Vložit inzerát Vložit inzerát zdarma

BDSM seznamka

Poslušný sub

BDSM inzerát
Příjmu nové sub, na pravidelné reálné lekce. Nabízím také online lekce. V případě zájmu pište, pokusím se všem odpovědět.
Od uživatele: Ester

Lekce

BDSM inzerát
Nabízím lekce submisivním jedincům. Lekce reálně a pro ty, co z nějakého důvodu nemůžou, taky lekce online.
Od uživatele: Nela
31. 03. 2023on hledá ji

Zainteresovaný nováček

Ahoj, (20, switch/unsure), student v Brně. Jsem v tomhle nezkušený, a proto bych rád našel někoho, s kým to zkusit, objevovat. Popřípadě se nebráním něčemu víc nebo naopak něčemu méně :D hit me up...řeknu ti nějaký vtip na uvítanou.
Od uživatele: Dominik666
Okres Liberec
31. 03. 2023on hledá ji

Ds vztah

Hledáš něco víc než jen občasné či pravidelné schůzky? Chceš trvalý dlouhodobý vztah? Tak tebe hledám. Jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží…
Od uživatele: Tharr
31. 03. 2023on hledá ji

Dominantní sadista hledá submisivní masochistku

Dominantní perverzní sadista, zkušený Pán, hledá submisivní masochistku na schůzky v Brně, perverzní BDSM hrátky, výprasky, mučení, nahotu, ponižování, bezmoc,... Pravidelné schůzky plné vzrušení, bolesti a uspokojení potřeb.

Video kaviár piss

Chceš to vidět? Chceš vidět, jak ti připravuji snídani? Chceš vidět, co budeš muset dělat? Toužíš, ale netroufáš si? Podívej se na moje video, abys měl představu, co tě čeká. Nejprve se vyčůrám do skleničky, která je pro tebe. Až přijdeš, budeš z ní hezky pomalounku srkat moje chcanky a já se na to budu s úsměvem dívat. Pak se hezky vykakám na…
31. 03. 2023on hledá ji

Hledám mladou subinku na BDSM

Dominantní zkušený 38 lety Pán hledá mladou subinku na BDSM hrátky v soukromí a BDSM vztah, jde budeš mojí subinkou a já tvým Pánem. Nabízím pravidelné schůzky v Brně v soukromí a tvoji výchovu ve vzornou subinku.
Od uživatele: Panprisny

31, muž, hledá dom. ženu z Prahy, kterou by dělal…

BDSM inzerát
Zajištěný, zkušený, věrný sub/otrok bez závazků hledá dom. ženu, které by mohl sloužit a dělat ji šťastnou. Pokud byste měla zálibu ve feminizaci, budu moc rád. Pás cudnosti samozřejmostí. Vzajemné sympatie jsou zásadní. Miluji sport, cestování, kulturu.
30. 03. 2023on hledá ji

úkoly

subko napiš Pánovi
30. 03. 2023on hledá ji

Hledám studentku, která by ráda přijala fin.

Bylo by mi příjemné pokleknout k upraveným nožkám hezké hnědovlásky nebo tmavovlásky, do 25let a 169cm, s červeně nebo modře nalakovanými nehtíky a za tuto pravidelnou relaxaci jí i pravidelně platit. Vše bez sexu. Tak jestli by se ti hodila známost se slušným mužem středního věku, příjemného vystupování i vzhledu, ozvi se prosím do mailu.
30. 03. 2023on hledá ji

Submisivni žena/slečna zaplatím

Submisivní slečnu/ženu na lekce, prostory mám, vše na domluvě, zaplatím. Jsem starší na věku 18+ nezaleží. Více v emailu.

hledam financni otroky a fetisty skype domina.nika

BDSM inzerát
hledam sponzora co by platil za me fotky videa webcam psani na pc a pod i osobne odber balicku a bot pokud bys me chtel financne podporit napis a domluvime se
30. 03. 2023TV / shemale

dodam oblecky a botky

mam doma plno obleceni a bot hodne kosilek korzetiku a pod kdo ma zajem napis mam i nejake pomucky a pod ozvi se a domluvime se mam i nosene tanga pisss tanga a pod

webcam virtualni lekce telefonsex

lekce na webcam tel emailu a pod ozvi se a domluvime se cena 300 i lekce psane na emailu

Online findom

BDSM inzerát
Hledám svého finančního otroka, který bude pravidelně posílat peníze na účet, otroka kterého to opravdu vzrušuje!!! Ne jen rádoby pisálka!! Pouze online, Odměnou ti budou me hezké fotečky a videa ! Napiš, a požádej o můj účet na který pošleš penízky.
Od uživatele: Madam Michelle

Nejnovější fotografie Profi Domin

QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
QUEEN UNIKITTY
Therezie
Therezie
Therezie
Madam Jane
Madam Jane
Madam Jane
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
Madam Anna z Poděbrad
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
PrinceznaViktorka
Přihlášení


Potvrzení plnoletosti

Stiskem tlačítka POKRAČOVAT
souhlasíte s tím, že jste starší 18 let