Domina hledá otroka

Pracovní otrok

Hledám pracovní otroky v oboru zedník, sádrokartonář. Odměna v podobě lekcí.
Od uživatele: Mistress Luccy
26. 02. 2021 16:02Domina hledá otroka

Finanční otrok

Hledám pro sebe submisivního finančního otroka, který mě bude prosit o číslo kreditky a posílat své madam peníze, aby mohla žít v luxusu. Jsem mladá sexy domina, co miluje magii, kouzla a gotickou módu, tak mi služ nebo na tebe sešlu kletbu. Pokud mi nechceš sloužit, neobtěžuj a nezdržuj mě svými hloupými kecy, protože na to nejsem zvědavá. Vše je vždy dohodou a bez sexu! Jsem Velekněžka černé magie, která si zaslouží být uctívána a ty si zasloužíš mi klečet u nohou, protože pouze tam je tvé místo. Nechej čarovat svou peněženku, aby udělala tvou paní šťastnou! Tak si piš jen o konto

otroky hledam na lekce na email telefonsex a nebo skype fetis.nika skype

BDSM inzerát
hledam otroky na email lekce telsex a skyp kdo ma zajem napis a domluvime se
12. 02. 2021 09:02ostatní inzeráty

Otrokyně

BDSM inzerát
Pokud Ti něco v životě chybí a chceš to změnit, tak napiš. Hledám jen otrokyni na trvalé otroctví. Musíš být Bi a nesmí Ti vadit mužské čubky. Ty moje otrokyně, pro otroky komtesa. Možnost i bydlení s mým otrokem. Věk 20-40 let, štíhlé, nebo plnoštíhlé postavy.
Od uživatele: Mistress Luccy
08. 02. 2021 18:02on hledá ji

Subinka na 24/7 online

Hledám na online vztah subinku, která by ochotně plnila veškeré mnou nařízené úkoly. Zprvu občasné, postupem času ve formě 24/7. Ozvi se rovnou na email mirekx85@seznam.cz
Od uživatele: Mirek85
31. 01. 2021 09:01ostatní inzeráty

Subka do služby

Příjmu do služby subku ve věku 20 - 40 let. Pokud chceš být poslušnou otrokyni a komtesou pro mé otroky, neboj se napsat. Nabízím víc, než jen službu, ale i přátelství, rozum a fér jednání. Nejlépe z Frýdecka, Ostravska.
Od uživatele: Mistress Luccy
25. 01. 2021 23:01ostatní inzeráty

Subinka do služby

Ahoj, hledáš Svou Paní a zároveň i kamarádku? Pokud jsi štíhlá, nebo plnoštíhla do 40 let, tak napiš.
Od uživatele: Mistress Luccy

Nejnovější fotografie Profi Domin

Judita Betulijská
Judita Betulijská
Judita Betulijská
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Lucie Ärztin
Paní Irena
Paní Irena
Paní Irena
Goddess Eve
Goddess Eve
Goddess Eve
Amanda
Amanda
Amanda
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let