Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Z Z Z zaplať zmrdí zmetku

BDSM inzerát
Zaplať za to, že jsi ZMRDÍ ZMETEK, NULA, UBOŽÁK, ZAMČENÝ CUCKOLD...Chci tě ždímat z peněz, ponižovat a vysmívat se ti. Komunikace přes whats app nebo e-mail.

Otrok - Sub/Dom

Hledá se otrok, nula, zmrd na pravidelné lekce (schůzky) u Tebe doma. Studio u mě nehledej, ale pomůcky na hrátky mám své. Máš rád ponížení, mučení, footfetish, bootfetish, facesiting,, vosk, facky, plivání, nucenou nahotu, oddalování orgasmu....Tak neváhej a napiš. Popros svou Madam o její laskavast ! Po lekci odevzdáš otrockou daň. Bez jejího…
Od uživatele: May

Ladystrapon hledá otroka

BDSM inzerát
Jsem lady straponová. Hledám tu nějaké otroky, na kterých bych mohl používat své nové hračky … Líbí se mi strapon a bič … Budete je muset mít rádi i vy … Dominuje skutečnému i virtuálnímu … Napište mi a domluvíme si schůzku
Od uživatele: LadyStrapon1991

Chceš stříkat zmrde?

Chceš svolení k výstřiku ty nadržené otrocké hovado?  Pošli 999,- na můj účet a POPROS o možnost vyhonit si čůráka nad mýma sexy fotkama, které ti pošlu po platbě zmrde a dám ti instrukce co s mrdkou uděláš!

Cuckold dar pro Dominantní pár

BDSM inzerát
Který paroháčský blbeček koupí Madam a jejimu milenci Slevomat dáreček? Chceme si za tvé peníze užívat a pak se ti vysmívat !online!

Paroháči přispěj!

Který paroháčský blbeček koupí Madam a jejimu milenci Slevomat dáreček? Chceme si za tvé peníze užívat a pak se ti vysmívat! Online

Paroháči hlaste se

Který paroháčský blbeček koupí Madam a jejimu milenci Slevomat dáreček? Chceme si za tvé peníze užívat a pak se ti vysmívat! Pro začátek online pak uvidíme...real zatím ne!

Chci finančního online zmrda

Plať zmrde! Paypal, paysafecard, účet. Jsem náročná dominantní mrcha a chci tvou výplatu, úspory a vše co máš! Dlouhodobá ONLINE spolupráce. ( mail, whats app). V případě mé spokojenosti políbíš mé božské boty a odevzdáš peníze v reálu, pokud na to budeš mít! Finanční otroctví tě MUSÍ vzrušovat jinak ani nepiš!

ZZZ=ZAPLAŤ ZAMČENÝ ZMRDE

Jsi otrocký zmrd, který zaplatí za to, že je zmrd s malým čůrákem zamčeným v páse cudnosti! Budu tvá online klíčnice, budu tě urážet, ponižovat, buzerovat a kontrolovat! Já rozhodnu jak dlouho budeš trpět zmrde! Tvou povinností bude posílat fotodukazy, peníze a poslouchat na slovo!

Bude z tebe zmrdí nula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chci tvé zmrdí peníze! Chci finanční vzrušení a tvé ponížení! Vysměju se ti! Komunikace přes whats app. Platby přes paypal, paysafecard, na účet...Jsi zmrd, který bude platit i za to, že vůbec dýcháš!!! Pište pouze zmrdi s penězi a s chtíčem stát se zmrdí nulou, loserem a ubožákem!

Přijmu analní čubku

Vyprstím a vymrdám tvou "kundí"anální díru čubko. Miluju to! Pokud to chceš napiš a domluvíme se. Bližší info přes email.
Okres Karviná
18. 02. 2023on hledá ji

Subina

Zdravím všechny subisivni ženy. Jsem starý dominant a hledá svou pravou subinu. Zatím bychom mohli online a čas ukáže co bude. Pokud máš zájem napiš tvůj Pan

Whats app bdsm

BDSM inzerát
Zdravím všechny otrocké nuly. Nabízím bdsm přes whats app. Psaní, úkoly, vzrušení...Vhodné pro ty, kteří potřebují nad sebou pevnou ruku a touží po dominantní ženě, vztahu na dálku bez narušení soukromí! Na rovinu: reál nečekej, jsem virtuální, ale skutečná! Jsem přísná, sprostá, náročná, férová a hravá. Jo a na otrocké dary jsem hrozná mrcha…

Týdenní audio vzrušení

Po dobu 1 týdne dostaneš bdsm audio nahrávky. Každý den novou přímo pro tebe! Jednorázová cena odběru 1500,- audio posílám přes whats app nebo e-mail.

Budeš moje online peněženka ZMRDE

BDSM inzerát
PLAŤ ty ubožáku a dělej! Madam chce nové botičky, proplacení benzínu, nákupu, erotických hraček, welnessu s mým milencem...finanční ponížení, výsměch, udělám z tebe NULU co nebude mít ani na rohlík! Platit budeš na můj účet online okamžitě! Máš na to koule? Láká tě to? Tak nečum a piš!

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let